I I WEST -VLAENDEREN. (N.* 1598.) 1852. Zaterdag 24 July DER STAD VEURNE. HOFSTEDEKEN i ZAAILANDEN, VETTE WEIDE, en fl ASTOWESTCWL i Wh rxjra de ^9 t Men betaeld 12 ceutimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-maei. gratis in ons Blad verschyueu, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Grognie, ten zy de geene die door aenpalende eigenaers gekogt zyn. Gemeente Nieucappelle. 7 koop. Weinig oost van de voorgaendo koopen eene Hofstede, groot ingevolge de eigendoms-bewyzen 5 heet. 4 aren 40 cent., gebruikt door sieur Ludovicus ü.diaese, met pachtregt tolden 1 October 18153, ten pryzo van 336 francs 16 centimen by jare boven de belastingen, verdeelt in de volgende artikels. Eersten artikel. Alle de gebouwen met den grond waarop die gesticht zyn, hove- nierhofen zaailand, groot 1 hectare 30 aren 76 centiaren, bekend per kadaster sectie A, n.” 43, 44 en 415, palende van noorden de straet leidende van den Kabbeleer naer de Grognie, van oosten op half gracht zaeiland aen den heer vrederechter Deghelcke, van zuiden op halfgragt, naer den oosten aen den eerstvolgenden artikel, en naer den westen aen den zelvcn heer Deghelcke, van westen nog aen den heer Deghelcke, scheidende op half gracht en alwaer geene gragten zyn op regte stroke door het hovenierhof van den eenen gracht naer den anderen^ de meerdere grootte zoo van den waterput*als van de andere gragten maektdecl van dezen artikel. Tweeden artikel. Zuid naer den oosten aen den voorgaenden,eene partic bedryfgras, groot 1 heet. 615 aren 47 centiaren, bekend per kadaster sectie A. n.* 46, palende van zuiden weide aen Mr. Borticr, van westen aen den heer vrederegter Deghelcke, van noorden zoo aen den voorgaenden artikel als aen het zaeiland van den meergezeiden heer De ghelcke, van oosten den volgenden artikel. Derden en lesten artikel. Groot 2 heet. 8 aren 17 centiaren bedryfgras, samengesteld uit drie perceélen. Het eerste liggende oost aen den lestvoorgaenden artikelstrekt zuiden noord, groot 1 heet.'6 aren 3 cent., bekend per kadaster sectie A, n.’ 48, palende van noorden zaeiland aen d’heer Deghelcke, van oosten zoo aen het derde perceel als acn hqt zaeiland van den heer baron Dejoigny- Depamelo, van zuiden zoo aen het eerstvol gende perceel, als aen het gras van Mr. Bor tier. Het tweede zynde byna vierkante liggende ten zuideinde aen het voorgaende, genaeind de spaensche Lyne, groot 14 aren 59 centiaren, bekend per kadaster sectie A, n.* 49, palende van zuiden het Slopgat- vaerdeken, van westen gras aen Mr. Bortier, van oosten zaeiland aen den heer baron 2 hectaren 18 aren 10 centiaren, beide strek kende oost en west, palende van zuiden weide aen Mr. Borticr, van westen den voor gaenden koop, van noorden land aen sieur Roose, van oosten naer den noorden den 15 koop, voorts van oosten den eerst volgenden koop. 4 koop. Dost aen den lestvoorgaenden koop, twee perceélen Zaeiland, bekend by kadaster sectie A, O.” 112 en 113, ter grootte van 2 hectaren 150 aren OOcenliaren, palende van zuiden weide aen Mr. Bortier, van oosten den zesden koop, van noorden den eerst volgenden koop. Gemeente Loo en Nieucappelle. 5 koop. Noord aen den lestvoorgaenden koop, eene zeer goede Vette Weide, bekend per kadaster van Loo, sectie A, n.