schoon huis, (N.° 1425.) WEST - VLAENDEREN. 5 February 1855. DER STAD VEURNE. Zaterdag VERKOOPING K O O P D A G 1 in 59 By uitscheiding. wezende ’s jaers 7 panes Menbetaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingcn. De minste inplaetzing belaelt 30 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. van de ge- sieur Visage, betaling voor JS2 5SS prys, voor negen jaren, integaen den eersten October 1833, de partie zaeiland, groot een hectare 81 aren 40 centiaren, liggende noord aen den boonigaerd die te verkoopen is. De vcilings-voorwaerdeii en eigendoms- tilelen berusten ten Kantoore van den Notaris FLOOR, te Veurne. TEN DIENSTE VAN HERBERG Met Bierbrouwerij, verdere Gebouwen en medegaende Landen, binnen de gemeente van .AVECAPPELLE, OPENBAEll TE VEHKOOPER. Dynsdag 8 February 1883, wezende Vasten-avond om 1 ure na middag, ten Huize waer de weduwe Sr. Stanislaus Visage overleden is, binnen de gemeente van Adin- kerkcvan oosten langst den steenweg lei dende van Veurne naer de Panne, Koopdag van alles wat ten gezeiden Sterf- huize te bevinden isbestaande munentiyk in allerhande menagie-goederen, 2 bekalfde koeijen, 1 schotter, 1 jaarling, 1 verken, ij hennen, kern met zyne toebehoorten, seulen, standen, deel wit hooi, deel strooi, deel ge- dosschen tarwe, 14 hectoliters aardappels, karre, ezel, harnas, 2 graenzakken, 2 kleer- kassen, een hoop mest en veel meer andere voorwerpen aldaer te bevinden. Voorts de kleederen en lynen zeide overledene weduwe van Op drie maenden tyd van de koopen boven de 20 francs, mits stel lende borg. Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-ji vel gratis in ons Blad verschynen, uitgezonderd die welkers insertie door de wet verëischt is. Het Advsrtentie-Blad vcrschynd wckclyks by 1’. Ryckeboer en 'Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n.° 34, te Veerne. De prijs van inschrijving is 6 francs voor de stad en omliggende plaetzen, en ’s jaers franco met de post. Van Beestialen Zool- en IVagen-harnas Kuip- en Kern-allaemEourragien Landbouwers - geiecdschappen en andere mobilaire Voorwerpen TE AL VERING HEM. Onmiddclyk naer het eindigen den bo- venstaenden koopdag, ter herberg gcnaeind het klein Adiukerke, gebruikt door Joseph Debcrgh, langst den steenweg van Veurne naer de Panne, 'Zal gebuereu de openbare verkooping zonder uitstel Van het Huis met zyne afhanglykheden, mitsgaders 24 aren 90 centiaren volgens kadaster medegaende erf, staende en ge legen binnen de gemeente van Adiukerke, Maendag 7 Maerte 1833, om 1 ure precies na middag, op den cour agter de gewezen Olie-labriekstaende ter zuid-zyde der Schaek-straet, dorpplaets van Alyeringhem, KOOPDAG van A. Een goed en ter trouw merrie-pcerd oud 11 tot 12 jaren, drie jonge en schoone koeijen, wanof twee bekalld en eene leeg. li. Twee wagens, beide met smal beslag, den grouten sints eenige jaren nieuw, heb bende yzeren assen, met zetel en banken hangende aen leeren riemen, den kleinen, dienstig voor een pcerd, karre, twee ploegs, wanof eenen onlangs nieuw, carmiool, drie houtten eggen, tol met toebehoorten eu een wagen mestplanken. C. Kern met staan en onderhoorigheden zeven room-en inelkstanden wanof twee in eiken en vyf in wilgen hout, dry paren melk- seulen, bolerinynnc en mclkteelen. D. 800 bondels goed wit hooi, 900 roggen-, 1300 tarwen-j 300 havcr-bouwecls, 800 bon dels boonslrooi en deel kruidschoven. E. Windmolen met toebehoorten, gracn- ziften, graenzakken, vorken, groepen, mest- bakenzaeimandc, grooten en kleinen graender, groot halestuk gebonden met tien zware yzere hoepels met deszelfs kassyn, balierug, staender en spriet, tien houtten koei-bakken, steenen zwyne-bak, deel egge- tanden, ongemaekte zwyngels en valleijen, eenige groote en kleinen olie-vaten, halle- •tanden, snypeerd400 doorne busschen, 280 lang fagoot, deel gezaegde olmen sta- Dynsdag 22 February 1853, twee uren na middag ter herberg die te koopen geveild wordt, staende binnen de gemeente van Avecappelle, gebruikt door den verkooper sieur Morael 'Zal gebeuren de openbare Verkooping in eene zitting zonder uitstel Van een schoon Huis ten dienste van Herberg, genaamd S.1’Barbaramet bier- brouwery, kelders, afzonderlyk staenden bakkeuken, koei,-osse,- peerden-en verken- slallen, scheur, wagenkot en verdere ge bouwen met de erf waerop alles gesticht is mitsgaders boonigaerd en hovenierhof van westen daer aen, te zamen hebbende eene inhoudsgrootle van omtrent 09 aren 1 cent. Alles gestaan en gelegen ter dorpplaets van de gemeente van Avecappelle, noord west by de kerk palende den bebouwden grond van zuiden den Burgweg, van oosten den bebouwden grond en van noorden be- dryfgras wederzydiglyk aen de godshuizen te Dixinude; terwyl den boonigaerd paelt van noorden het zaeiland van den verkooper sieur Moraeldo doorne hage hier mede gaende van westen alwaer den voctweg ligt, land aen den heer De Jaeghcr te Nieuport, met het grootste deel der zuidzydo naer den westen hovenierhoven aen den verkooper sieur Moraelde doorne hage hier afgaande, voorts met de zuidzydo naer den oosten al waer het mede te verkoopen hovenierhof ligt aen het hovenierhof van Sr. Joannes Vanhoulte en aen den Burgweg. Deze goederen zyn gebrnikt door den ver- kooper sieur Carolus Morael; den koopcr zal mogen in gebruik komen van de brouwcry met daer aen houdende kelder, te beginnen met den dag der toewyzing cn van al het overig met den 1 mei 1883. indien den kooper het begeerd zal hem alle gcinakkelykheid voor de betaling van den prys toegestaen worden. Den kooper zal ook het vermogen hebben in ppcble tu nemen mits eene geringeii kietregelseiken sehotstaken cn andere stukken, zware diltperssen, deel reuning- hout, en andere harde en zachte brand stoffen, vensterramen voorzien van ruiten, baensten, koffers, paer groote en zeer kloeke seulen eenige standen,stootwagen, timmer- mans-werkbank, groote yzere balance met schalen en yzere gewigten tot 123 kilos oude slagvensters, leeders, kinderwagentje en nogal andere voorwerpen te menigvuldig om te melden. Op tyd van betaling, mits borg te stellen. «■SCKU. i. at o- o-aur.v wit* icu. jutwaser ■nwwcc.w» Van Menagie-goederen, Beestialen, Hooi, Strooi, gedorschen Graenmitsgaders V rouw-kleederen en Lijnen, TE AD1NKERKE.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1