3 BE KI GT. Beveren. in de BURGEMEESTER EN ASSESSOREN der gemeenten Slavele en lieveren Verwittigen liet publiek, dat’er op Donderdag 3 uren Bebigt. Gemeente Alveringhem. AENBESTEDING VAN WERKEN. den Maendag 26 Mey t834> om een uere na middag, herberge «Sint Arnoldus, bewoond door sieur Charles- Louis Deden rwa erderter plaets van Alveringbem, district Veurne, zal’er overgegaeu worden tot de openbaere aenbe- ateding, by afslag, van De metzel,- arduin-steen - timmer,- yzer, - glas,- slot- weiken, etc., etc., tot het maeken vaa «en nieuw gebouw» dienende 32 Mey i83j, om 3 uren na middag, in het Dorp-huys tot Stavele, zonder nadere goedkeuring van gedeputeerde Staeten, zal publiek verpagt worden den Ontvang der Tol-gelden gesteld op den doorgang der Stavele-dam-brug, op den Dyser, voor vier naer-een-volgende jaereu, te beginnen met midder-rragt tusschea den 3o en 3i.° der zelve maend Mey. De conditiën van verpagting en tarief liggen t’elks overzieningt in de durp-huyzen der gemeenten Stavele en Beveren. BERIGT. Gemeente Alveringbem. Atnbesteding van werken. Op den Maendag 26 Mey 1834, om een uere na middag, in de herberge sint Arnoldus, bewoond door sieur Charles-Louis Dedeurwaerder, ter plaets van Alveringbem, district Veurne, zal’er overgegaen worden tot de openbaere aenbesteding, Ly afslag, der volgende gemeentc-werken 1 1.' Dry deelen wegs, ter plaets van dito Alveringbem, ta bestraeten in nieuw kassey-4een van het derde monster, ta saemen lang een honderd ellenen ter breedte van dry ellen, t begroot volgens bestek n.° 343o, lot i5,5oo kassey-steenen, ’er in begrepen twee honderd sttekkende ellen kant-steenen, en tot «ene somme van frams 2177 - 5o centimes. Het metsel-werk etc. voor de herstelling van de vier hoeken der kaeyen van de omstrekkende wandeling van den kerk toren vau bel gezeyde Alveringbem, Begroot volgens bestek n.* 33-18 1 tot francs 177- 14 centimen’ Deze twee werken zullen gezaemeutlyk, en elk afzonderlyk, ter aenneming aeugeboden worden. Het kohier van voorwaerden en de bestekken berusten, ter inspectie van d gegaedigdein het sekretaiiaet der yoornoemda gemeente.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1834 | | pagina 3