(N.» 1475.) WEST - VLAENDEREN. DER STAD VEURNE. Huis Schoon HOFSTEDEKE, Zaterdag 7 January 4854. 1 lx 11 MET MEDEGAENDE ERF, Binnen de stad Veurne, OI’ENBAER TE VERKOOPEN. •V' S3 ns A den lestvoorgaenden t I eigendoms- i van den OP F. Mi AUK I.ICITATIE-VEUKOOPIHO van cen VETTEGIUZEN, 1IOOIGKAS ixf ZAEILAND, Gelegen binnen de gemeente Steenkerk». Men betacid 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minute inplaetzing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Het Advertentie-Blad vcrschynd wekelyks by 1’. Ryckeboer en Zoon, Boek- en Stecn-druk- kers in de Oost-stract, n.° 34, te Vevrns. De prys tan inschi yving is G francs 's jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 1 francs s jaers franco met de post. Woensdag IB January 1854 ten twee nren na middag, in d’herberg bet wit Peerd, bewoond door sieur Butscraen Duinkerk- •traet, binnen de stad Veurne, Zal gebeuren de openbare verkooping in eenc zitting zonder uitstel Alic Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedrukt, zullen ees-siav.l gratis in ons Blad vcrschynen, uitgezonderl die. welkers insertie door do wel verëischt is. Woensdag 25 January 1854 drie uren na middagiu d’herberg de Belle Alliance, binnen de stad Veurne, nevens de Nieuport-brugge Zal gebeuren de oponbarc verkooping, in cene zitting zonder uitstel Van een schoon HUIS geleekend n.* 4, hebbende versclu ide kamers gelvkvloers en verscheide kamers op het verdiep regenbak logien en bemeurde erf, gestaen en gelegen binnen de stad Veurne, ter westzyde van de Citcrnc-placts, palende van zuiden huis en erf aen mevrouw de douairière De Mante Brugge van wes ten huis en erf aen de famillic De Man, te Veurne, van noorden eenen uitgang »van het lest gt nu lde huis, van oosten de gezeidc Citcrne-plaets. Dit huis is bel geen waer Coleta-Con- stantia Boels, weduwe van sieur Carolus Coolaert, onlangs overleden is, den kooper zal danof aenslag hebben met het houden den koopdag van mobilaire goederen die onmiddelyk de verkooping van het Huis zal opvolgen. De vei lings-voorwaerden en i titelen berusten ten Kantoorc Notaris FLUOR te Veurne. centiaren Vettegras, palende van westen op half gragt bedryfgras aen den heer Hendryk Degrave, te Divmude, van noorden het Juliaens-straetje d’helft medegaendevan oosten naer den noorden op half gragt zaei- land aen de kinderen Debandt, van oosten naer den zuiden op half gragt den eerst volgenden koop, van zuiden naer den oosten bedryfgras aen Mr. Cuvelier, te Veurne, voorts van zuiden bedryfgras aen den heer Drubbelte Brugge, beide op half gragt. 5 koop. Ten zuidoosthoeke aen den lestvoorgaenden koop, de hoeveelheid van 39 aren 54 centiaren llooigras, wezendo eenezeer onregelmatige partie met eenen langen steêrt naer den zuidoosten palende van oosten land aen den heer Drubbel, van zuiden bedryfgras aen mynheer Cuvelier, van westen den lestvoorgaenden koop, van noorden zaeiland aen de kinderen Debandt, rondom scheidende half gragt. dezen koop zal vryen uitweg hebben tot op het Juliaens-straetje. de twee lestbovenstaende koopen zullen by samenvoeging worden opgeropen. 0 koop. Noord van de kerk eene partie Bedryfgras, groot 90 aren 47 centiaren, makende het westeinde van het n.’ 107, sectie A van het kadaster, palende van wes ten de straet, van noorden op half gragt zaeiland aen den heer Debit, van oosten den eerstvolgenden koop, de hagc met 50 centi meters vrydom hier medegaende, van zuiden naer den oosten den achtsten koop, de hagc zonder vrydom hiermede, van zuiden naer den westen op half gragt, de weide aen de kinderen Debandt. 7 koop. Oost aen den lestvoorgaenden koop eene partie Zaeiland, groot 1 hectare Garen 37 centiarenpalende van westen den gezeiden lestvoorgaenden koop, de hagc met 50 centimeters vrydom hier af- gaende, van noorden op halfgragt zaeiland aen den heer Dcbil, van oosten ook op half gragt zaeiland aen den heer d’Hooghe- Serdobbcl te Brugge, van zuiden den eerst- volgenden koop, scheidende veuregemeens, op stroke van den hoek der doornehage staende ter zuidzyde naer den oosten op den voorgaenden koop oostwaerls strek kende tot op eenen wilgen-tronk, staende ten oosteinde der partie. 8 tn lellen koop. Zuid aen de twee lest- Van de volgende immeubele goederen. Gemeente Steenkerke. 1 koop. Ter dorpplaets zuidoost by de kerk, alle de gebouwen eener Hofstede met de hoevcelhied van 12 aren 84 centiaren onder bebouwden grond, hovenierland en dreef, palende van oosten het land der kin deren Debandt, scheidende op regte streeke van den half vervallen gragt die van den zuiden naer den noorden strekt, van zuiden den eerstvolgenden koopde hage met 50 centimeters vrydom hier mede, met de westzyde de erf der weduwe van den heer Dezoutter, te Yeurne, scheidende half gragt, ten zy by het noordcinde alwaer het scheid met eene hage hier medegaende, ten Uoord- westhoeke de gebouwen van dezelve wed. Desoulter, van noorden ten grooten deele naer den westen den grond en gebouwen van Theresia Soete, van noorden naer den oosten de straet aen den Steengracht. 2 koop. Zuid aen den voorgaenden koop, de hoeveelheid van 50 aren 49 cent. Bedryfgras en Zaeiland palende van oosten het land der kinderen Debandt, op half ver vallen gragt buiten de hagc, van zuiden op half gragt bedryfgras aen mevrouw da douairière Lafranco, van westen ten grooten deele land aen sieur Alexander Depoortcr, nog van westen naer den noorden hovenier land aen de weduwe van den heer Desoutter, te Veurne, beide op half gragt, van noorden den voorgaenden koop, de hage met 50 centimeters vrydom hier afgaende. De twee bovenstaende koopen zullen ook tesamen opgeropen worden. 3 koop. Zuidoost van de kerk, dc ge rechte 9/10 deden dies het ander tiende toe behoord aen Mario Sigault, van eene partie Bedryfgras, groot ingevolge titel 1 hectare 53 aren BOtc'nliaren, en volgens kadaster - sectie B, m" 104, 104 bis cn 195, 1 hectare 52 aren 65 centiaren, palende van oosten op half gragt bedryfgras aenjouff. Amelie Vanstaen', te Veurne, van zuiden cn westen oók op half gragt bedryfgrazen aen vrouw do weduwe Lafranco, te Brugge, van noorden hooigras aen de kinderen Debandt, ten noordoosthoeke cene dreve dienende voor uitweg tot aen de straet nevens den Steen gracht. 4 koop. Verre zuidoost van dc kerk de hoeveelheid van 1 hectare 51 aren 32

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1