HUIZEN, OPENBARE VERKOOPING, EN EEN PARCEEL ZAEILAND, Gelegen te TVoumen. STUDIE VAN M.,er DE BRAUWEBB, A'otarie ie Nieuport. Zal passagio hebben tot op de Zeedyk- straet, overdo 11 on 12 koopen. 9 Koop. Zuid-oost van den lest-voor- gaenden koopallcenclyks eene partiehooi- gras toebehoorcndo sieur Charles Mus, en eene andere partie hooigras toebehoorcndo mynheer den graef d’Auxy-Defolling daer Op Maendag 25 Mei 1848 om 3 uren na middagter herberg den graef van Vlaenderen bewoond door Sr. Enghelram, te WesthendcOVERSLAGvan Eeh leer gerieflyk en onlangs uit den grond nieuw gebouwd HUIS met Erve, ten dienste van Winkelbestaende uit verschelde plaelzen en grooten timmermans- werkwinkel met poort op den steenweg, alles staende in de dorpplacts der ge meente West’ ulo, langs den steenweg van Nieuport naer Oostendeom door de kooper» handslag te nemen met 1 October 1846. Ingesteld francs. 2200. Binnen de stad D 1 A’ UI U DE, VAN TWI1 3 en francs 0100. Koop 2. AI het hallaem der brouwery bestaende voornamentlyk uit 2 koperen ketels, 2 houten kuipen, koelbak, om trent 200 tonnen, en meer andere voor werpen beschreven en geprezen. Koop 3. Een HUIS, staende in de Schip- straet, ter zuidzyde der voorzeide stal- I poort, bewoond door sieur Spotbeen. Koop 4. Een HUIS, staende in de zelve Schipstraet, ter noordzyde der meergemelde stalpoort, bewoond door sieur Royaeit. tusscheneene partie Hooigrasgroot een hectare 12 aren 07 cent, gelegen binnen <lc gemeente van Boitshoucko, palende van zuiden hooigras aen sieur Ludovicos Hout saegher, van westen hooigras genaemd de Snaekc-tonghetoebehoorende Mr. Legrand, te Gend, van noorden hooigras aen Mr. den graef d’Auxy-Defolling, van oosten de dreve of stcèrt deel van den 11 koop. Gebruikt door de nalatenschap van sieur Ambrosius-Josephus Vanhoutte; om door den kooper aenslag te hebben met eersten December 1840. Zal passagiehebben totopdeZcedyk-stract, over de 11 en 12 koopen. 10 Koop.Eene partie Zaciland groot een hectare 19 aren 65 cent, gelegen binnen de gemeente van Boitshoucko, weinig noord oost van den lestvoorgaenden koop palende van noorden en ten decle van oosten weide aen sieur Deblock, tcYpren gebruikt door llendryk Baeselcnnog van oosten en ten decle van zuiden weide toebehoorende sieur Pieter Rathé, te Steenkerke, voorts van zuiden den eerst-volgenden koopvan westen ook den eerst-volgenden koop. Gebruikt door sieur Pieter Dczwaenc, zoo als naer de besehryving van den 4 koop is gezeid. Zal passagio hebben tot op do Zeedyk- straetover de 11 en 12 koop. 11 Koop.Eene irreguliere verhappendc partie Bedryfgras groot een heet. 58 aren 47 centiaren, gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, palende met den noord- west-hoek den achtsten koop, daer, by met den noord-cinde weide aen Mr. Legrand, naer sieur Pieter Hosten met den noordoost- hock ten kleinen decle weide aen sieur Deblock, te Ypren, verder oost gaende den lest-voorgaenden koopvan noorden in d’happeook den lest-voorgaenden koopvan oosten met d’happe weide aen sieur Pieter Rathé, van zuiden met d’happe weide aen Mr. Den baron De Coupigny, ten zuidwest- hoeke happende met eenen langen steèrt zuidwaert strekkende tot aen den volgenden koop, tusschen de weide van Mr. den baron De Coupigny, met het hooigras van Mr. Le grand van oosten, en het hooigras van sicur Ludovicus Houtsaegher met den negensten koop van westen nog van westen hooigras aen Mr. den graef d’Auxy-Defollingen hooi- gras aen sicur Charles Mus. Gebruikt door sieur Pieter Dezwacnc, zoo naer de besehryving van den 4 koop is gezeid. Zal passagiehebben tot op de Zcedyk-stract, over den 12 koop. 12 en lesten Koop. Eene partie Vette- gras, groot 2 heet. 64 aren 84 cent. 6 gein. 015 roeden), gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, palende van zuiden en oosten de oude Zeedyk-straet, van noorden nae den oosten hooigras aen Mr. Ollevier, vader, te Veurne, van noorden hooigras aen Mr. Legrandte Gend ten noordwesl-hoeko den voorgaenden koop, met de westzyde hooigras aen sicur Ludovicus Houtsaegher. Gebruikt door de nalatenschap van sicur Ambrosius-Josephus Vanhoutte; om door den kooper aenslag te hebben met eersten December 1846. De verkooping der voorschreven goederen geschied kragtens vonnis uitgesproken door de regtbank van eersten aenleg, zitting houdende te Veurneten overstaen van den heer vrederegter van het kanton van Veurne door het ambt van den notaris FLOOR, aldaer rcsideérende. De veilingsvoorwaerdenschetskaerten en eigendoms-tytelen berusten ten kantoore van den gezeiden notaris FLOOR; alle inlich tingen zyn insgelyks te bekomen ten kantoore van