IIOFSTEDE, I Openbare Vèrkooping, in derde of leste zitting, Onroerende GOED ERE N ten ton kantore p voor vrouw Openbaer bij licitatie te Pcvkoopen, TE HOOGSTAEDE, gehugte Elsendamme. Donderdag 23 October 1849ten twee uren na noeneter herberg den gouden Anker, gehouden door baes Stckelorum, gestaen ter gemeente Hoogstaede ter ge hugte Elsendamme, Zal overgegaen worden in eene zitting, zonder uitstel, tot de Openbare VERKOOPl AG en OVERSLAG der naerschreven patrimo- nieélc goederen. gemeente van Ootlvletercn. 1 koop. Binnen de gemeente van Oost- vleteren in den Caesbroekeene partie Macigras, ten twee lange slringen zuid en noord strekkende, groot volgens tytel 76 aren 88 centiaren, en volgens cadaster sectio A, n." 171 en 171 bit76 aren 20 cent, abouteérende met de ooslzyde aen gras van joufv. Charlotte Delvoy, te Meenen, met het zuièeindehet gonnevan den heer Maequaert- Defontcnclle, leRvsselmet do westzydeaen dat van den heer notaris Floor, te l.oo, en liet noordeinde aen het gonne van den heer Pieter Deruysschey, te Dixmude. Hctbooigras dezer was jaerlvks publiek verkogt; waervan den kooper in gebruikt zal komen den 11 November 1819. gemeente van Elverdingke. 2 koop. Ter gemeente van Elverdinghc, Otn uit gemecnzacmheid te scheiden. 7.alplaelt hebbendgntdag 6 November 18 49, om twee uren na middag, in de ttad Aieuportter af.tpanning de Papegaci van eene allerbeste genaenid de roodc Sterkte, gerieflijk ge legen i.1 RAIUSCAPPELLE, kanton i\ ieuporl RAMSCAPPÉlLe, Gebruikt door sieur Carolus Cavereel tot lesten September 1830 en verdeeld in vescheide koopen die by voorgaende Plak brieven breed zyn acngcwezenen die zoo by zamenvoeging als andersints geveild zullen worden, te zanten inhoudende by tytel II. 37-90-82 C. en by kadaster II. 37-82-78 C.nommers 370, 577 A 597 der sectie A, 234, 240, 213'»’, 244, 274, 275, 348, 304 der sectie C. Staet op 114,000 franks. Deze vèrkooping zal geschieden door het ambt van den notaris J00R1S, te Aieu port, ten overstaen van den heer Vrede- regter des kantons, uit kraehte van licilatie- vonnis der reglbank van eersten aenleg te Veurne. De voorwacrden tytelscn kaerten berus- t van den genaemden notaris JOORIS. by het notarial pagt-contrakt bedongen. Gemeente tan II oeslen. 3 koop. Binnen de gemeente van TVoeslennoordoost van de kerke, langst de AVulve-straeteene byna vierkante partie Z ieiland, voor dezen twee portion bosch- land aen elkanderen, genaenid het Oever- elst en de Splelwulge, groot volgens tytel 1 heet. 35 aren 90 centiaren, bekend by cadaster sectie A n." 219 ter grootte van een hectare 38 aren 20 centiaren, abouteé- rende van oosten aen de AVulve-straelvan zuiden aen zaciland van Joannes Tiersoone- Vermeulen te Elverdinghc van westen aen zaciland van den heer llenri Carton-Vanden- peercbooni, te 4 per, en van noorden aen het hofstedeken van Pieter Robben voornoemd. Gebruikt dezen koop door den zelven Pieter Robbenmet pacht voor 9 jaren, iiigcgacn den 1 October 1843, mits cenejaer- lykschc pagtsom van 70 francs slechts by jare, boven de grondlasten en notariale voorwacrden. 4 koop. Ter gemelde gemeente van Woesleilnoord oost van de kerke en den zuid-westhoek van de Steen- en AVulvc- Straten eene partie Bosch landschietende van twee jaren groot volgens tytel 64 aren 20 centiaren bekend by kadaster sectie A n." 216, ter grootte van 68 aren 20 cent, strekkende zuid en noord, abouteérende van oosten en noorden aen bosehlandeii van den heer Henri Carlon-Vandcnpcerebooiii te 4per, van zuiden aen de Steeustraet loopeiide van Worsten nae Reninghe, en van westen aen de Wulve-straet. Boomprys door den kooper te betalen 30 francs. Gebruikt dezen koop voor rekening van hel naerlateiischnp van vrouw Barbara- Regina Lermylte, weduwe Provoost, over leden te Rousbrugge. Om door den kooper dacr van in gebruik te komen den dag der betaling zyns koop'1’111' gemeente tan Reninghe. 5 en letten koop. Binnen de gemeeld® van Reninghe, van zuiden iegens liet kerk hof, 54 aren 46 centiaren volgens tytel, be kend by kadaster sectie B, n.