oopdag I KOOPDAG O P D A G 1IOOIGR AZEN, I fyn Peerde-Hooi, TE FYNTELE. By uitscheiding. dacr bc- eClOOHBA Van Mcnagie-gocdercn, Boer-allaetn, Zool en IVogen - harnasBeestialen, Feld- truglen en andere voorwerpen Binnen de gemeente van COXYDE. n 'Looi- en Wagenharnas 'ernallaein groene V ruglen ioi werpen BEVEREN. alen Zool- en Wagenharnas Kernallaemgroene Vrugtin voorwerpen E BEVEREN. Op de volgende dagen telken» te beginnen ten twee uren na middag, in de herberg be woond door Pieter Bruneelte Pollinchove, gehugte de Fyntele Dynsdag 4 Julius 1848. OOST VLET EREN. De tweezes genieten van Mr. Deruysschere, gelegen by Elscndamme. De korle-bruggc Weide acn de Hooipiete te Fyntele, Stcenhuyzeszes gemeten aen Sibouts-dilf, by de Hooipiete, lest ontbloot door Pieter Bruneelen Mevrouwes-gemet. Openbare Verkooping IN ENKELE ZITTING Zal geschieden Dynsdag 18 Julius 1848, tew dry ure na middagin de stad Nieuport ter herberg St. Antonius, in de Valke-strael ton een gerieflijk BUYS, met Schuer en Stallingen, benevens met andere afhanglyk- heden; alsook tan eene party Land en Erf Waer op dit al gebouwd isgroot by tytal 17 aren 98 centiaren (122 oude roeden), on by kadaster 20 aren S0 centiaren 140 '/i oude roeden); alles gelegen in Westende, langs den ouden weg van Oostende naer Nicuport, gebruykt door de kinderen Monteville gemelde party land en erf in do sectie A van het kadaster uytmakende de nommers 20, 21 en 22 palende west en noordwest aen den gemelden weg,daer over aen Mr. Hoelants te Oostende; noord-oost- waert aen Franciscus Coulier te Westende oosten tuydwaertsaen Mr.Vander Sweep en consoorten te Oostendezuydwest aen ’t land van Mr. Maertens te Brugge. Om in gebroyk te treden van het gelabeurd land na matedeszalfs tegenwoordige vrugten ingeoogst lullen zyn voorts van het huv» met eersten Mey 1848, en van het overige met eersten October 1848. Zullende deze verkooping plaet» hebben ten overstaon van den heer vrederegter van ’t kanton Nicuport, uitkrachto van licitatio Vonnis. De voorwaerdeh en tytelen berusten ten kantore vanden notaris JOORIS, VNiduport, met de*n verkooping gelast; 24 Juli 1848, ten 12 uren iroinpt te beginnen, ter hofstede y Eugenius Fey sgestaen en Beveren, langst de Stavele- l’herberg den Beveren-eyke, van 1 werkpaard. 3 melk- kalvers, 2 wagens, 1 karre, tolle, 2 eegden 1 windmolen, irnallaem 4 hectaren 115 aren 180 roeden) tarwe, 1 hectare >0 roeden) haver, 44 aren rogge, 88 aren (2 gemeten) iren (200 roeden) erweten 29 eden) terwe enkoei-éten, 44 :t) heete ko'ols, 88 aren (2 ge- appels en hutteboonen1200 erhooi van de eerste snede roeden) klavers van de tweede Baefmis-koolzaedhet ag- ge menagiegoederen ang Om te verpalen. van 20 francs en en tienden penning van alle ireed te betalen en de gonne francs, onder borgstelling, Januari 1840, ten comptoire is BOSSAERT, te Gyverinchove. en boe- Maendag 3 Juli 1848, met de tniddag-ucr fixe te beginnenop d’hofstede bewoond door de weduwe sieur Franciscus Danckaerl, binnen de gemeente van Coxydeweinig noord van de stad Veurne, KOOPDAG Van alles wat de geleide hofstede is be- kleedende, bestaende namcnllyk in het geéne volgd 1. " Jlenagie - goederen Aerdc- en yzer- werk koper, tin, gleis, kristael, porcelyn, tafels stoelen kassen, rommoden, kleer- koifers, beddebakken met behangsels, wollen matrassen en hoofd-einden pluimen bedden en hoofd-einden, onderbedden, wollen, catoeuen en stoppen sargien, bed- delakens, venstergordynendwalen, ser- viellen, handdoeken. 