(N.° 1447.) WEST - VIAENDEREN. Zaterdag 9 July 1855. DER STAD VEURNE. Openbare Verkooping der iniineubele GOEDEREN en eener gehypothekeerde RENTE toebehooi ende aen HYPOLITUS TACK. rn noorden bedryfgras 4.d' artikelen noorden 9 de heeren Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. J)e minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. ALEXANDER TACK is Het Advertestie-Blad verschynd wekelyks by P. Ryckebobr en Zoon, Hoek- en Stcen-druk- kersin de Oost-slract, n.° 34, te Veirne. De prys ran inschi yving is 0 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ‘s jaers franco met de post. naer den oosten land aen sieur Pieter Dele- fortrie, van oosten de Zeedyk-straet, van zuiden den voorgaenden artikel. 3 artikel.West aen den eersten artikel, 1 hectare 56 aren 00 centiaren zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.’ 39, wezende eene panic met eene kromme noordzyde, palende van noorden land aen Mr. den burg- graef Depattin, ten noordooslhoekeland aen de kinderen Deceuninck, van oosten en van zuiden naer den oosten den eersten artikel, van zuiden den vyfden artikel, en van westen den eerstvolgendcn artikel. dezen artikel zal vrye passagio hebben over den eersten artikel door de tegenwoor dige bestaende droef tol op de Zeedyk-straet. 4 artikel. West aen den lestvoorgaen- den artikel, 2 hectaren 24 aren 00 cent, zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.<* 37 en 38, palende van zuiden en westen het Duikervaerdeken daer over van zuiden land aen Sr.Franciscus Boussemaere, en van westen bosch aen Mr. Russeel, van noorden land aen den burggraef Depattin, van oosten den lestvoorgaenden artikelten zuidoosl- hoekeden eerstvolgendcn artikel. dezen artikel ui vrye passagio hebben alvoren ter zuidzyde van den lestvoor- gaendeu artikelen dan over den eersten artikel door den zelvcn weg als den gezeiden voorgaenden artikel tot op de Zeedyk-straet. 5 artikel. Zuid aen de twee voorgaande artikels de hoeveelheid van 3 heet 3 aren 50 centiaren zaeilandwezende het n.“ 49 der sectie B van het kadaster palende van westen het Duikervaerdeken daer over be- dryfgras aen Mr. den graef Debethune, ten noordwesthoeke het gezeide vaerdeken, daer over zaeiland aen sieur Eranciscus Bousse maere, van noorden de twee lestvoorgaende artikelen, van oosten den eersten artikel nog van oosten mitsgaders van zuiden den eerstvolgendcn artikel. dezen artikel zal vrye passagio hebben alvoorensten zuidooshoeko van den derden artikel, en dan over den eersten artikel door den zelvcn weg als de 3.dc en tot op de Zeedyk-straet. Partikel.Zuid zoo aen den lestvoor gaenden artikel als aen den eersten artikel, de hoeveelheid van 6 heet. 76 aren 10 cent, daringstuk en zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.“ 50, 51 en 52, palende van oosten en zuiden de Zeedyk-straet, van Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedruktzullen een-mael gratis in ons Blad versehynenuitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Maendag 11 July 1853,2 uren na middag, ter herberg genaemd den Leeuw, in de West-slrael, binnen de stad Dixmude, Zal gebeuren de openbare verkooping, in eene zitting zonder uitstel Van de volgende immeubele Goederen en eener active bezette Rente, toebehoorendc d'heeren AlexanderTack en IlypolytusTack. Gemeente Nieucappelle. 