(N.« 1475.) WEST - VLAENDEREN. Venditie van Boomen, HUIZEN Absoluiten Overslag van een KOOPDAG DER STAD VEURNE. Zaterdag I i HOFSTEDEKEN EN LANDEN Te ffestvleteren. I ping Huizi Te POLLINCHOVE en LOO. Kavel» 8. 4 olmen. 9. 3 idem. 10. '2 idem. 11. 2 olmen. 12. 2 olmen, 1 eike. 13. 1 eike. Te Pollinchove, OPENBAIR TE VERKOOPEN. herberg de Kruisstraet. Kavel». 1. 1 abeel. 2. 4 olmen. 3. 2 wilgen. 4. 1 wilg, 3 olmen. 5. 1 eike. 6. 1 idem. 7. 1 idem. 8. 2 wilgen, 2 olm. 9. 4 olmen. 10. 2 wilgen. 11.1 eike. 12. 6 wilgen. 13. 3 wilgen. 14. 2 idem. 15. 2 idem. 16. 2 idem. 17. '2 idem. Opcene Het Advertestie-Bead verschynd wckelyks by P. Rvckeboercii Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oosl-straet, n.° 34, te Veirne. De prys van inschrijving is 6 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ’s jaers franco met de post. Men betaald 12centimcn per drukregel voor’ de Inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Vrydag 10 Februarius 1854 te beginnen met de middaguer, op de hofstede bewoond door sieur Louis üeneckeren op de dreve van den Molle-molenwalop Pollinchove, langst de Loo- of Maene-slraet 29 KOOPEN waer onder drie abeelen van drie meters en meer dikte, en buitcngc- woone lengte, groote eiken een olme dik drié meters en half, lang 15 meters; drie koopen appelaers en nog eenig brandhout. Ten zelven dage_, naer het eindigen de voorenslaende Venditie, en omtrent ten drie uren namiddag, in hetSladhuis te Loo, zal men nog verkoopen de boomen waer van het verhael volgd Op de landen die toebehoord hebben de famillie Van Toortelboom, gebruikt door sieur Eduardu» Van Eecke en de weduwe Ivo Vereeeke, langst den steenweg, by de Woensdag 15 February 1854, ten 2 uren namiddag, in de herberg bewoond door sieur Beschuyl, te Pollinchove in de dorp- plaelszal gebueren de openbare verkoo- jineeue zitting, van de naersehreven uizen. Kavels. 18. 2 wilgen. 19. 2 idem. 20. 2 idem. 21. 2 idem. 22. 3 idem. 23. 2 idem. 24. 2 idem. 25. 2 idem. 26. 3 idem. 27. 2 idem. 28. 1 essche. 29. 6 olmen. 30. 1 idem. 31. 1 idem. 32. 4 olmen, 1 eik. 33. 1 eike. 34. 1 idem. parliczaeiland gebruikt door sieur Eduard VanEecke, by de herbergde KlouH'c, langst den zelven steenweg. Kavels 1. 2olm., 1 wilgc, 2. 1 eike. 3. 3 olmen. 4. 1 esch. 5. 1 esch, 1 olme. 6. 2 olmen, 1 eike. 7. 3 olmen. Woensdag 28 January 1854, ten twee uren na middag, in de herberg alwaer liet Gemeente-huis gehouden wordt, bewoond door Sr. Francis Dequidtte VVestvleteren zal gebueren den absoluiten Overslag van de volgende Goederen. Gemeente van IV estvleteren. Een betimmerd en beplant Hofstedeken groot ingevolge de eigeudoms-titelen 4 heel. Be gcene die wenschcn van deze boomen te koopen, kunnen de zelve ter plaetsgaen bezichtigen,en hun den 10 February in hét Stadhuis te Loo, /aten vinden, alwaer de verkooping zal gebueren op tyd van betaling tot eersten Julius 1854, mist te stellen be- goede en bekende borge en de gewoone be spreken gereed te betalen. De vergadering op de middag-uer, in den boomgaerd van de hofstede gebruikt door Louis Denecker. Alle Bekendmakingetc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie dóór de wet vercischt is. Gemeente Pollinchove. 1 koop. Een Huis met stagie ten ge- hruLkc i.iu winkel, agtergebouwen én 3 aren 52 centiaren erf daer medegaendc, staende in de dorpplaets, ter noordzyde van de Cafhoekslraet, gebragt op den kadaslralen legger sectie B, n. 167, palende van westen een huis en t rf toebehoorende sieur Joannes Beschuyltan oosten hel huis en erf van sieur Pieter Beschuit, van noorden het hove- nierhof van den zelven, eu van zuiden op den ste nw. g. Bewcond door den mcdelicilant sieur Joannes Beschuyt, zonder regt van pacht. 2 en lae sten koop.Een Huis, bestaende in winkel, woonkamer, kelder, voute, twee keukens, remisen en verder geriellykheden, ook staende ter dorpplaets, op 1 are 66 cent, grond, toebehoorende de kerkfabriek van Pollinchove, in erfpacht gehouden voor 50 jaren, ingang genomen hebbende den 1 October 1842, aen 3 frs. 85 c. by jare, by kadaster bekend sectie C, n.’ 14 a, voorhool- dende hetzelve huis van oosten op de dorp plaets, ot steenweg, van zuiden den uitgang van het kasteel of Maria-straetkenvan westen het zelve straetken, en van noorden hel huis van sieur Amandus Hoenrael. Gebruikt door den verkooper Elias-Eran- ciscus Delacauw, die bet zal verlaten den 1 Mei 1854. De verkooping van den 1 koop gebeurt ten opzigle der minderjarige medeëigenaren uil kragte van règterlyke autorisatie, ten overslaen van den heer vrederegter van het kanton van Haringheen den ambt van den notaris FLOOR, ter residentie van Loo, daer- toc gecoiuiniteérd. De verkoopvoorwaarden met do bewyzen van eigendom, zyn gedeponeerd ten kan toor* van den voornoemdon notaris FLOOR. Dynsdag 24 Januarius 1854, ten 10 uren ’s morgens, ten huize alwaer sieur Pieter- Franciscus Poorteman overleden is, teWest- vleteren in de dorpplaets, Koopdag van alle de menagic-gocderen', bestaendenamelyk in koper, tin, gleis, yzer en aerdewerk, tafels, stoelen, beddeb.ikken met beddingen voorts de koopmans-goede- ren van den winkel, bestaende in laken en wolle-goederen, colonetlc, siamoise, wit, grauwen blauw 'lyhwaed, sayette, kruide nierswaren, kloulfen, aerdwerk, toog, ban ken en bakken van den winkel, en van al het geen wyders aldacr te bevinden, waer van het verhael te laag zoude zyn. Met gereed geld. van HUISRAED m WINKELGOEDEREN Te IVestvleteren.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1