Q^dunbmaiung. - E. TAB A R Y heeft d’eer het publiek bekend te maken dat hy den maendaS 8 Meiter oorzack der 11. Blocd-procesóts die dien dag zal placts hebben ten gerieve van een-ider, met zyne diligentie, ten vier uren ’s morgens, uit zyne woonst na° Brugge zal vertrekkenen *s anderdags ten dry uren ’s na middags nae Veurne terug' keeren. goederenalle gelegen binuen de gemeente van Bulscamp. over den Calomme-graeht 1 koop. Eene partie Zaeiland, strekkende zuiden noord, groot 1 hectare 41 aren 89 centiaren; palende met het noord-eiudo de Valke-straet, met de oost-zyde naer den noorden weide aen den disch Bulscamp, voorts met de oostzyde en met deel van het zuid-einde hooigras aen Mr. Van Baeckclte Nieuport, met het overig van het zuid-einde hooigrasaen den disch van Bulscamp, met de west-zyde naer den zuiden hooigras aen Mr. Deman en met het overig der west-zyde zaeiland aen Mr. Vanhceke met de kinderen Vrooinc te Brugge. Gebruikt door DominicusBekemet pacht- regttotden I October 1848. 2 koop. Eene partic Zaeilandstrek kende zuid en noord, groot 29 aren 24 cen tiaren, palende van westen hooigrazen, van noorden zaeiland aen Mr. De Bethune, te Kortrykvan oosten naer den noorden zaei land aen den heer Vanhceke, te Brugge met de kinderen Vroomevan oosten naer den zuiden zaeiland aen den heer Lezan-Dcma- lizardvan zuiden de Valeke-straet. Gebruikt door Laurens Tycquct, met paehlregt tot den 1 October 1848. 8 koop.Wal noord-oost van den lest- voorgaenden koop, eene partie Bedryfgras, strekkende zuid en noord groot 1 hectare 33 aren 95 centiarenpalende van westen bedryfgrasaenMr. De Bethune, te Kortryk, van noorden den Nieuwe-gracht, van oosten land aen Mr. Borry, te Veurne, van zuiden naer den oosten land aen Sr. Basilius Swert vagher; van zuiden naer den westen hooi- gras aen denbeer doctor Vanhceke met de kinderen Vroome. Gebruikt door sicur Franciscus Morael met pachtregt totl October 1848. 4 koop. Weinig oost van den lestvoor- gaendcn koopeen lang smal parceél Bedryf gras strekkende zuid en noord, groot 71 aren 35 centiaren palende van noorden den Nieuwe-grachtvan oosten bedryfgras aen sieur Torrelle, te Ghy veri nchovevan zuiden land aen sicur Duron, te Bulscamp, van westen bedryfgras en zaeiland aen Mr, Clep. Gebruikt door den voornoemden sicur Morael, metpachtregt tot 1 October 1848. 5 koop. Wat noord-west van de twee lestvoorgaendekoopen, een parceélken Hooi gras, strekkende zuid en noord, groot 25 aren 25 centiaren, palende van zuiden de Moerdreve, van westen hooigras cn van zuiden bedryfgras wedcrzydiglyk aen den heer De- potter, van oosten hooigras aen den heer Iweins-Decot, te Ypren. Gebruikt door PieterDuron, tcBulscamp, met pachtregt tot den 1 October 1848. 6 koop. Verre zuid-oost van de lest- voorgaende koopen, weinig west van den Calomme-graeht, eene byna vierkante partie Hooigrasgroot 58 aren 37 centiaren pa lende van zuiden bedryfgras aen Mr. De Be thune, van westen bedryfgras, en van noor den zaeiland wedcrzydiglyk aen den heer D potter, van oosten zaeiland aen den disch van Bulscantp, aen den negensten koop, en zaeiland aen sicur Basilius Swertvagher. Gebrnikt door den voornoemden sieur Duron, met pachtregt tot 1 October 1848. 