1 koop. Eene zeer schoone patrimonieéle Hofstede, genaemd bet Kappellehof, gestaen on gelegen binnen de gemeente Nieucappelle, weinig noordoost van de kerk, tusschen den nieuwen steenweg leidende van Nieu cappelle naer üudeeappelle, en de Zeedyk- straet, groot na aftrek van het geene in den gezeiden steenweg ingclyft, tot 23 hectaren 18 aren 66 cent, volgens titel, en volgens kadaster inner 22 hectaren 73 aren /0 cent. Voorloopig verdeeld in elf artikels onder Ophoud van geheelc of gcdeeltelykc sanien- voeging, dies de opgegeven grootten de gerne zullen wezen by het kadaster bekend. 1 artikel. Alle de gebouwen der Hof stede met do hoeveelheid van 2 hectaren 78 aren 80 centiaren, onder bebouwden grond, water, bedryfgras, hovenier- en zaei land uitiuakende de n.** 40, 41,42,44,45, 46, 46 bis, 47 en 48, sectie B, van ’t kadaster palende, van noorden den eertsvolgcnden artikel, van oosten de zeedyk-straet, van zuiden den zesden artikel, van westen naer den zuiden den vyfden artikelvan westen naer don noorden den derden artikel, ten ■murdweslhocko land aen de kinderen De ceuninck. 2 artikel. Noord aen den voorgaenden artikel1 hectare 61 aren 20 cent, zaeiland, artkend per kadaster sectie B, n.’ 43, wezende bene partie met eene happe, van zuiden naer '■en oosten, palende van noorden naer den dwesten mitsgaders met het westcinde land “etide kinderen Deceuninck, van noorden westen het duikervaerdeken, daer over weide aen den heer Backeroot, te dixmude ten zuidwesthoeke van het n.” 52, deel van dezen artikel, staet een klein huizeken die' alhier mede te verkoopen is, en ten noord- eihde van hetzelve n.° 52, op den gescheid- gragt met den lestvoorgaenden artikel staet eenen watermolen, die ook in het geheyl aen dezen artikel zal toebehooren. 7 artikel. Zuid van den lestvoorgaenden artikel alleenelyks het duikervaerdeken daer tusschen 38 aren 90 cent, zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.‘53, palende van oosten de Zeedyk-straet, van zuiden en ten deele van westen bedryfgras aen mynheer Goethals te Kortryk, nog west aen den heer Backeroot te Dixmude. 8 artikel. Zuid by den lestvoorgaenden artikel, alleenelyks een smal perceélken be dryfgras van Mr. Goethals daer tusschen, 1 hectare 40 aren 30 cent zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.’ 323, palende van oosten de Zeedyk-straet, van zuiden bedryf gras van Mr. Bortier, van westen den eerst- volgenden artikel, van aen Mr. Goethals. 9 artikel. West aen den lestvoorgaen den artikel, l heet 87 aren vettegras, ge naemd de Mooteweide bekend per kadaster sectie B, n.’ 321 en 322, palende van zuiden land aen de kinderen Demolder, van westen naer den zuiden land aen Mr. Vanmerris te Poperinghe, van westen naerden noorden land aen den disch van Nieucappelle, van noorden bedryfgras aen Mr. Rodrigues- devora-Yvega, van oosten naer den noorden van Mr. Goethals, van oosten ten lestvoorgaenden artikel, van 1 1 '[ras aen noorden bédrvf^i ^1 xr JU bedryfgras midden den oosten naer den zuiden bedryfgi Mr. Bortier. dezen artikel zal onverguld ter zuidzyde van den lestvoorgaenden artikel vrye pas sagio hebben tot op de Zeedyk-straet. 10 artikel. Noord van den lestvoor gaenden artikel over liet bedryfgras van Mr. Rod rigues-dovora-Y vega, de hoeveelheid van80aren30 cent, zaeiland, bekend per kadaster sectie B, n.° 57 b, wezende enne on regelmatige partie, palende met het smal westcinde den steenweg van Nieucappelle naer Oudecappelle, ten noordwesthoeke zaeiland aen Mr. Rodrigues-devora-Yvega voorts van noorden aen Mr. den graef debe thune, van oosten bedryfgras aen M.' lluughs,

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1