o Vette Weide Verkooping v*s K E 1, E SCUOOVE OPENBARE VERKOOP^ van eene den lestvoorgacnden Om onvcrdcelheid en berusten ten kantore I Gelegen in de gemeente H tilpen. te doen ophoudei Woensdag 29 December 1847, om uren na middag, in d'afspanning »n 7{<mo op de (jrootc Marktbinnen stad Veurne, Ten verzoeke van de heeren bestuerd <ler burgerij ke Godshuizen binnen des Veurne, van het Bureel van Weldadig!) en der Kerkfabriek van het gemeente Wulpen, mitsgaders onder nadere go keuring van de bevoegde overheid, Zaldoor hetambt van den Notaris FLO te Veurne resideérendeovergegaen word een enkele zitting zonder uitstel, ter op bare Verkoopingaen den meeslbiedend' Van eene Vette Weide, gelegen bin' de gemeente van Wulpen, verre noord de kerke, groot ingevolge den terrier dat gemeente 2 hectaren 45 aren 44 cci aren wetende eene party met eene ha lenzuid-eindealdaer palende aen de sti teidende van Wulpen nhé Boitshoucke, westen de Bominclaere-vacrd van noon weide aen den heer advokaet Despot, Veurne, ten noord-oost-hoeke weide aen burgerlyke Godshuizen, te Veurne, oosten ten midden weide aen Seraf Vandewonde, en van oosten naer den zon met d'happe weide aen Sr. Pieter DeschjJ meester, getrouwd aen de weduwe si' Justus Schock.icrten aen het kind dezen lestgenaemden. Deze weide it toebehoorende te weten II. A. Aen de burgerlyke Godshuizen te Veurne, tot beloop van Rechem, voorts van noorden den eerst volgende!! koop. 10 koop. Noord naer den oosten aen den lestvoorgacnden koop, twee pareeélen Zaei- land strekkende oost en west, te samen" groot 1 hectare 22 aren 40 centiaren, bekend per cadaster sectie II, n.*” 339 en 340, pa lende van oosten den achtsten koop, van noorden naer den oosten op half dreve den eerstvolgende!! koop voorts van noorden naer den westen met de drove hier geheel medegaende, zaeiland aen den notaris Do Cao, to Alvoringheinen bebouwden grond aen het gemeente van Iscnberghe, van westen zaeiland aen de weduwe Rechem de dreve van den noordwesthock van dezen koop westwaarts strekkende tot de Groene- strael, is in liet geheel hier inedegaende. 11 koop. Noord aen den voorgaenden koop, met d'helft der drove hier mede gaende, twee pareeélen nu Grasland, strek kende zuid en noord, groot 1 hectare 18 aren 40 centiaren, bekend per cadaster sectie II, n." 72 en 73, palende van oosten den eersten koop, scheidende op half gracht, de doorne Lage by gevolg hier ine- degaende, van zuiden op half dreve den achtsten koop en den lestvoorgacnden koop, van westen zaeiland aen den notaris De Cae, te Alvcringhcm, van noorden den cersl- volgendon koop. 12 koop. Noord aen den lestvoorgacnden koop en noord aen het zaeiland van den notaris De Cae te Alvcringhcm een par ceél Zaeiland, strekkende oost en west, groot l hectare 01 ah’, b •kend per cadaster sectio B, n.’ 70, palende 'ai westen zaci- la id aen Marie Coullcnier, te Iscnberghe, van noorden naer den westen zaeiland aen sieur Rooryck te Iscnberghe, van noorden n ier den oosten grasland aen Mr. De Cao, te Gyvennchoveniet het oost-eindo be bouwden grond aen Duponcellc-Serou. 13 koop. West over de Groenc-straet, ecu parceél JZaeilandstrekkende zuid en noord groot 73 aren 40 centiarenbe kend per cadaster sectie A, n.* 361 pa lende van oosten de gezeide Groenc-straet, van zuiden naer den oosten bebouwden grond aen de weduwe Flahou, te Iscn berghe, van zuiden naer den westen zaei land aen Mr. den graef Debocarmé-Demou- eberon van westen zaeiland aen mevrouw de burggravin de Nieuport, van noorden den eerstvolgende!! koop. 14 en letten koop. Noord aen den lest- voorgaenden koopeen parceél Zaeiland, strekkende »uid en noordgroot 77 aren, bekend per cadaster sectie A, n.“ 308, pa lende van wasten zaeiland aen mevrouw de burggravin de Nieuport, van noorden be bouwden grond aen Sr. Antoine Couttenier, van oosten de Groenc-straet. 'He de koopen die aen den publieken weg riet palen zullen tot den zelven vrye passgie hebben. De veilings-voorwaerdenschetskacrt eigendoius - tytelen 1 van den notaris FLOOR, te Veurne. TOEWYZING, in eenezitting, zonder uil van de volgende Goederen. DORP VAN R0USBRUGGE, GEMEEN! BEVEREN. Eenigen koop. Een HU Sten dienste van herberg genai de gouden kroon Brouwery, Stallingen voordere afhanglykgcdenal in den be start van relfectiegesticht op 4 aren 00 tiaren grond en erve daer medegaende staende en gelegen binnen het dorp Roiisbrugge gemeente van Beveren, westen aen de ealchicdo leidende van ze dorp uae Bergen, strekkende voormol grond en erve oost en west, palende, oost-n aen gezeide calehicdc, van zul aen het huis en grond der actiehcbbcrs sieur Franrisciii Desinedt, v.m westen degr.isw. idc .Vi sieur Joannes Kemp, van noorden aen het huis en erve Seraph in Alexander, gebruikt door Seraf Detmicht. Gebruikten bewoond door Sr. LeoEdot l'anh"ule, met pachtrcgt voor 9 jaren gegacn eersten January 1840, mits 273 fra by jaer, boven de publykc lasten, met culteit aen den pagteralleen, van dezen te doen eindigen ten einde de eerste 3 jaren, mits den pachter te verwittigen, minsten 0 maonden te vooren. Den kooper zal cenige koopponnin op intrest in zyne ha uien mogen liehouc De verkoopvoorwaarden en cig 'lldoin» telen zyn berustende, ter inzage der g< digde,lcn kantore van M.