* 107, en per kadaster van Nieucappelle, waer voor- dezen de gebouwen eener hofstede gestaen hebben, sectie A, n.” 1, 2, 3 en 4, te samen ter groote van 3 hectaren 59 aren 90 cent., palende van westen naer den zuiden den derden koop, van westen naer den noorden land aen sieur Roosevan noorden weide acn den notaris Floor te Veurne, nog van noorden de straet leidende van den Rabbe- laer naer de Grognie, van oosten naer den noorden zaeiland aen Mr. Deghelcke, vrede regter te Poperinghe, en voorts van oosten den eerstvolgenden koop. Gemeente Nieucappelle. 6 koop. Oost aen de twee lestvoorgaende koopen, eene partie Zaeiland, bekend by kadaster sectie A, n.' 5, ter groote van 3 heet. 13 aren 96 centiaren, strekkende van den zuidwesten naer den noordoosten, hebbende eene happe ten zuidwesteinde, palende met den noordoosteinde, met de zuidoostzyde en met het zuidwesteinde de landen van den heer vrederegter Deghelcke,- nog met den zuidwesteinde der happu alsook met deszelfs noordwestzyde weide aen Mr. Bortier, voorts met de geheele noordwestzyde aen de twee lestvoorgaende koopen. De 6 bovenstaende koopen te samen groot 14 hectaren 86 aren 18 centiaren, zyn ge bruikt door sieur Carolus Essel, landsman tc Nieucappelle, met pachtregt tot eersten October 1853, ten pryze van 1600 francs by jare boven de belastingen. Verzamelingen zullen worden toegestaen, cn alle de koopen zullen vryepassagio hebben tot op de straet van den Rabbelaer naer de Woensdag 11 Augusty 1852, twee uren na middag, in d’afspanning de kroone, bewoond door den heer Maerten, op de groole Markt, binnen de stad Veurne, Zal gebueren de openbare Verkooping, in ccne enkele zitting zonder uitstel, van de volgende goederen. Gemeente Loo. 1 koop. Binnen de gemeente van Loo, verre noord van het stedelyk geedeeile, ten uitkante van hel gemeente, eene zeer onre gelmatige partie, dies een gedeelte ter west- zyde Hooigras en het overige Zaeiland is, bekend per kadaster sectie A, n.’ 45, ter groote van 1 hectare 98 aren 48 centiaren, «trekkende oosten west, palende van zuiden naer den oosten weiden aen sieur Joannes- Franciscus Roose en den disch van Loo, van zuiden naer den westen land acn den heer Demolder te Dixmude, van westen naer den zuiden ten kleinen dcele weide aen de lega tarissen van madame Bocquet-Caigniezvan westen weide, van noorden naer den westen land wederzydig acn voornoemden heer Demolder, van noorden naer den oosten cn van oosten naer den noorden land aen den notaris FLOOR te Loo, voorts van oosten den eerstvolgenden koop. 2 Loop. Oost aen den voorgaenden koop, eene partie Zaeiland, bekend by kadaster sectio A, n? 93, ter grootte van 1 hectare 44 aren 90 centiaren, strekkende zuid en noord, palende van zuiden hooiland aen Mr. Bortier, van westen naer den zuiden weide aen sieur Roose, van westen naer den noorden den voorgaenden koop, van noorden land aen den notaris Floor te Loo, van oosten naer den noorden ten kleinen deele landaen sieur Roose, voorts van oosten den eerst volgenden koop. 3 koop. Oost aen den lestvoorgaenden koop, *wee perceélen Zaeiland, bekend per kadaster •cetie A, n.” 110 en 111ter grootte van - A - S JIS, Het Advertestik-Blad vcrschynd wekelyks by P. Ryckeroer, Boekdrukker in de Oost- atract, n." 34, te Vzirse. De pry* van inschi yving is 6 francs 'sjaers voor de stad en omliggende plaelsen, en 7 francs jaers franco met de post. Schoone Gelegen in de gemeenten* Loo, Nieucappelle en Alveiinghem OPENBAER TE VERK.OOPEN.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1852 | | pagina 1