BERIGT. Huizen met Erven, Te Avecappelle M. CHIVOT Zoon, COIFFEUR en REÜKWERKMAKER Capncine-straetn.° 29, te Duynkerke, komende van par s, Heeft d’eer het Publyk bekend te mak' dat hy alle de artikelen die zyn auiba aengaen verveerdigt, zoo als Perrui' metalen Toupets met hakenKr Krolsieraden van alle slachGordels HERBERGE 1 HUIS OP GROND VAN ANDEREN EN LAND, TE VERKOOPEN. Il't id Ave- Mr. den gracf 1 1 1 I Te Adynkerkeen OPENHAER TE VERKOOPEN. In het bureel van dit Blad schrijft men in voor HET BELGISCH VOLKS-ALB UM tot verspreiding van nuttige KUNSTEN en WETENSCHAPPEN. Den Dynsdag 1 Juny 1852, zal plants hebben den absoluiten Onerslag, [ten 3 uren na middag, inde alhier te verkoopen Her- berge, van de volgende onroerende Goederen. Eene welbekalante Herberge, genaemd den Turfweg, staende van noorden de cal- chiededie loopt vanlsenberglie naer Leysele, bestaende in woonhuis, kamer, kelder en voute, ovenkeuken met weefkamer, schuere. dorschvlocr, koeistal en andere gerieflyk- heden, dies alle de gebouwen zyn in strooijen dake, ter uitzonderinge van de voute die gedekt is in pannen, met de hoeveelheid van 87 aren 55 centiaren 73 milliaren Lands, bestaende in bebouwden grond, zaeiland en booingaerd, ’t zanten gestaen en gelegen binnen de gemeente van Leysele, palende met den zuiden de calchiede voorzeid van zuiden den Turfweg, ten noordcindc aen ’t hovenierhof toebehoorendc aen Mr. Sape- lier te Bergen, west het land van Carolus Titeea, landsman te Leysele, alsook van westen aen het land van den disch van Isen- berghe. Alles bewoond en gebruikt door den eigenaer van diere sieur Philippus Deinaerel; om aenslag aen 't zaeiland met den ontbloot der vrugten,en van d’huizingen en booingaerd met eersten November respee- tievelyk in dezen jare 1852. Ingesleld 5050 fr. Er kan alhier nog mede verpagt zyn 72 ar. 96 centiaren 20 milliaren Zaeiland, digte oost van deze huizingen waermaer tusschen is den Turfweg. Alles op conditiën telkens inzage die zyiï berustende ten kantoore van ien notaris GUILL1ER, ter verblyfplaets van Wulverin- ghem, belast met deze verkooping. H. VANDERSTRAETE, muziekmeester by het muziekgenootschap S'*. Cecilia te Veurne, maekt het Publiek bekend dat hy gratis les zal geven voor het instrumeptael muziek te weten: den maendag, woensdag en Dit huis is het geene waer do weduwe sieur Schipman onlangs overleden is, en den kooper zal aenslag hebben met den dag der betaling van den koopschat. Gemeente Aeecappelle. 2 koop. Binnen de gemochte van cappelle, weinig noordwest yan de ^kerke, een huis gebouwdt in steen cn gedekt met pannen, wezende het oosteinde van een dric-woonstig huisscheidende van westen op half muur tegen het huis gebragt onder den volgenden koop, mitsgaders het noor- derste deel van het stal staende ten oosteinde van het huis, van welk stal het zuiderste deel gaetuiethct huis gebragt onder den vol gende koop. Verders do erf onder deze gebouwen, degene van zuiden zoo voor het huis als voor liet stal gacnde met den vol genden koop, de erf van oosten geheel het stal, en degene van noorden achter liet huis en achter het stal, scheidende van westen zonder palen, tegen degene gaende met den volgende koopop regie stroke van den gcscheed-muer, tusschen de huizen, palende van oosten de erf van Philippine Depoorter, dehage hier afgaende, van zuiden het hove nierhof van sieur Laplaese, de hage hier ook afgaende, van noorden zonder gescheed, een deel der erf nu metdezen koop gebruikt die van de verkooping geen deel maekt. Gebruikt door Leo Deblaeuwe, met pacht- rechl lot 1 Mei 1853, ten pryzevan 54 francs 43 cenlimen by jare. 3 en lesten koop. Een ander Huis ge bouwd in steen, gedekt met pannen, wezende het middelste van een driewoonstig huis, dies hel oostersle onder den voorgaenden koop opgebragl is, scheidende als aldaer is gezeid, en het westerste behoord aen Charles Deswarte, scheidende op inuen en steenen vuerslede hier geheel afgaende, mitgaders het zuiderste gedeelte van het .stal staende ten oosteinde van het huis gebragt onder den voorgaenden koop, van welk stal het noor- dersie gedeelte gaet met denzelven voor gaenden koop. Verders de erf onder deze gebouwen, degene van zuiden voor het huis, en die van noorden achter het huis weder- zydig ter breedte van het huis, palende van oosten de erf gebragt onder den voorgaen den koop, scheidende als aldaer