I I I u I il j, I 1 tl (N.° 1417.) WEST - VLAENDERE1*. 1852. 11 December DER STAD VEURNE Huis op cynsgrond, Jfl I Zaterdag - i a fi 1 '2 - 4 f3 Schoono HOFSTEDE ZAEILANDEN co HUQ1G11AS mitsgaders AL GBSTABN BN GBLEGBN IN DB GBIBBNTB BULSCAMP, Openbaer te vet koopen. Bien beta eld 12 centime!) per drukregel voor JU. ’s jaers en 7 francs Het Advertestie-Biad vcrschynd wekelyks by 1’. livcKtButH, Boekdrukker in de Uost- ■Iraet, n.° 34 te Veirae. De pi ys van inschiycing if 6 francs voor de staden omliggende p/aelzep, 'sjaers franco met de post. zuidoosthoeke dedreve beschreven onder de eerstvolgende parlie, voorts van zuiden be- drylgras aen den disch van Veurne, van westen iiacr den zuiden uilgedaringd land nu aeu Sr. Emmanuel Vermeulen te Veurne by koope van den disch van aldacr, van westen met de hofplaats aen de derde parlie, van westen niet den cyngel aen de vyfde parlie. 2partie.Dedrevcder hofstede,strekkende van den zuidoosthoek van liet n.° 94 van het kadaster, deel van de voorgaende partie, zuid en weslwaerts tot op de Veurneslraelgroot volgens titel Sisaren 2 centiaren, en volgens kada ter sectie B, n.’ 94 bis, maer 29 aren 95 centiaren. 3parlie. West aen de hofplaelsdeel van de eerste partieeene parlie zaeiland groot 'volgens kadaster sectie II, n.’ 40, een heet. 36 aren 80 centiaren, palende van zuiden uilgedaringd land nu aen sieur Vermeulen, by koope van den disch van Veurne, van westen naer Jen zuiden aen madame Bou- gard te Brussel, van westen naer den noor den de eerstvolgende parlie en van noorden de tweede volgende. 4 partie.West naer den noorden aen de kstvoorgacnde eene partie zaeiland, genaemd bel Popelier-sluk, strekkende oost en west, groot volgens kadaster sectie B, n.’ 44 biseen heet. 1 are 30 centiaren, pa lende van zuiden land aen voornoemde madame Bougard, van westen zaeiland aen den heeradvocaet Despot te Veurne, schei dende vuuregemeens, van noorden naer den westen land, van noorden naer den oosten hooigras wederzydiglyk aen den zelven, ten noordoosthoeke de eerstvolgende, parlie,en voorts van oosten de lestvoorgaende. 5 en leste partie. De hoeveelheid van 11 aren 4 centiaren afteneinen, ter zuidzyde van eene partie zaeiland, genaemd het Keuken-slukgroot in het geheels volgens kadaster sectie B, n.’ 4, 62 aren 10 centiaren, dies de overigen BI aren 6 centiaren ter noordzyde toebehoorende den disch van Bulscamp aldaer zonder gescheid, palende de geheele partie van oosten aen den cyngel deel van de eerste partie, van zuiden de derde partie, van westen naer den zuiden de lestvoorgaende partie, van westen uaer den noorden hooigras aen d’hr. advocaet Despot, en van noorden den eerstvolgenden koop. 2 koop. Noord aen bet n.’ 34 van het kadaster beschreven onder de leste partie van den voorgaenden koop, eene partie Bedryfgras, genaemd den groenen Bilck, groot volgens kadaster sectie B, n." 32 bis ca 3391 aren palende ten zuidoosthoeke den cyngel deel der eerste parlie van den voor gaenden koop, voorts van zuiden het n.