I schoon huis, ten dienste van HERBERG HUIS, II 00 1G HAS, V E N D IT I E HUIS Land - Goederen 11 twee tollen, T E OPENBARE V ER PACHT IN G va« EGGEWAERTSCAPPELLE, Ook openbaer te Verkoopen. tagien, Kleedercn ‘s mor- Verp ichtiiigeu en van een Toebehoorende het Armbesluti stad Veurne. Schoone party Gelegen in HOVTHEM OPENBAER TE VI.RkOlH’I.N. van Huisraad, Landbouwers-gereedschappen IFagenharnasHeeslialen, Granen, Four’ tagien, Kleedercn cn l.ynwaed L 0 0. Dynsdag 10 Mei 1854. negen ure gens ter gewoone Zacl van ten Stadhuize te Veurne Zal door het ambt van den notaris FLOOR, te Veurne resideérendc, Overgegaen worden tot de openbare Ver pachting der Eandgoederen en van liet Huis in de tabel der tot dies uitgezonden Plak brieven bekend, behoorende acn bet Arm- besluer der stad Veurne. Welke Verpachting zal geschieden voor eenen terinyn van negen nacr een volgende jaren, integaen voor de Land-goederen; den eersten October 1854, cn voor het Huis, den eersten Mei 18’55. Op het oogenblik der verpachting zal allen pachter moeten borge stellen, en betalen het tiende van een jaer pacht. De goedgekeurde voorwaerden berusten ter inzage der gegadigde, zoo in het secre tariaat van het Armbestucr op de grooto Markt, te Veurne, als ten kantoore van den notaris met de Verpachting belast. Macndag 14 April 1834, vier uren na middag, ter herberg bewoond door sieur Derave, op de dorpplacts van Houthem, Zal gebueren de openbare Verkooping in eene zitting zonder uitstel Vau eene schoone party Honigras, gelegen binnen de gezeide gemeente van Houthem verre zuidwest van de kerk, groot volgens titel 70 aren 63 cent, cn volgens kadaster sectio A, o.’ 10,82 aren 40 cent., strekkende zuid en noord, verhappende aen de west- elf ten honderd door liet ambt van den Notaris SCHOTTEY te Dixmudoten wiens kantoore de verkoopvoorwacrden en eigeu- doinslilelen berustende zyn. Elk zeg het voort. Ten dage uer cn plaets in ’t hoofd dezer bekend Zal nog gebueren de openbare verkooping in eene zitting zonder uitstel Van een Huis met zyne af hanglykheden schuerkcn darink- en varkcnslallen, ge sticht binnen het gemeente van Eggcwaerls- cappelle, verre oost van de kerk, op 72 aren 08 centiaren land, behoorende den diseh van Avecappelle, dies den pacht tol den eersten October 1856, aen 58 francs by jare zal worden medeverkochlpalende hel land van zuiden den Reyghaers-vliedvan wellen den notaris Floor te Veurne, van oosten Mr. Van Vossein. Gebruikt door de weduwe Joannes Bodein, den kooper zalaensl.ig hebben aen hel land, diebczaeijen is, met den dag der loewyzing en aen de gebouwen den 1 Mei 1854. De verkoopingen geschieden kragtens regleriyke toelating, ten overstaen van den heer vredcregtcr van liet kanton van Veurne, door het ambt van den notaris FLOOR, al- daer resideérendc. De veilings-voorwacrden en eigendoms- lilelen berusten ten kantoore van den ge leiden notaris Floor. Vrydag 21 April 1854, ten 1 ure na mid dag, zal kragleus toelating verleend door den heer president van de regtbank van eersten acnleg zitting houdende te Venijne op het hofstedeken alwaer Caiolus-Ludocicus De Sarei te Loo, afgestorven is, langst den voetweg leidende van de Loobrug nacr Alve- ringhem, wezen overgegaen lol de openbare Verkooping, van alle de meubilaire Goede ren afhangende van debeniliciaire nalaten schap van den zelven overleden, bcstaciulc namelyk in Koper, vzer, tin, gleis