(N.° 1454.) WEST - VLAENDEREN. 4855. Zaterdag 6 Aagusty DER STAD VEURNE. VETTE WEIDE H U I S, LN ZAEILANO, Gelegen in Loo en Aloeringhem, OPENBAER TE VERKOOPKN. den DOOR STERFGEVAL*. den Schoone Alle Bekendmakingetc.behoord mei ons uiterlyk eiken vrydag avond loelezenden. Alle Verkoopingcn en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mael gratis in ons Blad versehynenuitgezondert die welkers insertie door de wet vereischl is. Mr. Dejoigny-Depamele, van oosten land aen Mr. den graef d’Hulst-d’Ennióre. 3 hoop. Weinig noord van den voor- gaenden koop eene andere partie Zaeiland, strekkende zuid en noord, groot 61 aren 10 centiaren palende van noorden op half gracht legen eene dreve die naer Forthem loopt, liggende op hel land van de kinderen Balloey, van oosten op paelstaken land aen de gebroeders Suflis, van zuiden de uildreve der bolstede van de kinderen Balloey, ge meten half gracht van westen zaeiland aen de zelve, scheidende op half dreve. 4 en lesten koop. Weinig noord van leslvoorgaenden koop, eene andere partie Zaeiland, groot 61 aren Ö0 cent,, palende van noorden veuregemeens zaeiland aen do kerk en disch vanakoo, van oosten zaeiland aen sieur Nerius Verlende te Loo, op half gracht, van zuiden op half gracht land aen sieur Jacobus Barra, van westen ook op half gracht land aen de gebroeders Sullis. do drie lestbovenstaende koopen zyn ook gebruikt door S.r Joannes-Baplisto Belanghe om door de koopers aenslag te hebben met het weiren de tegenwoordig daer op staande vruglen. de veiiings-voorwaerden en eigendoms- titelen berusten ten kantoore van den notaris FLUUllte Veurne. Zeer wel-gelegen en gcrieffyk Alsmede een ander HUIZEKEN en aller beste VETTE HEIDE met een perceél ZAEILAND daer van deel makende, Opcnbaerlyk te koopen te ALVERINGHEM. Kragtens bekomen octrooi en met het houden van eene enkele zitting tonder meer, vastgesteld op Dingsdag 9 augustus 1853, ten 2 uren na middag, in de herberg den BylanderForthem, bewoond door Fran ciscos Vandewalle, zal er ten overstaen van mynheer Carolus Debrauwere, vrederegter voor het kanton Veurne, voortgevaren worden tot den Instel en de definitive Toe- wyzing der goederen waervan de beschry- ving volgd Dynsdag 9 augusty 1853, drie uren na middag, in d’herberg den Tullipbewoond by de weduwe sieur Joannes Morlion op de dorpplaets van Alveringhem Zal gebeuren de openbare verkooping in •ene zitting zonder uitstel, van de volgende imineubele goederen. VETTE WEIDE If LOO. 1 Koop. Binnen de gemeente van Loo, oost langst den dyk der Loo-vaerd, tusschen hit Slopgal en Forthem, recht over jonker Remy-Aerlebouts-bruggeeene Vette Weide groot volgens titelen 1 heet. 99 aren 50 cent, samengesteld uil drie perceelen dies het noorderste langer is ten oosleinde, palende van westen de Loo-vaerdgemeten tot den Somervleitc, neinaer geminkt 2 meiers 5 de cimeters 3 centimeters voor jok en lindeweg Van noorden bedrylgras aen mr. den gr.iei d’Hulsl-d’Ennetières,scheidende ha.lgrachi, van oosten met hel noorderste perceel be- dryfgras aen den zelvcn ook scheidende half gracht, van oosten naer den noorden met de twee andere perceelen bedrylgras •ten sieur Pieter Delanghe en aen den disch Van Loo. scheidende op half lane, van oost naer den zuiden zaeiland aen mevrouw de burggravin de Nieuport, scheidende half Bracht, van zuiden land aen de kerk en disch van Loo, scheidende naer den westen Riet eene doornc hage staende in de scheidiyn de eigendom, welke hage alhier toebehoort ®n moet onderhouden zyn, en naer den Oosten op slrcke der gezeide hage. Gebruikt door sieur Joannes - Baptisto belangheom floor den kooper aenslag te hebben met den 11 november 1853. ZAEILAND IN ALVERINGHEM. 2 koop. Binnen de gemeente van Al- 'eringhem, west over de Loo-vaerd in het ‘•avel, eene partie Zaeiland, strekkende zuid c.n noord, hebbende een hapken ten noord- oinde naer den westen, groot 1 hectare 1 are centiaren, palende van zuiden jonker ^neriiy Aerlebouts-straet een vierde medc- Baende, van westen en noorden landen van Men betaeld 12 ccntimen per drukregel voor de Inplaetzingcn. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toctczenden aen den Uitgever dezer. Gemeente van Alveringhem. 1 koop. Een gerieflyk Woonhuis zeer bekwaem door zyne voordeelige gelegenheid tot uitoefenen van velerhande bedryven, gebouwen in steen onder pannen daku met koestal en remise daer achter, alsmede dó hoeveelheid volgens kadaster sectie B, num mers 561 a en 562 a van 7 aren 87 centiaren grond derzelve gebouwenachterplaets en hovenierhof daer medegaende, staende en gelegen te Alveringhem ter gehugte van Forthem, zuidoost by de brug, dies de voor schreven erve deel gemaekt heeft van eene meerdere grootu waer van het overig den grond uitmaekt van hel huizeken en plaets beschreven ouder den eerstvolgenden koop, palende deze koop met den noordschen eindgevel van hel huis en den uitgang tus schen dit en hel volgende huizeken destraet leidende van Forthem naer den Rabbelaer, met de achterplaets het koestalen een klein deeltje van het hof het huizeken en erve nog beschreven onder nog gezegden tweeden koop, daer van regtstreeks schei dende door het koestal op den osie-drop van hetzelve huizeken en overigens nog noord met het grootste gedeelte van het hovenier hof de voormelde Rabbelaer-straetvan oosten met gezegden uitgang iegens den westerschen eindgevel van het meermaels gezegd huizeken en met het hovenierhof denbehuisdengrond en ervevan sieur Louis Ghyselen, stagier to Alveringhem de hage aldaer met gewoon vrydom hier medegaende, van zuiden alwaer deze erve ook is happende, met het hovenier en den eindgevel van do remise, deerve van de kinderen van wylen niynh. Jacobus Breynaert te V -urne, en de gene van sieur Philippus-Jacobus Ghyselen te Alveringhem hage aldaer hier afgaende, van daer zuidwestwaerts een weinig schuins loopende tot aen een agtergebouw van den zei ven Ghyselen, deszeli’s erveen overigens nog zuid het huis en verdere gebouwen van dezen laetsten; van westen met den voor gevel van het huis den Loodyk, en met een klein deeltje van het hof de erve gaende met den tweeden koop, alhier scheidende op half waterloop. Gebruikt door de medelicitantcn Joanna- Theresia en Amelia Vanhoutte, tot eersten mei 1854. 2 koop. Digte noordwest van het huis bekendouder eersten koop,alleenclykeenen Het Advertentie-Blad verscliynd wekelyks by P. Rvckeboercii Zoon, Boek- en Steen-druk- kers in de (Jost-straetn.° 34, te Vechnk. De prys tan inschi yri/ig is 6 francs ’.s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs jaers franco met de post.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1