is gezeid, van westen de erf van sieur Deswarte, schei dende achter het huis met eene jonge ge plante hage hier afgaende, van noorden zonder gescheed, een deel der erf nu met dezen koop gebruiktdie van de verkooping geen deel maekt. Alsnu onbewoond; om door den kooper aenslag te hebben met de geldtelling. Nota Op het noordeinde der erven alsnu met de twee leslvoorgaende koopen gebruikt, is builen verkooping gehouden eene opper vlakte van 1 are 17 centiaren, over welk voorbehoudun deel dezelve twee lestvoor- gaende koopen vryc passagio zullen hebben om te geraken aen do dreve, welke twee koopen van hunnen kant zich ook weder- zydig ten allen einde passagie zullenjnoeten verleenen. Den eersten koop word verkogt kragtens regterlyke toelating ten overstaen van den heer vrederegter van het kanton van Veurne. De voorwaerden en eigendoms-titelen be rusten ten kantoore van den notaris LLOOR, tot het zelve Veurne. vrydag van iedere week van 6 tot 7 uren ’s avonds. De jongelingen die van deze lessen zouden willen genieten, konnen van maendag af zich op de gestelde uer by hem vervoegen. f van westen land aen mevrouw de douairière Bernicr-d’Hongerswal. Gemeente Bulscamp. artikel negen.Wat oost vande gebouwen der hofstede, van noorden langst de Crom- fort-straeleen perceel zaeiland groot 53 aren 50 centiarenbekend per kadaster sectie A, ti.'25palende van zuiden de ge- zeidc straet, van westen land aen den disch van Isenberghe, van noorden Annckensleed, van oosten land aen den heer Menelrel te Duynkerke, van zuiden alwaer de Mane- ghems-dreve ligt land aen I' Visart-Dcmouelieron. artikel tien. Zuidwest van den lest- voorgaenden artikel, en west over de Crom- Gemeente Leysele. genaemd den TURFWEG, fort-straetde hoeveelheid van 1 hectare 16aren 10 centiaren zaeiland, bekend per kadaster sectie A, n." 110, Uien 117, sa mengesteld de u.” 110 en 111 uil een per ceel strekkende oost en westpalende van westen bedryfgras aen Mr. Debaenst te Veurne, van noorden en van oosten bedryf gras en zaeiland aeu Mr. den graef Visarl- Demuucheron van zuiden by den oosten hooigras aen den disch van Veurne, verder zuid de volgende partie, nog van zuiden bcdryfgr.izeii aen de legatarissen van ma dame Boucquet-Caiguiez en van de erfge namen van Jir. De Clercque-Dewissocq.—-En het n.’ 117 uit een perceelstrekkendo zuid en noordpalende van oosten hooigras aen den disch van Veurne, van zuiden cn westen bedryfgrazen aen de legatarissen van inad. Bocquel-Caiguiezvan noorden do voor- gaeude parlie. artikel el! en lesten. Verre oost van den lest-vuorgaendcn artikel de hoeveelheid van 78 aren 90 centiaren zaeiland en hooi gras, bekend per kadaster sectie A, n.” 134 en 135wezende eene partie met eenen sleêrt noordwaert strekkende, palende van westen hooiland aen den disch van Bulscamp, van noorden land aen den heer Menetret te Duynkerke, van oosten en van zuiden naer den westen land aen mej.* Louise Deman te Brugge, van zuiden naerden oosten land aen mynheer Bray te Duynkerke. de elf voorenstaende artikelen t’samcn groot volgens kad aster als vooren gezeid 22 hectaren 22 aren 80 centiaren. de veilings-voorwaerdensehelskaerten cn eigeiidoiiis-lylelen berusten ten kantore van den Notaris FLUOR, te Veurne. Woensdag 16 Junius 1852, 2 uren na middag, in d’herberg den Keizer, bewoond door sieur Augustinus Morezin de Panne- slraet binnen de stad Venrne, Zal gebuereu de openbare Verkooping, in eene zitting zonder uitstel, van de volgende Goederen. Gemeente Adinkerke. 1 koop.Een Woonhuizeken met zyne afhangiykheden, gesticht op 01 are 16 cent, grond, toebehoorende sieur Franciscus Loels, schoenmaker, wooncode te Houthem staende ter dorpplaets van het gemeente van Adynkerke, voorhoofdendevati zuiden de gezeide plaets, palende het huis van westen aen hetgeen van Eugenius Vercamer, van oosten aen dat van de weduwe Willie, tèrwvi den grond waerop het huis gesticht ispaelt van noorden het land van d hof stede gebruikt door sieur Joannes-Baptiste Schipman. dit werk zal verschynen by aflevering van 8 bladz. platen en 4 bladz. tekst per maende, aen den prys van 75 centimen voor eene afle vering, of 9 francs ’sjaersvoor eene serie van 12 afleveringen. dc eerste duizend inschryvers zullen hunne uxeinplairen op zeer sterk cn schoon geglansd velyn-papier ontvangen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1852 | | pagina 3