(N.« 1455.) WEST - VLAENDEREN. Zaterdag 5 September 1855. DER STAD VEURNE. Openbare Verkoopiog van een schoon en gerieflyk II uis, HOFSTEDEKE, HUIS, MET GROND EN HOVENIERI1OF Binnen het dorp van Rousbrugge. 1 wekelyks Stcen-druk- Vrydag 30 September 185'3, twee uren na middag, ter herberg de Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Het Advertestie-Blad verschynd by 1’. Byckeboer en Zoon, Boek-en kers in de Oost-stract, n.° 3-4, te Velr.se. De prys tan inschi yving is 6 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs jaers franco met de post. Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dézer gedrukt, zuilen beh-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischtis. volgenden koop, t’samen 7 aren 62 cent., gebruikt door den voornoemden Pieter Delcourt, die daer aen pacht is hebbende tot 1 mei 1886, ten pryze van 24 fr. 30 cent, by jare. 9 en lesten koop. 6 aren 67 cent., vol gens kadaster sectie An." 22 a en’ 23 a, be bouwden Grond en Hovenierland, liggende tusschen de twee deden uitmakende den lestvoorgaenden koop, waerop geslicht is een huis toebehoorende Jacobus Turpein, die dezen grond in pacht is hebbende tot 1 mei 1886, ten pryze van 26 francs 40 cent, by jare. De vellingsvoorwaerden en eigendoms- titelen berusten ten kantoorevan den notaris FLOOR te Veurne. Gemeente Poperinghe (Damboek,) 3 koop. Oost van de Crombeke-straet en oost tegen d’herberg dc Banken-lyndeeene niet verbeurde parite Boscbland, groot vol gens kadaster sectie An.* 129 a, 24 aren 80 cent.met de taillie geschoten van öjaren, plantsoenen en verdere houtgewassen er opstaende, gelegen in den llamhoek der gemeente van Poperinghe, wezende een lang smal perceélken,strekkende zuid en noord, op welkers zuidcinde eeuedreve ligt, aldaer palende aen het sparrebosch van Jlr. Van- tuerris, ten zuidwesthoeke hel sparrebosch van den disch van Poperinghe, van westen zaailanden boomgaerd van de familie Inion, tan noordeinde zaeiland aen Air. Vanmerris, van oosten sparrebosch aen den heer Lebbe. Gemeente Doogstaedc. 4 koop. 10 aren 98 cent, volgens kadaster sectie B, n."’ 272, 273, 274 en 275, bebouwde Gronden en lloventerlanden, ge.egeu binnen degemeenleHoogstaede,zuidouatby de kerk, dies de daeropslaeude huizen toebeiioorende aen den discti van lioogslaede, die dezen grond in pacht beeft tol 1 Met 1869, aen 35 irs 50 cent, by jare. 5 koop. 5 aren 5 centiaren volgens ka daster sectie B, n.“ 349 a 350 en 352, be bouwden Grond en tri, gelegen ter gemeente van lioogslaede, noordwest aen liet kerkhof, waerop geslicht is een huis en verdere ge bouwen behoorende aen Irauciscus Ruose, die dezen grond in pachtc is houdende lot 1 Mei 1875, ten pryre van 12 fr. by jare. 6 koop. 8 aren 30 cent, volgens kadas- ter sectie A, n." 26 a en 27a, gelegen binnen de gemeente van lioogslaede, noordwest van de kerk, van westen aen den steenweg, waerop slael het huis van de zusters Rooryck, die aen dezen grond pachtregt hebben tot den 1 Mei 1886aen 9 fr. 40 c. ’s jaers. 7 koop. 4 aren 40 cent, volgens ka daster sectie A, n." 26 a, gelegen noord aen den voorgaenden koop waerop Bebouwd is de herberg gebruikt door Bertinus Spilliaert, behoorende den heer doctor Bceseau, die aen dezen grond pachtregt heeft ook lot den 1 Mei 1886, aen 9 fr. 40 cent, ’s jaers. 8 koop. 1 are 42 cent, volgens kadaster sectie A, n.” 24 en 25, gelegen noord den voorgaenden koop, waerop gebouwd is het huis van Pieter Delcourt. En 6 aren 20 cent, volgens kadaster sectio A, n.» 21, Hovenierhof, liggende noord over den eerst- Horogslaede - Lgnde, be woond door sieur Heuseie, langst den steen weg tusschen lioogslaede en Elsendamme, Zal gebeuren de openbare Verkoopiog in eenezitting zonder uitstelvan de volgende Goederen. Gemeente Oostvleteren. 1 koop. Een Hofstedeke groot volgens kadaster sectie A, n.“‘ 938, 939, 940 en 942, 75 aren 8 centiaren, gelegen binnen de gemeede van Oostvleteren, zuid van de kerk, gel ruikt door Franciscus Wollaert, met pachtregt tot den 1 October 1854, ten pryze van 80 francs by jare, verdeeld in twee artikelen. 1 aitikel. Zytide bebouwden grond, hovenierhof en boomgaerd, uitmakende de 938, 939 en 940, groot 37 aren 4IT cent. >oet alle de gebouwen van bet hofstedeke. 2 artikel Zynde een langwerpig per- <*él zaeiland n.’ 942 van het kadaster, groot 88 aren 60 centiaren, palende van noorden bosch aen Mr. Petrus Devrière, van zuiden zaeiland aen Mr. den baron Le ilailly- betilleghcm. Gemeente Oostvleteren. 2 koop. Een twee-woonstig Huis, met -1 aren 89 centiaren volgens titel,en slechts 13 aren 93 cent, volgens kadaster sectie A o.” 781 a, 762 a en 762», bebouwden grond •n hovenierland. rondom bewalt, binnen de gemeentevan Oostvleteren, zuid van de kerk, palende van oosten en zuiden den disch van Oostvleteren van westen en noorden Mr. den baron Le Bailly-Delilleghem. Gebruikt door Eiigcnius-Albertus Wulle- ttian en Franciscus Haegbebaert, met pacht- re(;t tot eersten Mei 1854, ten pryze van 100 francs by jare. Den notaris FEYS ter verblyfplaets van Rousbrugge op Haringhe, zal op Donderdag 22 September 1853, ten 3 uren na middag in d’auberge de Postery van Veerden be woond door M. Delanotebinnen het dorp van Rousbrugge op Haringhe, overgaen tot de openbare Verkoopiog in eene en de zeilde zitting, van de volgende Goederen Dorp Rousbrugge, gemeente Haringhe. EI.VIilEit KOOP. Een schoon en gerieflyk Woonhuis, bc- staende in winkel, woonplaets, voute, kelder, keuken, steenput en verdere edifleien, bene vens 2 aren 33 cent, erve daer niedegaende, staende en gelegen in het dorp van gezegde Rousbrugge-Haringhe, ter weslzyde van de calchiede, palende van oosten aen de zelve calchiede aldaer voorhoofdende van zuiden naesl’l oosten aen het huis en erve van Maria-Vicloria Asaertwinkelierster te Rousbrugge, scheidende op half gemeenen gevel, den zuidmeur van dit huis voorts westwaert tot den keuken alhier niet mede gaende, en naesl den westen aen de erve en het stal van M. Delanote, welk stal op de alhior verkogte erve vryen osie-drop is BOSCHLAND e.i CYNSGRONDEN Gelegen in Oostvleteren Poperinghe en lioogslaede Openbaer te Verkoopen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1853 | | pagina 1