(N.° 1457.) WEST - VLAENDEREN. 1855. Zaterda DER STAD VEURNE. HUIZEN to ago OM UIT GLMEENZAEM HEID TE SCHEIDEN. f BIERBROUWER Y, HERBERGEN EN LX EILANDEN, Openbaer te verkoopen te Gyverinchove. Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaelzing belaelt SO centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. liet Adverteatie-Blad vcrschynd wekelyks by 1*. Rtckeboer en Zoon, Boek- en Steen-druk- kers in de Oost-straet, n.° 34* te Veurne. De prijs van inschi yving is 6 francs 'sjaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ’sjaers franco met de past. Alle Bekendmakingetc.behoord mei ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-m e. gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Gebruikt door Fidelis Gryson, macr met regt tot eersten Mei 1854,mits S3 francs voor pagtprys by jare boven de grondlasten. Gemeente van Isenberghe. S koop. Ter gemeente van Isenberghe ter dorpplaels, regt over de capelle van O. L. V., een Huis, ten dienste van herberg genaemd Leopoldus, bestaende in woon plants, boven-kamer, keuken kelder en voordere gerieven, staende op een partieken 'land, bekend op het plan kadastral sectie B, n."8en9, ter grootte van 2 aren 13 cent,, behoorende aen de kinderen Pielcr-Lani- bertus Rooryek en Joannes-Bapiiste Ver- leene, te Isenberghe, en va hun in cynse gehoude voor 2a jaren ingegaen den 1 Mei 1837, mits S francs by jare boven de grond lasten. Bewoond door Seraphinus Ryckeboer, zonder pagtregl; om door den kooper daer van in gebruik te komen den dag der beta ling zyns koopsoms. Gemeente van Ley iele. G koop. Ter gemeen te van Leysele, een ten jare 1848 nieuw gebouwen Huis in steen, overzoldert en gedekt met pannen, dienende voor herberg, genaemd den nieuwen Eike, met peerdestal en voorderegebouwen, en de erve onder grond van diere, en hoveriierhof daer medegaende, groot volgens titel 16 aren 42 centiarenmakende een dryhoekende partieken, aboulècrende van oosten en noorden de landen der hofsteden van den heer advokaet De Cae te Veurne, van zniden den nieuwen steenweg, en van westen de landen der hofstede van den heer commis saris Deprcy te Veurne. Boomprys 30 francs. Gebruikten bewoond door Ludovicus Deman, met pagt voor 9 jaren ingegaen den 1 Mei 1830, mits den jaerlykschen pagtprys van I 15 francs zuiver geld boven de grond lasten en voorwaerden van het notarial pagt- contract, dragende namentlyk datden pagter geenc andere bieren mag tappen nog con- sommcéren in deze herberg dan de gonhè die hem zullen geleverd en ingevoerd wor den ter brouwery gebragt onder den tweeden koop hier vooren. ZAEILAND. 7 koop. Ter gemeente van Leysele, verre zuidwest van de kerk en aengelegcn van de lestvoorschreven herbergeen partieken genaemd den Meiboom, nu den Abeele met scheur,- koet,- pcerdc-en zwyusl.dlen bak hovenen voordere gebouwen, en de erve ondergrond van gebouwen,cours en brouw- pul ten oosteiud.- daer medegaende, groot volgen* titel 22 aren 33 centiaren, bekend op net plan kadastral sectie A, n.“ 376, 377, 378 en 379, ter grootte v.ui 17 aren 30 ce.a., strekkende oost en west, voorhoofdende de bierbrouwery e,i herberg va.< no,.rden op hél gehugte den Abeele, abouteérende de erve van oostenzuiden en westen aen do landen van den disch van Sic. Walburga te Veurne. Gebruikt en bewoond door den mede- vcrkoóper Pclrus-Arnoblus Deselirjvcr, met pagt voor 9 jaren, ingegaen den eersten October 1852, mits den jaerlj kschcn pachl- prys van 400 francs vry zuiver geld boven de grondlasten en voorwaerden gedregen by het iiutariael pagt-coniract HERBERG. 3 koop. In de gemeente van Gyverinc hove, ter dorpplaels de Wcegscheede, een Huis van twee slagien ten dienste van her berg en brood b.ikkery, genaemd de Kroone, met inrydendc poort, gedekte bolbaen, scheur,- pëerdc- en koeislallen met voordere gebouwen en de erve daer medegaendebe kend op het plan kadastral sectie A, n.” 429 en 430, ter grootte van 6 aren 63 cent., voorhoofdende hel huis cu inrydende poorle van oosten op de genaemde dorpplaels. Gebruikten bewoond door Celcstinus De hollander, met pagt voor 9 jaren ingegaen den 1 Mei 1830 mits eenen jaerlykschcn pagtprys van 160 francs vry zuiver geld boven de grondlasten en voorwaerden van het notarial paglcontract dragende nanien- lyk dat den pagter geene andere bier mag tappen nog consomméeren in deze herberg dan de gonne die hem zullen geleverd en ingevoerd zyn der bierbrouwery gebragt onder den tweeden koop hier vooren. Gemeente van Keveren. 4 koop. Ter gemeente van Bevcrcn oosthoek, ter zuidzyde van de Groene-straet, en in den hoek van de Groene- en Stavel- str.aten,cen huis ten dienste van herberg genaemd den Like, peerdestal cn voordere gebouwen met den grond en hovenierhof daer medegaende, bekend op bet plan kadas tral sectie B, n." 176 en 178, ter grootte van 3 aren 81 centiaren. Studie van den notaris BOSSAERT, Gyverinchove. Dynsdag 3 Mei 1833leu 2 uren na nocnc, in de te verkoopen bierbrouwery Ci. herberg genaemd den Abeele, te Gyverinchove, Zal wezen overgegaen in eene zitting, zonder uitsteltol de openbare Verknoping cn Overslag der naerschrcveii goederen. HUIS.Gemeente Gyverinchove. 1 Koop. Binney do gemeente van Gy- vcrii.chove, ter gehugte den Abeele en benoorden de Loo-straetleidende van dit gehugte naer het gonne de Wcegscheede, een Huis, ,en jare 1852 bynaer geheel nieuw gebouwd, ten twee woonsten, in steen, overzolderl en gedekt met pannen, met voordere gebouwen en gerievelykheden, en de erve ouder grond van gebouwen en hovenierhof daer medegaende, groot vol gens titel 7 aren 13 centiaren, bekend op het plan kadastral sectie A, II." 374 a, 375 a en 375 I», ter grootte van 4 aren 45 centiaren, strekkende zuid en noord, voorhoofdende het huis van zuiden op de Loo-straet, abou- teércnde de erve van oosten en noorden aen den boomgaerd der hofstede van Pieter Dehollandi r-Dendeckerte Gyverinchove, de dooren hagc hier met gewoon vrydom medegaende, en van westen aen de Groene- straet en huisgronden van Eduardus Cleirc cn andere. De weslerste woonslo heeft gebruikt ge weest door de weduwe sieur Deschryvcr, al- waer zy onlangs overleden is, thans ledig. En de oosterste woonste is gebruikt door Jacobus Dedael, zonder pachlregt. Den kooper zal in het vol en lybcr ge bruik mogen komen van geheel huis en erve, den dag der betaling zyns koopsom. BROUWERY en HERBERG. 2 Koop. Ter zelve gemeente van Gy- verinchovc en gehugte den Abeele, eeno fipacicuso Bierbrouwery en Herberg van ouds

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1