(N.° 1485.) WEST - VIAENDEREN. 1854. 18 Maert DER STAD VEURNE. I Zaterdag HOFSTEDEKE, 83 cent., half Schoon Gelegen injBulscamp OPENUAEK TE VERKOOPE». Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Allo Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen eea-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischl is. Menbetaeld 12centimcn per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing betaalt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. j' i.ijia plaets noordwaert tot aen de Presende- straet. De gebouwen gaende met dezen koop, beslaande in kelder met kamer daer bovenmitsgaders oost daer aen kamer ge- lykvloers, makende te samen hel westeinde van een meerder huis, scheidende legen het o isieinde gebragt onder den volgenden koop met eeneu steenen meur hier geheel i-iedegaende. Ten zuidweslhoeke bj den kelder een gebouw dienende voor koci, peerde, varkens en dari'k-slallen. 2 Koop. Gost en zuid aen den voor- gaendeii koop, eene hoeveelheid van 31 aren 10 centiare.i bcnouwdeii grond, hove- nieriiof en imfplaeU, wezende eene onregel matige partie, palende v-an noorden op half gracht bedryfgras aen Sr. Joaunes Godderis, van oosten met het hoveniernof aen den cerstvolgcnden koop, van oosten met de hofplaets op half gracht ook den eerstvol gende» koop, van zuiden op half gracht den vierden koop, van westen op hult gracht bedryfgras aen sieu»’ Pieter Brulool en hooi- gras aen den notaris De Cae van noorden door den rauwen lande de hofplaets deel van den voOrgaendea koop, met de weslzyde van d’happe ook den voorgae.ideu koop scheidende in hel gebouw op den oostkant van den meur tusschen den kamer en den keuken, en buiten net gebouw door den rauwen lande op regio stroke van den oost kant van den gezeiden meur noordwaert tot half gracht aen het bedryfgras van sieur Godderis, en zuidwaert tot op destakoonder den voorg lenden koop bekend. De ge bouwen gaende met dezen koop, bestaea in grooten keuken met haerdstedc ten oost- einde, makende het ooslunde van een meerder huis, dies het westeinde onder den voorgacnden koop is gebragt. Noord aen dezen keuken cenen anderen kleinen keukenwaer in zich ook eene haerdstedc bevind. Eindelinge zuidoost daer by, een gebouw dies het noordeinde is graenscheur en het zuideinde wagenhuis. 3 Koop.Oost aen den lestvoorgaenden koop, eene partie Zaeiland, strekkende zuid en noord, met eene happe aen de weslzyde nacr den zuiden, groot 44 aren P“ palende van noorden en oosten op gracht bedryfgras aen Sr. Joannes Godderis, van zuiden ook op half gracht den cerst- volgenden koopvan westen deu lestvoor gaenden koop. Dynsdag 18 April 1854, twee uren na middag, in de herberg bewoond door sieur Franciscus Maertenop de dorpplaets van Bulseamp, lal gebeuren de openbare Verkooping in eene zitting zonder uitstel, Van een wel bebouwd Hofstedeke, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Buls- camp, zuidoost van de kerk, van oosten de Vrouw- of Boonakkcr-straet, groot onder bebouwden grondbedryfgras, hooigras, hovenier- en zaeiland, tot 4 hectaren 89 aren 30 centiaren, gebruikt door den mede- verkooper sienr Chatles Bietveitdie het Zelve zal verlaten te wete de zaeilanden met hel schei ren de v ruglcn van den Oogst, de gebouwen met den 1 October, de be- dryf- en hooigrazen met den 11 November, en het hovenierland met den 1 December wederzydig in den jare 1854. Voorloopig verdeeld in 9 koopen. 1 Koop. il aren 97centiaren bebouwden grond, hofplaets en dreef, zyndc den be bouwden grond en de hofplaets groot vol gens gedane mate 11 aren 67 cent., palende van westen op half gracht hooigras aen den notaris De Cae, te Alveringhem, en bedryf gras aen sienr Franciscus Swerlvagher, ten noordwesthoeke de dreef deel van dezen koop, voorts van noorden ook op half gracht bedryfgras aen sieur Joannes Godderis, te Veurne, van oosten den cerstvolgcnden koop, scheidende in bel gebouw op den oostkant van den meur tusschen den kamer cn den keuken en buiten het gebouw door den rauwen lande op regte stroke van den oostkant van don gezeiden meur, noord waarts gaende tot half gracht aen het be dryfgras van sienr Godderis, en zuidwest- gaende tot op eene stake, van zuiden ook den cerstvolgcnden koop door den rauwen lande, van de stake hier vooren bekend op regte linie westwaert tot half gracht aen het hooigras van den notaris De Cae. Terwyl do drove zyndc het n.* 340 sectie G van het kadaster, groot 16 aren 30 centiaren, strekt van den noordwesthoek van de hof- 4 Koop. - Zuid aen de twee voorgaende koopen, eene partie Bedryfgras strekkende oost en west, groot volgens kadaster sectie C, n.’ 334, 75 aren 30 centiaren, palende van westen hooigras cn bedryfgras’aim sieur Pieter B'-uloot, van oosten bedryfgras aen sieur Joannes Godderis, te Veurne, van noorden de twee lestvoorgaende koopen van zuiden den eerstvolgendeu koop, schei dende rondom half gracht. 5 Koop.Zuid aen den lestvoorgaenden koop, eene andere partie Bedryfgras, strek kende oost en west, groot 55 aren 20 cent., volgens kadaster sectie C, n.’ 333, palende van westen nacr den zuiden bedryfgras aen den heer Iweins-Dec >dt, te Yprenvan. westen naer den noorden hooigras aen sieur Pieter Bruloot, van oosten naer den noor den bedryfgras aen sieur Joannes Godderis, van oosten nacr den zuiden den achtsten koop, en van zuiden den cerstvolgcnden koop. G Koop. Zuid aen den lestvoorgaenden koop, eene partie B.dryfgras, groot volgens kadaster sectie C, n.° 332 52 aren 20 cent., strekkende oost en west, palende van westen bedryfgras non Mr. Iweins-Decodtvan oosten de.i achtsten koop, van zuiden den cerstvolgcnden koop. 7 Koop. Zuid aen den lestvoorgaenden koop, eene andere partie Bedryfgras, groot volgens kadaste- sectie C, n.’ 331, 53 aren 10 centiaren strekkende oost en west, pa lende van westen bedryfgras aen Mr. Iweins- Decodt, van oosten den e< rstvolgcnden koop, ten zuidoosthoek» den negensten koop, van zuiden hooigras non sieur Carolus Quieghebeur. 8 Koop. 6ost aen de drie lestvoor gaende koopen, eene partie Hooigras, groot volgens kadaster sectie C, n.“’ 321, 325 en 326, 94 aren 50 centiaren ten drie perceélen, strekkende zuid cn noord palende van noorden bedryfgras aen sieur Godderis, te Veurne, van oosten bedryfgras en hooigras aee den heer Vanderfosse, ten zuidoost- hoekc land aen den «liscli van Bulseamp, van zuiden naer den oosten bedryfgras aen den heer Vandermarliere te Ypcreti, van zuiden nacr den westen den cerstvolgcnden koop. 9 en lesten Koop. Zuid naer den westen aen den lestvoorgaenden koop, eene partie Zaeilandgroot volgens kadaster sectie C, liet Advertestie-Blad vcrschynd wekelyks by P. R yckeboer en Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n." 34, te Veurne. De prys tan inschi ycing is 6 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 fanes jaers franco met de post.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1