7 koop. Weinigzuid-oostvan den lestvoor- gaenden koopeen byna vierkant parceél Zaeiland, groot 35 aren 55 centiar., palende van noorden zaeiland aen sieur Basilius Swertvagher, van oosten den Zavcl-wcg, daer over zaeiland aen den heer Debethune, te Kortryk, ten zuid-oost-hoeke ten kleineu deele den eerstvolgenden koop, van zuiden zaeiland aen jufl. de weduwe Maieur, te Veurne, van westen zaeiland aen den ge bruiker sicur Dubois. Gebruikt door sieur Martinus Dubois, landsman te Bulscamp, met pachtregt tot bouwer te Bulscamp met pachtregt tot 1 Oc tober 1848. 15 koop. West aen den lestvoorgacudcn koop eene party Bedryfgras, in verschelde parceélen, met een parceél Zaeiland zuid over den Lignc-grachtgroot 2 hectaren 47 aren 48 centiaren, palende van noorden do uitdreve van d’hofstede sicur Deturck, ten noord-oosthoeke zaeiland cn hooigras acn de weduwe Deturck voorts van oosten den lest- voorgaenden koop scheidende op lane, en alwaer gecnelane is op stroke van diere, van zuiden den Steen-grachtvan westen den eerstvolgenden koop, scheidende op half gracht en alwaer geenen gracht is op streeke van diere zuidwaert. Ook gebruikt door sieur Duronmacr met pachtregt tot 1 October 1848. 10 koop. West aen den lestvoorgacnden koopeene partieBedryfgrasmet een stroep- ken Zaeiland van zuiden over den Lignc- gracht, groot 2 hectaren 5 aren 75 centiaren, palende van noorden de uitdreve der hof stede van sicur Deturck, van oosten den voorgaenden koop, scheidende als onder de beschry ving van diere is gezeid van zuiden den Steen-grachten van westen den eerst- volgenden koop. Insgelyks gebruikt door Sr. Pieter Duron, niaer met pachtregt tot den 1 October 1848. 17 koop. West aen den IcstvoorgaendeQ koopde hoeveelheid van 1 hectare 10 aren 75 centiaren bebouwden Grond, Gras en Zaeiland, palende van zuiden dcStcen-grncht, van westen naer den zuiden het kerk hof van I Bulscampvoorts van westen zaeiland en van noorden uitdreve aen de weduwe en I kinderen sieur Deturck. Gebruikt door sieur Pieter Bruloot, met pachtregt tot den 1 October 1880, ten pryzc I van 80 francs by jare. I De gebouwen op dezen koop stacndc be lmoren aen den gebruiker sicur Brulooten mogen t'eindc van den pacht overgenomen zyn in liggende weerde. 18 en lesten koop. Eindelingo noord van de twee lestvoorgaende koopen over de uit dreve der hofstede van sieur Deturck, eene alderbestcVette Weide, groot een hectare 75 aren 10 centiaren, palende van westen naer den zuiden aen het pastoryhof van Buls camp, voorts van westen macigras aen’dc weduwe sicur Deturck, van noorden naer den westen dryfgras aen joufF. Mesdach, to Gent, voorts van noorden zaeiland acn den disch van Veurne, van oosten enten groeten deele van zuiden bedryfgras aen den ge- zeiden disch van Veurne, voorts van zuiden de uitdreve der hofstede van sicur Deturck. Gebruikt door den voornoemden sicur Bruloot, maer met pachtregt tot den eersten October 1848. Nota, Alle de landen bebruikt door sieurs Deturck, Duron en Bruloot, hebben vryo passagio tot op do Bulscamp-straet door <1° uitdreve der hofstede van Sr. Deturck, cn allo de landen die aen de gezeide uitdreve niet pa lenzullen tol de zelve vrye passagio hebben. De veilings-voorwaerden, schetskaerlen cn eigendoms-tytelcn berusten ten kantooro van den notaris FLOORte Veurne. 