KOOPDAGEN. KOOPDAG te Westvleteren. KOOP O A G LANDGOEDEREN HOFSTEDEKEN, Openbaer te verkoopen te Pollinchove. KOOPDAG OPENBARE VERPACHTING yzcr her- zyn op be- td1 te Door uitscheiding. Schooncn tan Menagie-goederen Boer-allaem Bees- tialcnVeldorugten en andere l ooi wer pen binnen de gemeente Steenkerke. GEMEENTE VAN L00. Dynsdag 21 Julius 1846, ten twee uren na middag, op de hofstede bewoond door de wed. Philippui Cornette, by den Roosendalc, Koopdag van deel menagie-goederen, standen en seulen, twee scheermolens, twee olmen en 4 appellaren boomhallendeel gezaagd hout, een haelstuk. Wagen-harnaseen wagen, 2 dricwiel- karren 3 ploegs, tolle en Aecgden. De Veldvrugten: bestaande in een heet.. 50 aren terwe ,87 aren haver, 87 aren peerde- boonen44 aren geerste en 22 aren rogge mitsgaders meer andere voorwerpen. GEMEENTE VAN STAVELE. Woensdag 22 Julius 1846, ten twee uren na middagop het hofstedeken gebruikt door Carolus Regbeire, by den Weslmolen Koopdag van deel menagie-goederen kuip- en kcrn-allaom, eene melkkoey, een jacrling-vcerseeen jong kalf, 30 aren terwe, 7 aren peerdeboonende tweede snede van 7 aren klavers en het hooi van de eersto snede. Deel veld wortels, witte boonen het agtergras, de fruiten op de hoornen, het koolzaad van den lesten oogsten meer andere voorwerpen. Dezo koopdagen zullen gehouden zyn op tyd van betaling, voor de koopen boven de 20 francs, mits te stellen begoede en kende borg. genamen van sieur Francis Delanotete Ha- ringhc, zuid de weiden van Eugenius Coulier te Leyscle, sieur Jacobus Neuville ,te Proven, sieur Bousscmaere en den heer Vanderhelle west de weiden van dito Neuvilleen noord de Bcverdyk-vaerd. Gebruikt door de weduwe Francis Depuydt om door den kooper daer aen hand te slaen te weten aen de zaailanden met het seheiren de vrugten van dezen oogst, aen de weide den 1 x.ber 1346, en de huizingen 1 mei 1817. Dit hofstedeken heeft vryen uitweg over de hofstede en landen van sieur Bousscmaere, tot op de Zandvoortstraet. Conditiën en tytels ten kantore van den notaris FLOOR, te Loo. Woensdag 15 July 1846 en volgenden dag» telkens om een ore na-middag te beginnen ter hofstede bewoont door sieur Pieter Rathe, binnen de gemeente van Stcenkerkooost van de kerke, naby de Waze-brugge, Koopdag van het gene volgd Menagie-goederen. Koper,- tin,- yzcr,- gleis,- aerdewerk klccrkassen, commodcn, slagliorlogie en dicrgelyke. Roei allaem. Kern met staen en toebehoor- ten, kuipen,standen, kartcels, vorken, groe pen, houwen, spaèn, mestbaken,calandrie. Beeslialen. 3 werk-merriepeerdenacht- tieiiiiiacnder Hengstepeerd 3 hengstekach- tels, 10 melkkoeijen, 3 tweetandsche ossen, een tweetandsche veer.se, 2 vette koeijen jaarlingen, 6 drinkeling-kalvers, 4 schaep- lammers. De tweetandsehe ossen, de tweetandsehe veersen, de vette koeijen en do jaerlingci* zullen verkocht worden met grasloop. l'eldcrugten. 7 hectaren tarwe, 4 hectaren boonen en kruiddeel vitsenaerdappelsen 5 hectaren achtergras. I ooi werpen tan verscheiden aerd. Deel fagoten houtbondels en ander brandhout, deel koolzaed, strooi, ladders, vleesch-stan- «len wasch-standen, beddegoed van dien11' boden, deel oud yzer, en meer andere voor werpen ter gemelde hofstede te bes inden. Oplangen tyd van betaling, mits stellende goede en bekende borge. Dynsdag 4.” Augusty 1846, om een ucr na middagin d’herberge het Wet huisop de dorpplaels van Nieucappelle, Zal gebeuren de openbare Verpach ting, voor oenen termyn van twaalf naer- ecnvolgcnde jaren, integaen den eersten October 1846, van 43 hectaren 86 aren 10 centiaren (90 gemeten IBS roeden) VETTE WEIDEN, H001GRAZEN en ZAEI- LANDEN, gelegen in Loo, Nieucappelle en Lampernesse, verdeeld in 23 loten, by plakbrieven afgeschetst. Alle welke landen tegenwoordig deel zyn makende van de hofstede gebruikt door de weduwe sieur Joannes Hosten en dezelve zullen verpacht worden om van de gezeide hofstede afgescheiden te zyn. De voorwaerden der verpachting be rusten ten kautoore van deu notaris FLOOR, te Veurne. VAM GELEGEN IN LOO, NIEUCAPPELLE EN LAMPERNESSE. zonder uitstel, tot de openbare VERKOOP1NG en OVERSLAG van het naersehreven Hofste deken, staendc en gelegen te Gyverinchove. Binnen de gemeente van