r J ÏIUYS, BIERBROUWERY HUIS EN GROND, TE MECCAriTT.LE, I I OPENBARE verkooping in I Tt.R ORDOXXASTIE t De Sekretaris Prigtiot. van pacht 8 francs In enkele zitting Zal plaats hebben Dynsdag 11 Augiisti J846, om dry uren na midday, lor a/spanning den Papegncy, te 'IVieuport, VAS EEX AI.DERBEST TF.U STASD STAIKDR TE N I E P 0 R T, Ter zuidzyde van de Kerkstraat, n.’ 24, ten deele bewoond door Josephus De Beigh zonder pacht, en voor ’t overig onbewoond palende ten westen aen een straetje die dient voor waterloop naer de vesten-waters, ten oosten aen het kerkhof, en ten zuiden aen het huys van sieur Joannes Deswartc. Om .seffens in gebruik te treden. l)e tytels en voorwaerden ten kantoor van den notaris JOOR1S, te Nicuport. Schoone HERBEKGEN EN MEDEGAENDE LANDEN, staande en gelegen binnen de gemeenten* LEYSELE EN WULVERINGHEM. Openbaer te vei koopen. Donderdag 6 augusti 18-40 zal gebeuren den INSTEL, en donderdag 20 der zelve maend zal gebeuren den absoluiten OVER SLAG telkens om twee uren na middag te beginnenter herbergc den zwarten Leeuw bewoond door sieur Philippus Ryckeboer, op de dorpplaets van het gemeente van Leysele, van de volgende goederen, waer onder de herherg waer de verkooping zal geschieden begrepen is. Gemeente Leysele. 1 koop. Dane welbekalante bierbrouwerie sedert weinig jaren geheel nieuw gebouwd, een huis ten dienste van bc,-j •.••g, genaemd den zwarten Leeuw, hebbende vier kelders looden pomp, en verscheidt no kamers, al inden besten staet van onderhoud, peer- destalscheur, koeistalhalleput en verdere medegaende gebouwenmitsgaders de hoe veelheid van 1 heet. 09 aren 73 centiaren (2 geniet 152 roed.erve, bestaende in 3 en lesten koop. Oost aen den lestvoor- gaenden koop, de hoornen en bollaerden alhier medegaende men een vrydom van (10 centimeters zoo vooren gezeid de hoe veel heid van omtrent 1 heet. (18 aren 50 cent. (3 gein. 2-41 roed.bestaende uit een par- ccél Grasland, palende van noorden de landing van sieur Morael en het groenselhol’ van sieur Desavcr, van oosten den Calleye- weg; voorts zuid zoo wel aen dit Grasland als aen een deel van het grasland gebragt onder den voorgacnden koop, een parceél Zaeiland strekkende oost en westpalendo van oosten den Calleye-weg, van zuiden naer den oosten weide van .Mr. Keignaert van zuiden naer den westen weide aen Mr. den baron Vanzuylen-de Nyevelt, van westen zaeiland aen sieur Verfaillie. Dezen koop heeft vryc passagio tot op do Veurne-stract, over de landing van sieur Morael. De twee lestvoorenstacnde koopen zullen ook by samenvoeging opgeropen worden en diezyn gebruikt door Sr. Ignatius Smagghe, niet paebt-regt tot 1 October 1852, ten pryzo van (>0() fr. byjare, boven de belastingen. De veilings-voorwaerden en eigendoms- tytelen berusten ten kantore van den notaris FLOOR te Vcurne. Alle geinakkelykheid voor do’ betaling van den koopprys zal aen do koopers werden toegestaen. Den intrest der penningen die zy wenschen in handen te houden, zal gemo dereerd wezen. HET KOLLEG1E VAX M RGHEESTER IS SC1IEPEXEX der stad l eurne Maekt het publiek bekend dat °P macndag 10 Augustus naest, om tien uren voor middag, in het Stadhuis aldaer, 73 worden overgegaen tot do publieke Aan besteding van veretfenings- en verzan- dings-werken van het gedeelte der Kwinte- straet, gelegen op het grondgebied van Veurne, van aen den duiker liggande in de zelve stract op het Slabelyncksleed tot aen den steenweg dio leid van Vcurne nae het gehugte de Panno, wanof de be- grooting beloopt tot fr. 1390 - -in liet kohier van voorwaerden benevens den devies liggen tor inzage van do gegadigde, in de sekretaric van het plaet- selyk besteur van 't zelve Vcurne. Veerxe, den 23 july 1846. Burgmeester en Schepenen OLLEVIF.R. grond van gebouwen, voorplaats, hove- nierhof, wel-beplanten boomgaerd, de marktplaats van het gemeente van Leysele de gronden onderdo huizen toebehoorende den beer pastor Bervoet, gebruikt door Coleta Ollcvicr en de weduwe Vanhoucke; van westen de gezeide marktplaets, met de gronden daer op gesticht zyn de huizen toebehoorende Joseph lop, Joannes Warlop, Joannes Claeys, Engel Maerten, Francis Polloten Joannes Bogaert, al van oosten do marktplaets, al gestaen ten gelegen op de dorpplaets van hot gemeente Leysele, makende het land te samen ccne partic meest oosten west strekkende palende van noorden de stract, van oosten en zuiden de landen van den heer Pille, te Ypren, van westen nae den zuiden ten grootsten deele de erve aen sieur Pieter Vandenbcrghc, en van westen nae den noorden ten kleinsten deele de erve aen Francis Leroy. De brouweric is gebruikt door den ver- kooper sieur Pieter-Joannes Borreye, die liet brouwersberoep verhielden koopcr zal danof mogen aenslag nemen met den dagder van den het van het van Schoon Openbaar te terkoopan. Donderdag 13 Augustus 184(1, ten drie uren na middag, in de herberg hel Stad huiste Loo, Zal gebeuren de openbare verkooping, een enkele zitting, van de naerschreven goederen Gemeente Nieucappelle dorpplaets. 