“ 34 van het kadaster beschreven onder de leste parlie van den voorgaenden koop, van westen bedryfgras aen den heer advocaet Despot, van noorden bedryfgras, en ten noordoosthoeke zaeiland wederzydig aen do godshuizen te Veurne, voorts van oosten den eerstvolgenden koop. S koop.Oost aen den lestvoorgnenden koop, eene parlie verhakende ter noordzyde, ten deele Bedryfgras en ten deele Daringstuk, groot volgens kadaster sectie B, n." 168, 169, 170, 171 en 172, 2 hectaren 48 aren, palende van zuiden en ten deele van oosten zaeiland aen den heer doctor Vandenbussche te Dixniude, van oosten naer den noorden, en van noorden naer den oosten den eerst volgenden koop, voort* van noorden landen aen de godshuizen tc Veurne, van westen den lestvoorgaenden koop, en ten zuidwesthoekc den cyngel deel van de eerste partie van den eersten koop. 4 koop. Noordoost aen den lestvoor gaenden koop, eene partie Bedry fgras, groot volgens kadaster sectie B n.” 181 en 182, een heet. 43 aren 10 centiaren, palende van westen en van noorden naer den westen land aen de godshuiz n te Veurne, van noorden naer den oosten hooigras aen de legatarissen van madame Boequet-Caigniez overleden te Versailles, van oosten naer den noorden bedryfgras, en van noorden naer den zuiden zaeiland wederzydiglyk aen de godshuizen te Veurne, ten zuidoosthoeke land aen den heer doctor Vandenbussche, voorts van zui den den lestvoorgaenden koop. 5 koop. Van oosten naer den zuiden aen het n.c 94 van het kadaster, deel van de eerste partie van den eersten koop, eene partie Bedryfgras met eene bolgende noord zyde, groot volgens kadaster sectie B, n.° 162, 69 aren 20 centiaren, strekkende oost en west, palende met het westeinde het voor noemde n.* 94 van het kadaster deel van de eerste partie van den eersten koop, van noorden land aen Mr. den doctor Vanden- bussohe tc Dixtnude, van oosten land aen het Alle Bekendmaking, etc., behoord meu i ons uiterlyk eiken vrydag avond toelezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-uael gratis in ons Blad verschynen, uitgezonden die welkers insertie door de wet vcrëischtist Donderdag 20 January 1853, om 2 uren na middag ter herberg bewoond door sieur F.anciscu» Morael, op de dorpplaels van bet gemeente van Bulscamp, Zal gebeuren de openbare Verknoping in een.-! zitting zonder uitstel, van de volgende Goederen. Gemeente Hul,camp. I Lot. Eene Hofstede, met alle de Ge bouwen daer op steende, groot volgens ei- gemloms-bewyzeu, 12 hectaren 50 aren 27 Centiaren, en volgens kadaster maer 12 heet. 26 aren 46 centiaren, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Bulscamp, weinig noordoost van de kerk, behoudens een per- ceélken die gelegen is zuidwest van de kerk, van westen de Calomme-gragtofBergen-vaert. Voorloopig verdeeld in acht koopenonder behoud van geheele of gedeeltelyke zamen- voeging. 1 kcop. Groot volgens kadaster 4 heet. 32 aren 79 centiaren met alle de gebouwen der Hofstede, zamengesteld het Land uit bebouwden grond, hovenierhoven, bedryf- i gras, zaeiland, mitsgaders de uitdreve zuid en westwaerts strekkende tot aen de Veurne- slraet, noglans maer voor zooveel de zelve dreve alhier toebehoord, beslaende uit de volgende partien I paitie. De plactse van lande waer de gebouwen staen met hovenierhoven van noorden aen het huis, eenen cyngel die grasland is van noorden dehofplaels, mits gaders «ene partie bedry.gras van zuiden de hofplaets, bekend per kadaster sectie B, n."35,36,17, 38, 39 en 94, palende met het noordeinde van den cyngel aen de tweede en derde koopen, met het grootste deel der oostzyde zaeiland aen den heer doctor Van denbussche te Dixmude, nog met de oostzyde naer den zuiden deu vyfden koop, ter oost zyde by den zuiden den zesden koop, ten de Inplaelzingei.. De minste inplaetzing betaell 50 centimes. Geld en brieven franco toeterenden aen den Uitgever dezer.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1852 | | pagina 1