M?" CUVELIER, ook notaris te Veurne. sieur Pieter Dezwacnc, en het overig van dezen koopbenevens de koopen 510 en 11, in het gcheelc zyn gebruikt door den zelven sieur Dczwaenc, met pachtregt tot eersten October 1847, ten pryze van 266 francs 11 centimen by jare. Een Huis, schcurc, koci,- pcerde, - zwyn- stallen en verdere gebouwenmet de hoe veelheid van een hectare 34 aren 10 cent. onder bebouwden grondhofplaets, hove nier- enzaciland, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, palende van westen nae den noorden de oude Zeedyk- straet, van noorden de kerke en dissche- landen van Boitshoucke, van oosten met de hofplaets iegens den eerst-volgenden koop, nog van oosten met het zaciland iegens het zaciland van dekindcren Frauciscus Vanleke, van zuiden naer .den oosten zaciland aen dekindcren Vcrwaerdete Dixmude, van zuiden nae den westen weide aen Mr. Charles Despotvan westen nae don zuiden zaciland aen Mr. Legrandte Gend. Gebruikt door sieur Pieter Dezwacnc, zoo als naer de besehryving van den lest-voor- gacnden koop is gezeid. Moet passagio verleunen tot op de Zcedyk- stract, aen de koopen 4 en 6. 6 Koop. De hoeveelheid van een heet. 64 aren 40 cent, bedryfgras, gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, oost nae den noorden aen den lestvoorgaenden koop zyndo eene partie met eenen steèrt zuid- oostwaert strekkende, palende van noorden land aen de kerke en disch van Boitshoucke, van oosten weide aen den heer Houtsaegher, te Nieuport, met het zuid-einde van den steèrt weide aen de kinderen d’hecr Vcr waerde, te Dixmude, met de westzyde van den steèrt en met gedeelte van de zuid-zydo der partie, zaciland aen de kinderen sicur Francis Vanleke, en met het overig der zuid-zyde aen den lestvoorgaenden koop. Gebruikt door de nalatenschap van sicur Ambrosius-Josephus Vanhoutte; om door den kooper aenslag te hebben met eersten December 1846. Zal passagio hebben over den lestvoor gaenden koop tol op de Zeedyk-straet. 7 Koop.Wat noord van de twee lest- voorgaende koopen, een parceél Hooigras, gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, groot 44 aren 21 cent., strekkende oost cn west, palende met het oostcinde de oude Zeedyk-straet, met de zuid-zyde zaciland acn den heer Danaux, te Ryssel, met ’twest- cindcland aen den disch van Boitshoucke, en met de noord-zyde weide aen de minder jarige jouff. Charlotte d’Acquet. Gebruikt door de nalatenschap van sicur Ambrosius-Josephus Vanhoutte; om door den kooper aenslag te hebben met eersten December 1846. 8 Koop. Een parceél Bedryfgras, groot een hectare 70 aren volgens ty telcn 2 heet. 14 aren 20 cent, volgens cadaster, gelegen binnen de gemeente van Boitshoucke, pa lende van zuiden hooigras aen sicur Charles Mus naer de kinderen Pauwels, van westen de Boinmelaere-vaerd, van noorden naer den westen weideaen Mr. Legrand, teGend, naer Mr. De Man nog van noorden weide aen Mr. Ladosvan oosten weide aen den voornoemden heer Legrand naer Pieter Hosten, ten zuidoosthoekc den 11 koop. Gebruikt door de nalatenschap van sieur Ambrosius-Josephus Vanhoutte; om door den kooper aenslag te hebben met eersten December 1846. Zal passagio hebben OpDinsdag 26 Mei 1846, om 4 uren na middag, te Nieuport, ter hierna gemelde te verkoopen brouwery en herberg den Arend, bewoond cn gebruikt door don mede-eigenacr sieur H. Vandevelde, OVER SLAG van Koop 1. Een schoon groot HUIS, ten dienste van Brouwery en Herberg genaemd den Arend, gestaen en gelegen te Nieuport, ter oostzyde der Marktstraet, met stalpoort uitkomende in de Schipstraet, bestaende uit 3 benede-kamers, keuken, 2 gangen, 3 kelders, vcrschcide boven-kamers en zolders, grooten hof en agterplacts alwaer zich bevind eene ruime bierbrouwery en pcerdestal. Ingesleld samen met de koopen Op macndag 18." Mei 1848, om S uren na middag, ter aubergo d1 halve Maen, bewoond by sicur Chablis Dcrosn, t® Dixmude, zal er geprocedeért worden, tot het houden de verkooping, in eene en do zelve zitting, van do volgende Goederen 1.* Een schoon parceél ZAEILAND met een HUIS en verdere Edifieien daer op staende en medegaende, groot 35 aren, onder bebouwden Grond en Hovenierhof staende en gelegen te Wou men. En 2.’ Een WOONHUIS en verder» acnhoorigheden, staende op grond toe behoorende Sr. Philippus Van Lorberghe, tot ’tzelvo Woumcn. Alle gebruikt door Josephus DeBruyno; om door do koopers in het vrye en lyber gebruik to komen, te weten: van den eersten nummer met 1 October 1846, en van den tweeden met 1 Mei 1847. Titelen en Conditiën ter studie va” M.’" FEYS, notaris rcsideérende te Woumcn.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1846 | | pagina 2