Gyverinchove, benoorden aen den Loowcg by den Molen een behuisd, bebouwd en beplant Hofste deken groot in lande van diverschc nalcur, 2 heet.71 aren 42 cent. (6 gem. 60 roeden.) Gebruikt, te weten: het woonhuis, alle do stallingen, uitgezonderd de dillen die aen den nacrgenacmden pagter verbi y ven, het hovenierhof en alle de fruitboomen in den noord-boomgaerdmet regt van pissagie door dito noord-boomgaerd tot aen den Loowcg, door het nalatenschap van de ge naamde weduwe Pieter Dehollander. Den kooper zal hier van in het vol en lybcr gebruik komen den dag van overslag, die de imposition zal moeten betalen te reken van eersten January 1847. En het overig is in pagt gebruikt door Pieter Dchollander-Dcndeckerlandsman te Gyverinchove, voor 12 jaren, ingegaen eersten October 18415, mils eenen jaerlyk- schen pagtprys van 218 francs, boven de voorwaerden by het notarial pagt-contrakt gedreven. Verdeeld in de volgende 3 koopen. 1 Koop. Alle de huizingen scheure en stallingen met 41 aren (281 roeden) makende de hofplaats, noord-boomgaerd en hove nierhof, strekkende zuid en noord ubou- teérendc oost en noord zaailand van Pieter Lootvoet, molenaar te Pollinchove, zuid den Loowcg, en west aende eerstvolgende!! koop. 2 Koop. West hier aen den west- boomgaard, makende eene triangulaire partie, groot 48 aren 74 cent. 1 G. 34 R.), abouteérende met de zuidzyde aen den Loo- weg, met bet smal westeinde aen den huis- grond van de kinderen Dedrie, en met de noordzyde aen den volgende koop. Dezen koop zal ten westeinde passagio moeten verleenen aen den volgenden koop tot aen den Loowcg. 3en lesten Koop. Noord hier aen een heet. 81 aren 68 cent. (4 gem. 415 roeden) makende eene sehoone partie Zaeiland, abouteérende van oosten naest ’t zuiden aen dito zaeiland van Pieter Lootvoet, en aldacr naest 't noorden aen zaeiland der hofstede gebruikt door Jacobus Persyn, behoorende aenjouffrouw Devisch,te Alveringhem, van westen en van noorden naest T westen aen de landen der hofstede van genoemden Pieter Dchollandcr-Dendeckcr,en nog van noorden naest’toosten aen 't hofstedeken van Ferdi- nandus Dewaele, winkelier teGyverinchove. Dezen koop zal ten westeinde van den tweeden koop passagio hebben tol aen den Looweg. Deze drie koopen zullen ook by verzame ling opgeropen worden. Conditiën en tytels by den not. BOSSAERT, te Gyverinchove, en inlichtingen by deu notaris FLOOR, te Veurne. Donderdag 16 july 1846 r om een t>rC na middag te beginnen op d’hofstede waer Merie-Constance Schoonaerlweduwe van Josephus Delangho afgestorven is, binnen de gemeente van Wcstvlo-eren, wat zuid van d'herbergbe den Eyke, Koopdag van alles wat de gezeide hofstede is bekleedendc, bestaende in menagie-goc- goedcrcn, kuip,- kern-cn boerallaein* twee wagens, karre, ploeg, tolle, twee eggen werk-inerriepeerddrie melkkoeijen twee jaarlingen, dainkeling-kalf. 4 hcctagc” tarwe, 1 hectare 30 aren boonen, 88 aren haver, 44 aren klavers van de tweede snede, 39 aren aerdappels, 22 aren vlas, 400 «ch°- ven rogge, en meer andere andere voorwerpen ter gemelde hofstede te bevinden. Oplangen tvd van betaling voor de L<»<’ pen boyen de 20 francsmits stellende borg. Op tyd van betaling mits borg, genoegen van den notaris J00R1S, schoon Donderdag 6 augustus 1846, drie uren nu middag, in de herberg het Bourgond-schild bewoond door sieur De Bruijnete Pollin chove, in de dorpplaets, Zal gebeuren de openbare verknoping, in een enkele zitting, van het naersehreven goed, GEMEENTE POLLINCHOVE. 1 koop. Een hofstedeken genaamd het ki- vitte-kot, groot onder hofplaets, wei- en zaeilandentot2 hectaren 16aren lOcentiaren of 4 gem. 281 roeden gelegen verre zuid oost van de kerk by cadaster bekend sectie C n." 659, 660, 661 en 663 palende oost de weiden van Sr. Bousscmaere, te Pollinchove, den heer Vanderhelle, te Rvssel, en de erf- Van veel schoon Eiken hout, Olmboom1’”’ Kuipers-hout, Sparren, 500 a 600 mate” Kalk, een deel nieuw Steenenz. Te Nieuport, buiten stad, by de berg de Arke van jVoi Zal plaets hebben op Dynsdag 14 Juli”5 1846, ten een ure na middag, ten ver zoeke van Mr. AVillekom, aannemer ,l' Oostende. Op tyd Aieu port.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1846 | | pagina 2