** 319* 320, 321,344», 845*, 345b, a40a en 347, ter grootte van 53 aren 79 centiaren nu Grom* van gebouwen, Hovenier-en Zaeilanden makende zamelt eene irreguliere partie, met verschelde happen, abouteérende van oosten iegens de Coutler-drevc, van zuiden den booingaerd van Joannes Swaenenberg en consoorten, te Reninghe, nacr de pre*' biterie van Reninghe, nog zuid de kosterie van Reninghe, voorts van zuiden een weimtf happende iegens de zelve kosterie voort* happende van zuiden tot het kerkhof) oosten de zelve happe, de voornoen110 kosterie, van westen do erve voor hu*' Jncobus-Adolphus Dcvycknu Pieter Van* hiigwaerdc, en van noorden het grasland der kerke of armen van Reninghe. Gebruikt dezen koop door Francisciis Swaenenberg, lynwaedbleeker te Rening1"’» zonder p.igtregt, mits 63 francs zuiver g®1'1 voor hel loopeiide jaor, dit zal vallen den lesten April 1850. De gebouwen en fruitboomen op dezen koop staende behooren aen Hcndryk nenbergh de welke ten einde van den P'*c^ zullen moeten overgenomen worden door den kooper by prysie in staende weerde. De vèrkooping der voorschreven goederen geboerd by licitatie, kragtens regterljk*' bekomen vergunning, door het ambt den notaris BOSSAERT, te Gyverincbovo. en ten overstaen van den heer Despot, vrederegter dea kantons llaringhe, beid® tot dies aengesteld. De eigendoins-titelenverkoopvoorwacr- den en plans dezer goederen, berusten trr inzage der liefhebbers ten comptoire *?n den genaemden notaris BOSSAERT. de Coppernolle zal deze partie boseb aen de liefhebbers acnwyzen. De vèrkooping der voorschreven goederen gebuerd by licitatie, kragtens regterlyke bekomen autorisatie door het ambt van den notaris BOSSAERT, to Gyvcrinchove, en ten overstaen van den heer vrederegter van het kanton llaringhe. De verkoopvoorwaerdeneigendoms- tytelen en plans berusten ten acnzien van ccn-iderten kantoorevan den genaemden notaris BOSSAERT. Alle inlichtingen zyn ook te bekomen ten kantoore van den notaris DE CAE, te Alveringhcm. weinig noord vandedorpplacts, en oost van de calchicde, leidende van Veurne nae Yper, de hoeveelheid van 5 heel. 14 aren 70 cent. Gras, Booingaerd Macigras, dreve en Zaei- land verdeeld in de volgende vyf loten. 1 Lot. Eene irreguliere partie Grasland en Booingaerd bekend by cadaster sectie A n 227ter grootte van 2 hectaren 21 aren 70 cent., strek kendo meest oost en west, abouteérende van oosten aen de Keinmel- beke, daer over gras aen den beer graef D’Ennetières-D’hust, te Elverdinghc, van zuiden naest 't oosten groolen deels aen zaciland van Sophie Vermeulen, te Elver- dinghc, en aldaer naest't westen aen gras land der zelve Sophie Vermeulen en zusters, van westen grasland van sieur Cornille- Verineulen te Coxyde, en van noorden liet tweede lot cn de dreve deel van het derde lot beide hier nacr, en aen grasland van Pieter Rubbenlandbouwer en herbergier te Elverdinghc. Boomprys door den kooper te betalen 215 francs. 2 Lot.Eene irreguliere partie maei- gras, groot volgens cadaster sectie A ii.* 29453 arenpalende van oosten aen de drevedeel van het derde lol hier aglcr van zuiden het eerste lol hier vooren, van westen naest T zuiden aen grasland van dito sicur Cornille-Vermeulenen aldaer naest 't noorden het vierde lot hier agler, en van noorden het eerstvolgende lol. Boomprys door den kooper te betalen 6 fr. 3 Lot Eene lange smalle dreve z lid en noord loopeiideen eene irreguliere partie gras aen malkander houdendebekend by cadaster sectie A n.0’ 293 en 291, zanten ter grootte van 4<i aren 70 cent., abouleé- rende van oosten naest ’t zuiden aen gras land van genaemden Pieter Rubbenen aldaer naest 't noorden en van noorden naest 'toostende Kenimelbekevan zuiden met do dreve aen hel eerste lot, en met het gras aen het tweede lotvan westen met de dreve het gezeide tweede lot en met hel gras naest 't zuiden het vierde lot, in het midden sieur .Tiersoonc-Vcrmeulente Elverdinghc, en aldaer naest 't noorden en van noorden naest 't westen sieur Eduardus Vermeulen, te Elverdinghc. Boomprys door den kooper te betalen 200 francs. Lot. 4Eene partie zaciland, bekend by cadaster sectie A n.* 295, ter grootte van 80 aren 10 centiaren strekkende zuid en noord scherp uitgaende ten zuid-west- hoeke, abouteéreiids van oosten naest 't zuiden en van zuiden het tweede lot, en van oosten naest T noorden bet derde lol van westen naest T zuiden sieur Coriiille- Vermenlen voornoemden aldaer naest ’t noorden den genaemden heer graef D EnneiiêresD busten van noorden dito sieur 1 iersoone-Vermeulen. 5 en leste Lot. Eene partie zaciland, bekend by kadaster sectie C n.* 542, ter grootte van een hectare 13 aren 20 cent strekkende oost en west,’ abouteérende van oosten naest hel noorden aen Carolus De- seurc, Ie Elverdinghc, in het midden de weduwe Vanweydeweldl-Desinailry Ile Brie- len en naest T zuiden en van zuiden naest T oosten sieur Carolus Vermeulen te Elver- dinghe, van zuiden naest 'l westen de weduwe Franciseus N’auwynck-Coencte «lilo Elverdinghc, van westen aen de Sleen- strael, en van noorden sieur Joannes Van- eecke-Vermeulen tot't zelve Elverdinghe. De landen beschreven onderden 2.d‘“ koop zyn gebruikt door Eduardus Vermeulen landsman te Elverdinghc, met pachtngt voor negen jaren, ingegaen den eersleu October 1843 mils de jaerlyksche princi pale pagtsom van 480 francs vry zuiver geld, boven de grondlasten en voorwacrden

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1849 | | pagina 2