Verkooping HOFSTEDE, i BOSCHTAILLIE EN PLANTSOENEN, Te Elsendamme. if' of. ZAEILANDEN EN MAEIGRAS, T E HOOGSTAEDE. UIT’ER HAND TE KOOPEN Twee Huizen VERKOOPING van schoone Boschtaillicn Te Crombeke. 1 n i Openbare VAR a‘l iJ Openbaer te Verkoopen Het cene staende in de zwarte Nonne- straet n.’ 16, en het ander in het Spaensch Quartier n.* 6. Zich tot dies te wenden by den heer notaris Floor, alhier. UIT’ER HAND TE PACHTEN Om in gebruik te treden niet St. Joris-dag 23 April 1847 om HERBERG te houden Een HUIS, te Veurnein de Duynkerk- straetgeteekend n.’ 4bestaende in twee groote beneden- en dry boven-plaetzen met doorgang, agterplaets en door Charles Quartieronderwyzer. Den pagter zal vermogen te van eene F Huis, om aldaer 16 a 18 poerden te stallen. stal. Nu gebruikt yzer. i beschikken Remise oost nevens ’t gemelde Zich aentebieden by B.‘ PROVOOST, brouwer te Veurne. Gemeente Crombeke. tweede party.De taillie oud 7 jaren, met 93 geteekende plantsoenen en 3 krul- laers, staendeop de party genaemd dekrommo vier Lijnentoebehoorendc Mr. de douai rière Vicomtesse de Nieuportgroot 49 aren 30 cent, gelegen binnen de gemeente van Crombeke, verre zuid-west van de kerke, naby de grensscheiding met hel gemeente van Proven, palende oost met den steirt en noord met d’happe tien lieer Devaley te Brugge, oost met d’happe den heer Duhayon, zuid DecoU'semaeker, te Belle en Vantours, te Poperinghc, west Cornells Lermytte, te Proven. Lest ontbloot door Pieter-Antoine Blomme. Boschbewaerder den veldwachter van Crombeke. Op tydvan betaling mits stellende borge. steenweg van Loo naer Dixmude, groot 5 heet. 38 aren 60 cent, (of 12 gein. 91 roed.), palende namelyk aen de landen van den neer graef Debocannéte St. Kruys, den heer Dclatre, te Veurne, de straet van Loo naer den Hazewind, de kerkfabriek en het bureel van weldadigheid van Loo. Gebruikt door EngelbertusUrcel, by pacht voor 12 jaren die aenvang hebben genomen den 1 October 1810, ten zeer geringen pryze van 308 francs by jare, boven de contribu tion en het onderhoud der strooidaken. De verkoop-voorwacrdcnbewyzen van eigendom en schetskaerl berusten, ter inzage «Ier gegadigde, ten kauloore van den notaris FLOOR, te Loo. Vrydag 26 Februarius 1847 zal gebeuren den INSTEL, en vrydag 12 Maert daer na, zal gebeuren den OVERSLAG, t’ eikens ten twee uren na middag, in de herberg de Kroonebewoond door Engelbertus Looten, te Hoogstaede in dedorpplaets. Gemeente Alceringhem. 1 Koop. Eene wel-betimnierde Hofstede, groot onder hofplaets, hovenierhof, boom- gaerd en zaeilanden4 heet. 93 aren 37 cent. (11 G. 81 R.) gelegen weinig noord van de dorpplaets, palende oost de landen van Franciscus Provoost, te Alveringhem, den heer pastor Beequé te Houthem en mynheer Ollevier, te Veurne, zuid eene dreve en den zelven Provoostwest en noord de landen van de weduwe sieur De Sierete Sta veleen van mevrouw de gravin Ilerwyn, te Parys. BELANGRÏKE NIEUWIGHEDEN. FRANKRYK. Parys, 20 februa>y. Volgens ontvangene berigten schynt liet stellig te zyn dat de heer Guizot het minis terie in Frankryk zal verlaten en waer- schynlyk door den heer Thiers vervangen worden. Donderdag 25 Februari 1847, om twee uren na middag, in d’herberge den Anker hewoond by sieur Steculorum, binnen de gemeente van Hoogstaede, gehugte Elsen damme Zal gebeuren de openbare Verkooping van de volgende Boschtaillieen Plantsoenen, over den ontbloot van den jare 1847. Gemeente Reninghe. eerste party. De taillic oud 8 jaren met de hoeveelheid van 1103 geteekende plantsoenen en 34 krullaers, staende op twee digt aen een gelegen partien bosch alleenelyks van een gescheiden door de Nieuwe-straet, toebehoorendc Mr. den graef De Bocarmé-Demas gelegen binnen de ge meente Reningheverre zuid-west van do kerkete samen groot 2 heet. 80 ar. 90 cent, dies de eer-te party, genaemd de zes G iueten, paelt van oosten de Bulscamp- dreve, van zuiden bosch aen mynheer J.-B. Vandenpeereboom, west de kinderen llennebil, noord Mr. Desteurs. En de tweede partygenaemd het Genietjevan zuiden de voorgaende paeld van noorden de Nieuwe- straet. Lest ontbloot door Cesar Hamers te Oostvlcleren. Boschbewaerder Francis Wulleman, te Reninghe. Den kooper zal betalen over de waerde der opgaende fruytboomen 1015 francs. 