O 6 ITuys en verdere gebouwenten noord-eynde daêr op staende, alwaer Joanncs-Frauciscus Vaudermeerscb overleden is, binuen de gemeente van Stceukerke paelende van oosten veurgemeens Franciscus Vandenbroekevan westen jouffrouw de weduwe Vandenbogacrdetot Yperen, en den Disch van Veurne, van zuyden M.' Vanbaeckel, tot Nieuport en van noorden de stracte. tiet buys is gebiuykt met pagt-iecht tot eersten Mey t835 door l'lulippus Pissonnieren van het land zal den kooper mogen in gebruyk komen met het weèrcn de daeropstaeude vrugten. Deze verkoopmg geschied kragtens vonnis uytgesproken door de Recbt-bauk te Veurne, ten overstaen van den heer Vrede rechter van het canton van Veurne, door het ambt van don notaris FLOOR aldaer resideérende. De verkoop-vooi wacrden en eygendoms-tytelcn berusten ten kantoore van dm geztyden notaris FLOOR. KOOP-DA G van zeer schoon Maeygras en andere Peld-vrugten TK VtVBNE BEWESTEBPOORT. Zaterdag 12 July iSJ.ji ten een uere na middagop d’hofstede genaetnd het kleyn Moet hofbinnen de gemeente van Veurne, sectie Bewestei poort, bewoond door sieur Benedictus Dubois, Koop-dag van 10 bunders zeer goed maeygras, 5 bunders terwe, 3 bunders vlas, 1 bunder haver en een bunder pamele» Den vei koper zal zelfs het Vlas vervoeren lot op een uer en half vau zyne hofstede. Op langen lyd van bel reling mits stellende goed een bekende borge. GEMEEN TE L E S E L E. Aenbesteding van Werken. Op Donderdag derden Julius i834, om twee ueren na middag, in d’llcrberge de Zwaene, bewoond door Sieur Proot, ter plaetze van Leysele, district Veurne, zal er over- gegaen worden tot de openbaere Aenbestedingby afslag, der volgende werken Timmer,- dak-werk enz., voor de herstelling en liet onder houd van het Pastorv-liuys der gezeyde gemeente begroot volgens bestek n.» 345ztot francs 378 - 19 centimen. Het kohier van voorwaerden en net bestek berusten, ter inzage van de gegaedigde, in het Secretariact der voornoemde gemeente. Gedaen te Leysele, den 5 Junius i83j. Den Burgemeester (get.) J "F. VERCRUYCE- Ter Oidonnancie Den Secretaris get. G1 r.L Ir. r. BERIGT. te beginnen met den 33 Jiiny 1834- Roose-De Ridder schipper op Nieuport en Veurne heeft de eer het publyk kenbaer te inacken dat by allen Zondag om acht ueren ’s morgens, vertrekt met zyn Schip van Brugge nangst Nieuport nae Veurue, om den Woensdag volgende, ten ry neren na middag, van Veurne terug te keeren, en dat

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1834 | | pagina 6