1 Oetobcr 1856, ten pryzc van 49 francs 61 I centimcn by jare. 8 koop. Ten zuid-oosthocke aen den I lestvoorgacnden koopcn oost over de Zavel- I weg, eene byna vierkante partie Zaeiland I groot 92 aren 80 centiarenpalende van oosten den Calomme-graeht, van zuiden I land aen Mr. Debethune, te Kortryk, van 1 westen met den Zavel-weg aen den gebruiker I sieur Dubois en aen joulf. Maieuren van “noorden land acndenzelven heer Debethune. I Gebruikt door den voornoemden Martinus I Dubois met pachtregt tot 1 October 1856, ten payzc van 123 francs 8 centimcn by jare. I 9 koop. Noord van den tevensten koop, I alleenel jks de partic zaeiland van sieur I Swertvagher daer tusscheneen lang smal parceél Zaeilanddoorsneden door den 1 'Zavel-weg, groot 38 aren 23 centiaren, pa- I lende van oosten den Calomme-graeht, van cn zuidacn het voormelde land van sieur I gwcrlvagber, van westen den 6 koop. cn van noorden land aen den disch van Bulscamp. I Ook gebruikt door sicur Martinus Dubois, met pachtregt tot den 1 October 1856, ten I pryzc van 51 francs 53 centimcn by jare. Oost over den Calomme-graeht. 10 koop. Digte noord van de kerke, I oost by de Veurne-strate, een driehoekig I parceél Hovcnicrland groot 03 aren 10 een- tiaren, palende van westen bebouwde gronden I aen het bureel van weldadigheid van Buis- camp van noorden zaeiland aen dehospieen 1 van Gliistel, eu met de zuid-oostzyde aen de I dreve der hofstede sicur Deturck. Gebruikt door Louis Deback netnaer in I pachtc gehouden door de kinderen Sr. Pieter Schipman, met regt tot den 1 October 1848. 11 koop. Oost van de kerke een parceél Zaeiland strekkende zuid en noord met een hapken ten noord-westhoeke, groot 1 heet. 01 aren 85 centiaren, palende met het noord- einde de uitdreve van d’hofstede Sr.‘Deturck, van oosten zaeiland acn den disch van Buls camp,ten zuid-oosthocke den eerstvolgenden koopvan zuiden en van westen naer den zuiden den 14 koop, voorts van westen zaei land en hooigras aen de weduwe Sr. Deturck. Gebruikt door sieur Eugenius Deturck, met regt tot 1 October 1848. 12 koop. Ten zuid-ooslhoeke acn den lestvoorgacnden koop een parceél Zaeiland, strekkende zuid en noord, met nog een streepken zaeiland van zuiden over den Lignc-gracht die oost cn west strekt, te samen groot 1 hectare 52 aren 63 centiaren; palende van noorden zaeiland acn den disch van Bulcampen aen den disch van Ghistcl ten noord-oosthoeke zaeiland aen den ge- zeiden disch van Ghistcl, voorts van oosten zaeiland aen den heer doctoor Vanden- bussche, tcDixmudc, en aen den eerstvol genden koopvan zuiden den Steen-gracht en van westen den veertienden koop. Ook gebruikt door Eugenius Delnrek met pachtregt tot den 1 October 1848. 13 koop. Van oosten naer den zuiden aen den lestvoorgacnden koopeen parceél Zaeiland, strekkende oost en west, groot I 1 heet. 40 aren 81 cent., palende van noorden en oosten zaeiland aen den heer doctor Van- denbussche, van zuiden den steengracht en I van westen den lestvoorgacnden koop. Insgelyks gebruikt door sieur Eugenius I Deturck, met pachtregt tot 1 October 1848. 14 koop. West aen de koopen 11 en 12 eene partie Bedryfgras, met eene bappe van I westen naer den noordenen een parccéltje Zaeiland van zuiden over de Lignc-gracht, I groot 1 hectare 93 aren 35 centiarenpalende van noorden zaeiland cn hooigras acn de weduwe Deturck en acn den elfsten koop, van oosten den twaelfsten koop, van zuiden den Steen-grachtvan westen den eerstvol genden koop, aldaer scheidende op lane, en alwaer geene lane is op stroke van diere. Gebruikt door sieur Pieter Duron, land-

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1848 | | pagina 2