‘" BüSSAERl taris te Gyverinchove. Die verlangen deze goedercn’uit’cr h te koopen, kunnen hun vervoegen by naemden notaris. Openbare B I ER B R O U W E R Y E N II E R B ERG, staende binnen het dorp ran Routbrugge op Beveren. Maendag 3 January 1848, ten twee uren namiddag, in de te verkoopen herberg, genoemd de gouden kroon bewoond door sieur 1 anhculestaende binnen het dorp van Rousbruggeop Beveren zal overgegaen worden tot den OVERSLAG en VOLSTREKTE voetwegligt, te samen groot 1 hectare 2 aren 41) centiaren bekend per cadaster sec tie 11,11**136 en 137, palende van oosten zaeiland aen sieur Pieter Lambaerd, van zuiden zaeiland aen mynhecrOllevier, vader, te Veurne, van westen en ten noordwest- hoeke veuregemeens zaeiland aen den disch van Isenberghe, voorts van noorden den lestvoorgacnden koop. 5 koop. West van den lestvoorgacnden koop, over het dischland van Iscnberghe, een parceél Zaeiland, strekkendo zuid en noordmet een klein bapken ten zuid-oost- hoeke, bekend per cadaster sectie B, n.° 133, ten noord-einde daera'u een parceélken Zaeiland langer ten oosleindestrekkende oost en westbekend per cadaster sectie B, n.’ 132, voorts west aen dit leslgeiueldc parceél een vloogskc i bekend per cadaster sectie 11, n." 131en west aen het vloogsken een parceél Zaeiland .lekend per cadaster sectie B, n.* 120, te samen uitmakende eene irreguliere party, groot 86 aren 80 cen tiaren, palende van oosten zaeiland aen den disch van Isenberghe, ten zuidoosthoeke met het hapken van 133 van het cadaster 'zaei land aen M Ollcvier met liet zuid-einde en west-zyde van bet zelve n.* 133 zaeiland aen sieur Pieter Brichc, met het zuid-einde van het vloogsken n.° 131 zaeiland aen den zelven sieur Bridie, met het'zuid-einde van bet zaeiland n.“ 120 bebouwden grond aen Philippas Coulier en Duponcelle-Seron, met de west-zyde van hetzelve n.“ 120, de drove hier half medegaende, daer over den 7 koop, en van noorden dan eerstvolgende!! koop. 6 koop. Noord aen den lestvoorgacnden koop, drie pareeélen Zaeiland nevens an deren, dies het westerste oenen driehoek i« een weinig langer ten noord-einde en op het zuid-einde van welke den vnetweg ligt, te samen groot 1 hectare 47 aren 90 centiaren bekend per cadaster sectie B, n,“* 117, 118 en 119, palende van zuiden den voorgaen den koop, van westen de dreve hier geheel medegaende, daer over den eerstvolgende!! koop, scheidende half gracht, van noorden de eerste en tweede koopen van oosien den derden koop en’tdischland van Isenberghe. 7 koop. West aèn de twee lestvoorgaende koopen over de dreve twee pareeélen Zaei land te samen uitmakende eene drie hoekige partygroot 1 hectare 64 aren 10 centiaren, bekend per cadaster sectie B, n.” 336en 337 palende van oosten naer den noorden den voorgaenden koop op half grachtde dreve hier in het geheel hier afgaende zoo verre den voorgaenden koop strekt, van oosten ten midden den 5 koop, de dreve hier half medegaende zoo verre dezen koop strekt, voorts van oosien met geheel de dreve bebouwden gronden van Duponcelle-Ser.au en Charles Dewyuter, van zuiden zaeiland aen siénr \atoine Cout tenier, te Isenberghe, van west -n den eerst- volgenden koop. 8 koop. West aen den lestvoorgacnden koop een parceél Zaeiland strekkende zuid en noordgroot 62 aren 70 centiaren, be kend per cadaster sectie B, n." 338, palende van zuiden zaeilaml aen sieur Couttenier van westen den eerstvolgende!! koop en den tienden koop, van noorden op half dreve den clfslen koop, ten noordooslhoeke ten kleenen deeleden eersten koop, van oosten den voorgaenden koop. 9 ko p. West aen den lestvoorgacnden koop, een parceél Zaeiland, strekken oost en west, groot een hectare 63 aren 30 centi,, bekend per cadaster sectie B, n.’ 349, pa lende van zuiden naer den oosten zaeiland aen sieur Couttenier, van zuiden naer den westen den molenwal en bebouwden grond van sicur Brouckxou, van westen deGroene- stract, van noorden naer den westen be bouwden grond en zaeiland van de weduwe

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1847 | | pagina 2