2 Koop. Een parceél Zaeiiand, groot een hectare 33 aren 7 centiaren (3 G. 12 R.) palende oost de landen van den heer Beequé zuid en west de landen van den heer Rodri- guez d’ Evora y Vegaen noord eene dreve. Den kooper zal betalen over de waerde der opgaende boomen 285 francs. De twee voorenstaende koopen te samen groot 6 heet. 26 aren 44 cent. 14 G. 93 R. zullen ook by verzameling aengeboden zyn en de zelve zyn gebruikt doorPieter-Jacobut Laseure, met regt van pacht tot 1 October 1883 aen den prys van 420 francs by jare, boven de publyke lasten. Gemeente Stavele. 3 Koop. 23ar. 54cent. (1 G. 60 R.) makende deel van een meerder parceél Zaeiiand, waer van het overig is toeliehoorende aen jouf. de Ia Villette, te Bergen, palende oost en west de zaeilanden van de zelve joulF. de la Villette, zuid de Ketelbeke en noord zaei iand van het bureel van weldadigheid van Stavele. Den kooper zal betalen over de waerde der opgaende boomen, 130francs. Gebruikt by Seraph. Laseure, zonder pacht. 4 en lesten Koop. 4 aren 54 centiaren 0 G. 30 R.Maeigrasdeel van een meerder parceél gelegen in den Voorleetbeok, waer van het overig ook toebehoord aen joulF. de la Villette, palende oost do Heide- bekezuid zaeiiand en maeigras van den heer Van Dermarliere, te Ypren, west en noord zaeiiand en maeigras van BI’. Dclatre, te Veurne. Gebruikt door dito Laseure zonder pacht. Deze verkooping, ten opzichte der min derjarige medeeigenarenis geoctroijeérd door de regtbank van eersten aenleg, zitting houdende te Veurne, by vonnis van daten 30 October 1846, om te gebeuren door het ambt van den notaris FLOOR, te Loo, ten overstaen van den heer vredcregter van het kanton van Haringhe, Het kohier van lasten, schetskaerten en bewyzen van eigendom zyn gedeponeérd ten kantoore van den voornoemden notaris FLOOR. Alle inlichtingen wegens deze verkooping zyn ook te bekomen ten kantoore van den notaris BOSSAERT, te Gyverinchove. Dynsdag 2 Maert 1847, ten een ure na middagin d’herberg den Keyserbewoond door sieur Pieter Aernout, binnen het dorp Crombeke zal, door het ambt van den notaris 11.OOR teLoo, gebeurende openbare ver kooping van de tail lie met geteekende plant soenen van de hier na vermelde partien bosch, voor den gewoonen ontbloot van 1847, te weten A. Bosschen behoorende het Armbestuur en de Kerkfabriek der gemeente Crombeke. Gemeente Crombeke. Grouten Klementgroot 1 heet. 32 aren 53 cent., palende van oosten bosch van het Arinbesluer Crombeke, zuid Benoit Casein west de Dooren-straet en noord bosch sieur Candaele, met 150 geteekende plant soenen en 3 krullaers. 2. ’ Veerde-kerkhof, grootOOaren 58cent, palende van oosten bosch Charles Declerek van zuiden den heer Beke-Beke van westen gras Joseph Huyghe, en van noorden V.a Deblock, met 174 geteekende plant soenen en 7 krullaers. 3. ’ l.angedicve groot 70 aren 58 cent., palende van oosten en westen sieur Senesael, en van zuiden de Sly pslaeke, met 105 getee kende plantsoenen en 10 krullaers. 4. ’ rijf Lijnen, groot 70 aren 70 cent. palende van oosten bosch M.' Struye, van zuiden en noorden het armbestuur van Crom beke, en westen den heer Duhayon, met 184 geteekende plantsoenen en 12 krullaers. 5. ’ l'opelieren Eistgroot 22 aren 22 cent. palende van oosten den heer Vanhamme, van zuiden d’heer Mazeman-De Couthovc, van westen de Hand-straetc, en van noorden d’heer Vandcnbroucke, met 79 geteekende plantsoenen en 10 krullaers. B. Bosschenbehoorended’heer Vanhamme. Gemeente H eslvleteren. 6. * Bosch, groot OOaren 31 cent., palende van oosten bosch d’heer Delanghe en van zuiden bosch d’heer Desodt, met 128 getee kende plantsoenen en 12 krullaers. Gemeente Crombeke. 1* Kleenen Jooswal, groot 21 aren 89 centiarenpalende van oosten en zuiden den grooten Jooswalvan westen Antoine Sene sael en noord vicomtesse de Nieuportmet 100_geteekende plantsoenen en 10 krullaers. 8." I yf Genietengroot 2 heet. 18 aren 88 cent. palende van oosten bosch d heer Ramoen, van zuiden bosch d’heer Decousse- macker van westen bosch sieur Butaye en het Armbestuer Crombeke, en van noorden bosch dito Butaye, met 510 geteekende plantsoenen en 40 krullaers. Op tyd van betaling tot 1 July 1847 mits stellende goede en bekende borg.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1847 | | pagina 3