2. " Boerallaem Melkteelen, seulcn, stan den karteelenkern met staen en toobe- hoorlèn, happen, houweelen, karthamers, weggen vorkengroepen, houwenspaèn rakels, ladders, windmolen, vancalanderie, oogstreepen, graen-xiiïenzagen, yzeren schoppen. 3. ’ Wagenharnas Twee bestegen wagen» dies een met yzere assentwee beslegen karre», zoole, ploeg, egge met yzere tanden, tolleslcétwee wagens-meslpiankenval- leyen, harnassen, zwingels, hallebak. 4. ‘ Beestialen Twee werkmerriepeerden vier melkkoeycn, een jaarlingeen drin- kelingkalfen een ezel oud drie jaren. 8.* I eldcruchten Drie hectaren tarwe, een hectare 78 aren sucrioen van Bacftnisse 1 hectare sucrioen van Maerte, 80 aren rogge, 60 aren haver, 88 aren boonen en kruid, 80 aren klavers van do tweede sneé, 10 aren vitsen, 78 aren aerdappclcn en gadeel te beeten. 6.“ F ooi wei pen van verscheiden aerd Graen- en zandzakkenberookt verken- vleesch, boter, smout, steenen en aerden potten, klaverliooi van de eerste sneé, 1800 tarwen bouwelaers, brandhout, darink, ge zaagd hout, dillpersen, fagooten, immers alles wat verders ter gemelde hofstede zal bevonden zyn. üp langen tyd van betaling mits stellende borg. Juli 1848 en volgenden dag, t ure naer noene precies te hofstede de blauwe Torre, Sr. Franciscus Boussemaere, legen te Beverenlangst de de herberg St. Eloy in eenige menagie-goederen, llaem,zool- en wagenharnas waer af een met yzeren asse, carren met yzeren assen8 eselacr, 6 eggen, 2 tollen, wagens mestplanken 2 py re wagenharnasbeestialen it grauw werk-merriepeerd een achttien - maender 10 vette koeijen, 0 jaarling-, ikeling kalvers, een zeuge vyns; veldvrugtenaid 7 emete2) Baefmis-tarwe, 44 ■ogge, 73 aren (1 geniet 200 29 aren (200 roeden) zomer- ;n 80 aren 8 gem.boonen en (1 geniet 200 roed.) aerd- ,n (1 geniet 200 roed.) vlas, 1 geniet) commeine 3000 moi van d’eerste sneé, 91 :n 100 100 roeden) klavers snede en het agtergras; verscheiden aerd dorsch- i-vlapke, dry windmolens, tenzakken, pikken, houwen, soppen, gracnmaten, kul" laders en menigvuldige >en te lang om te verhalen, i 20 francs en daer beneden en penning van alle de te betalenen de gonne ics onder borgstellingden 1849, ten comptoire van IAERTte Gyverinchove, Zaterdag 8 Julius 1848, RENINGUE. De 10 gemeten van Mr. Clep, by hot Paling-huis. Do 7gemeten van Mr.de graef DoBocarmé- Deiuan by de herberg van De Crock. OOSTVLETEREN. De Saxbrouck toebehoorendo Mr. Clep in twaelf rekken, afgepaeld met coupuren. T angos 6 genieten van Mr. Reyphens to Pollinchove. Dynsdag 11 Julius 1848-RENINGUE. De tiartien van de hoeren Reyphens, by den Pecreboombestaende in de Bakweide, do 4 gemeten en 7 gemeten. Steenhuizes 6 gemeten van Mr. Dcvrière, by de herberg van Cailliau. Het Dondersgcmct en de 2 gemeten. OOSTVLETEREN. De lange brngge Weide. Stcenhuyzes (5 gemeten, palende noord aen den d’Yser, met de 236 roeden langst Sibouts-dilf. De acht l.ynon van Mr. Do Gholcko, aen Sibouts-dilf. Stalens 8 gemeten. De elf gemeten of het Doften Broeke. De korte Kraenaerts van Mr. d'Autriconrt. Olleviers negen gemeten van Mr. do graf* lier Debacnst. De helft op de noordzydo van den Bommo- lacre, in drie rekken. POLLINCHOVE. De 8 gemeten van Mr. Dcjaegher, liggende in den Voorbrouek by de Fyntele. Nota. Pieter Bruneel, te Fyntele, zal de partien aenwyzcn aen de liefhebbers. Deze verkoopingen zullen gebucren op tyd van betaling mits te stellen begoede en bekende borg, en do gewoono bespreken gereed te voldoen. OPENBARE VERKOOPINGEN van fi il I Ut Sr1

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1848 | | pagina 4