1 Koop. Een gerievelyklluismetschcur en koeistalstaande aen de oostzyde van de Smisse-straet, langst de afschctsing van den grond alwaer den steenweg van Loo op Dixine.de zal wezen gemaekt, met 3 aren 28 centiaren (of 23 roeden) erf en hove- nierhof daer medegaende, begrepen een gedeelte van den grond de scheur die toe behoort aen de kerkfabriek van Nieucap- cappcllc, waer over betaeld word 2 francs 2 centinien by jarc, bekend by kadaster sectie A, nummers 123 en 12-4 en dat van nummers 120 cn 121, palende oosten het zaeiland toebehoorende ’t bureel van welda digheid van Nieucappelle, de hage hier mede, zuid het kerkhof, west ten voor hoofde op de Smisse-straet, cn noord den volgenden koop op hage hier mede. Bewoond door den verkooper Pieter Hof, die het zal verlaten den eersten Mei 1847. 2 en lesten Koop. Een are 8-4 centiaren of 13 roeden) Grond en Ilovcnicrhof alwaer een huis op staet die toebehoort de weduwe Delanoeye, bekend by kadaster sectie A, nummer 122 en dat van nummers 120 cn 121, palende oost het zaeiland van het bureel van weldadigheid van Nieu cappelle j hage hier mede, zuid den voor- gaenden koop scheidende op hage hier af, west de Smisse-straet, noord het huis, herberg en grond van sieur Francis Annoot, te Oudccappelle. Gebruikt zonder tytel of regt door de weduwe Lannoye, aen 61 centimen by jare. Deze twee koopen zullen ook by ver zameling aengeboden zvn. Conditiën en tytels ten kantoore van den Notaris FLOOR, te Loo. het brouwersberoep verlaat; den kooi betaling van den koopschat en gewoonen brouwers-prysook van zelve tydstip zal hy het gebruik hebben den zolder boven de grooto kamer van huis en van den kelder ten west-einde het huis. Alle de overige gebouwenhet hovenier- hof cn den boomgaerd zyn gebruikt door sieur Philippus Ryckeboer, maer met paebt- regt tot 1 Mei 1847,ten pryzevan 150francs boven de belasting byjare. De marktplaets en de bebouwde gronden al het welk in cynsplaets gehouden word, geven een jaerlyks inkomen van 05 francs 51 centinien. Den reeds gedecreteérden nieuwen steen weg van hel gouden Hoofd nae de fransche grensdie door de dorpplaets van Leysele passeert en inliet toekomende jaer zal ge maekt wezen, zal eene nieuwe gemakkelyk- heid opleveren voor het vervoer van alles wat benoodigt is om dit etablissement te doen gelden. Gemeente Wulteringhem. 2 Koop. Eencalderbest terneringstacndo Herbergsamengesteld uit verschelde ka mers, keuken, ruyme kelders en verdere gcricflykheden,groote magazynen, scheuren, peerdc,- koci-stallenballeputtcn en verdere gebouwen al sedert weinig jaren nieuw ge sticht, mitsgaders de hoeveelheid van om trent 1 heet. 29 aren 18 cent. (2 gemeten 285 roeden) medegaende Erve, onder grond van gebouwen, hovenierland, zaeiland en bedryfgras, te samen gestaen en gelegen binnen de gemeente van Wulveringhemop het gehugte genaemd het Zwaentje, palende van westen met het zaeiland en het hovc- nierhof acn den steenweg leidende van het Zwaentje nae het gouden Hoofd, nog van westen nae den noorden alwaer de peerde,- koci-stallen en magazynen gesticht zynaen het huis en erf van de kinderen Symocns, te VynehenijVan noorden alwaer hel huis ge sticht is, op de Veurne-straet, daer over de Bergen-vaerdnog van noorden de erven van sieur Morael, te Bulscamp, de kinderen Symoens, Augustin Durieu, de erfgenamen van Francis Verwcirder, nog ecus de kin deren Symocnsden heer Viane, te Rous- brugge, en Pieter Heneman, van oosten iegens liet gras gebragt onder den eerslvol- genden koop, aldaer schietende op 60 cen timeters afstand van de hoornen cn bol laerden, van zuiden zaeiland aen sieur En- gelbertus Verfaillie. Door de aangelegenheid aen de vaerd cn aen den steenweg, zyn de gebouwen onder dezen koop gebragt, zeer wel geschikt tot dryvenalle slacht van koophandelen hunne groote ruimte is toelatende in dezelve al- derhande fabrieken optcregten.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1846 | | pagina 2