WEST - VLAENDEREN. (N.« 1449.) 25 July 1855. DER STAD VEURNE. B E R I G T. BEKENDMAKING. KOOPDAGEN Zaterdag KOOPDAG Aenzienelijke Venditie a AANBESTEDING VAX WERKEN. Door sterfgeval. Alvei inghcm. Van Bcestialen Veldvruchtenetc. TE WESTVLETEREN. maeigrasde en al hel nagras Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaelzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Gemeente van Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedrukt, zullen ees-mael gratis in ons Blad verschynenuitgezonden die welkers insertie door de wet verëischt is. Door verandering dag op d’hofstede van dag zal den Koop- van sieur Engelbertus Dehouck, op Bulscamp, langst de Cromfort- slraet, mitsgaders de gewoone jaerlyksehe Verknoping zoo van Veldvruchten als vin Hooigras, op de landen van de heéren Fla- hoult en Maieur, plaets hebben op d in Woensdag 27 July 1853 om twee uren na middag. de vergadering is op d’hofstcdc van sieur Dehouck. Het Advertestie-Blad verschynd wckelyks by P. Ryckeroercii Zoon, Boek- en Stecn-druk- kersin de üost-slraetn.“ 3-1, te Veibse. De prys tan inschi yving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 p anes jaers franco met de post. Dp den Zati rdag 30 July 1853. in drie uren n.i middag, in het Geur enle-huis van Alveringhémarrondissement admi nistratief van Veurne, Zal er voor het koUegie van Burgmeester en Schepenen der geleide gemeente van Alveringhem worden overgegaen tot de openbare Aenbesteding by afslag, der vol gende Wreken 1.’ Bet uitnemen en vervoeren der keijentotop de lloogcstractvan het deel Woensdag 27 Julius 1853, een uer na middag, op hofstedeke gebruikt by Fran- ciscus Sacsen, by de herberg de Rustplaets, langst den steenweg van Poperinghe, Koopdag van deel menagie-goederen kuip,- kern- en boerallaem2 melkkoeijen, 1 jaerling-kalf, 87 aren lerwe, 15 aren rogge, 45 aren boonen, 15 aren vlas, 700 blokken hoppe met de perssen, deel aerdappels en beeten de tweede snede van 30 aren klavers, 350 bonden klaverhooi van de eerste snede, en meer andere voorwerpen. Onmiddelyk met het eindigen den voo- renstaenden koopdag, ten huize en op do landen gebruikt geweest door Gregorius De Vynck, op hetgehugte den Like, zal men nog verknopen Eene schoone klecderkassestaende hor- logic zynde een achtdagen werk melkkoe, eene heet, tarwe30 aren rogge, 35 aren peerdeboonen, de tweede snede van 7 aren klavers, 80 bonden ruw vlas met hetzaed. Te beginnen op eene parlie land genaemd dcSoupe, langst den steenweg, by do herberg St. Iluberlus. Donderdag 28 Julius 1853 en volgenden dag noodig zynde, ten een uer precies na middag te beginnen ter hofstede bewoond door Sr. Joannes Pauwels, te Wulveringhem, by het gehucht het Zwaentje, van westen aen de Bergen-vaerd leidende naer Veurne, Koopdag van al het gene dezelfde hofstede bekleed bestaende in Koper, tin, gleis, glas- en aerdewerk, tafels, stoelen, kleerkasse, 2 buffetten, kope ren slaghorlogie, beddebakken, wollen ma trassen en hoofdeinden, wollen en andere deksels, landbouwcrs-gereedschappen, ydole graenzakkci), ingemetseld koperenfournois, al het kuip- en kernalla.em, eene halepomp en h.ielkarteel, plantsoenen en diltperssen. Wagenharnas. 2 beslegen wagens, 2 idem karren, 1 ploeg, 1 karrue, toile met kaken, 5 eggen, etc. Beestialen. 2 werkmcrric-pecrden, 4 melkkoeijen, I tweetandsche veerze, 4 jaer- ling-veerzen, 3 kalvers, 1 overjaerscli zwyn, 1 scbaep, 2 lammen, hinnen en haenden. Veldvruchten en fouvagie. hectaren 16 aren terwe, 44 aren rogge, 60 aren su- crioen, 88 aren haver, 30 aren zomcr-gcestc, 1 hectare 54 aren peerdeboonen, 80 aren Dynsdag2 Augustus 1853, twee uren na middag, ophel hofstedeke gebruikt door Louis Surlon by de dorpplaets van Wcst- vleleren Koopdag van menagie-goederunkuip,- k< rn,- en boerallaemeen jong kali, drie jonge zwyns, een wagen, eene drywiel-karre, ploeg, toile, eggen, haelkarteel en stande, zolder molen, 1 heet. 30 aren tarwe, 30 aren rogge, 25 aren haver, 60 aren peerdeboonen, 15 aren erwten, de tweede suede van 45 aren klavers, aerdappels, beeten, 600 bonden klaverhooi van de eerste snede, 4 hectolit. koolzaed, 500 tarwen gleischoven, enz. Deze koopdagen zullen gehouden zyn met gereed geld voor de koopen die niet zullen bedragen boven de 20 francs, en de gene daer boven met lyd van betaling tot 1 Janu aries 1854, mits stellende begoede en be kende borg, en comptanl te voldoen den tienden penning verhoog. Eik vóórziet hem van goede en bekende borg. erweten, 74 aren zomer-koolzaed, 60 aren klavers van de tweede snede, al het klaver hooi v ‘u de eerste snede, groote kwantiteit bondels wit hooi, 88 aren fruiten in den boomgaerd met afdrift tot 1 October. Nota. 30 aren haver, staende op eene partie lauds over de Valkebrugge, bezuiden de straet gaende naer het Ringslol in do Buiten-moere, zullen ter hofplaets verkocht worden, de gegadigde worden aenzocht de zelve voorde verknoping te gaeti bezigtigeu. De koopen van 20 franks en daer beneden met gereed geld, en de gene boven dé 20 franks op 4 ntaenden tyd van betaling. Allen kooper niet comptanl betalende zal zich moeten voorzien van begoede en be kende borg. SCIIOOREN TE NUUPORT, Ten sterf huize van jouff. de weduwe van d'heer Paulus Meynne, in de Kerk- straet, n.* 6, zal gehouden worden Donderdag 4 Augusli 1853, en volgende dagen, telkens om negen uren voor middag, der volgende Goederen; Meubels en Menagie-gned. Koopwaren en Wtnkel-luig. Kleederen en Linnen der overledene. Diamant, Goud en Zilver, die den tweeden dag zal verkogt worden. Op vier maenden tyd van betaling, yiits medekooper te stellen ten genoegen van den notaris JOOK1Ste Nieuport. -■nwmanmrTT-rie-Miri«wimr»-n i~ it~--nwi TE WULVERINGHEM.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1