cn aerdewerk, stoelen, tafels, klcederkolfers, kleederkasscn, slaghorlogie, kuip-en kcrnallacm, bedde- bakken met behangwollen matrassen, pluimen bedden, hoofdeinden, kassen, ben den, wollen en aiidcre deksels, gedroogd zwynoil-vlecscn, 10 hectoliter» acrdappds 4 heclol. tarwe hooi strooi, brandhout» een daschkleed, wagcnwylte schoone zol- derbalance met gewigten, zolder on schticr* molen, gezaegd hout. liet IVagenhdrnasbcstacndo in twen wagens, twee drywiel-karren cenc zoole, dry ploeg»tweo tollenzes cegdcii cn kordewagen. D. Eene parlie ZAE1LAND genaemd de zeven geniete, groot H. 29620 C., uit makende koop 14, gebruikt door de lici tanten, tot Bavo 1854. E. Eene parlie ZAEILAND, genaemd de Merlebecqs, groot 11. 14830 C.uit makende koop 15, gebruikt als vooren. F. Een stuk ZAEILAND, genaemd de vyf lynen 11. 07278 C., uitmakende koop 16, gebruikt als vooren. G. Eene partie ZAEILANDgenaemd do zeven lynen, groot 11. 097GO C., uit makende koop 17, gebruikt als vooren. 11. Eene HERBERG, genaemd den Hert, alwaer het gcincente-huis gevestigd is cn II. 03443 C., uitmakende koop 18, in pachte gehouden by den heer Pius Van- denbussche, doktor en bierbrouwer te Dix- mudc, voor 3, 6 of 9 jaren, telks optie, ingegaen den 1 Mei 1853, mits 172 franks ’sjaer», boven de belastingen, uitmakendo koop 18. I. Eene allerbeste VETWEIDE, genaemd de langeweide, groot II. 25431 C., uit makende koop 19, gebruikt door de licitanten tot 11 November 1854. Gemeente Lampernesse. K. Eene partie HOOILAND, groot II. 10940 C., uitmakende koop 20 gebruikt by de licitanten, tot 11 novem ber 1854. Gemeente Nieucappelle. L. Een perceel HOVENIKRLANDop de dorpplacts, gebruikt by Lodewyk Dewitte, tol 1 Mei 1855, uitmakende koop 21. M. Zuidwest aen ’t lestvoorgaende, eene allerbeste VETWEIDE en 11. 2—09—84 C., gebruikt by de licitanten tol 11 november 1854, uilmakende koop 22. Gemeenten flieucappelle en Oudecappelle. N. 11.51490 C. ZAEILAND, genaemd de dertien gemeten, gebruikt door den medelicitaut Sr. Karei-Louis De Ceunynck, tot Bavo 1854, uitmakende koopen 26 27 en 28. Gemeente IVieucappelle. O. Eene partie ZAEILAND, genaemd do vier geniete groot U. 17640C.,wezcnde koop 26. P. Oost aen lestvoorgaenden koop, een perceél ZAEILAND, genaemd de vyf lynen, groot H 07410C., uitmakende koop 27. Q. Noord acn den lestvoorgaenden koop, een perceel ZAEILAND, genaemd de tweo geniete, groot 11. 09040 C., uitmakende koop 28. Gemeente Oudeeappelle. R. Eene partie ZAEILAND, genaemd het zavel, groot H. 20350 C., wezende koop 29. S. Eene VETWEIDE, groot II.3—63—35 C., gebruikt by den medelicitaut sieur Pieter- Francis De Ceunynck te Eesscntot 11 november 1854, uitmakende koop 30. Gemeente Pollinchove. T. Twee allerbeste VEEWEIDEN, genaemd de vyf gemeten cn de negen geme ten in de zoogenoemde Reemissegroot II. 63365 C., gebruikt by de licitan ten, tol 11 november 1854, uitmakende koopen 31 cn 32. Stad Difmude. V. Een zeer schoon WOONHUIS en 11. 01190 C., bebouwden grond, achter erve, lust- cn hovenierhof, in de Woumen- straet, bewoond cn gebruikt door den heer Lodewyk Olleviergrondeigenaar te Dixmudc, tot half maert 1854, mits 400 franks boven de belastingen, by jare. Deze verkooping geschiedt met gewin van 1/2 p. voor instelpenningen, boven welke er door da koopers voor alle kosten hoegenoemd zal moeten belaeld worden Op grond van anderen binnen de gemeente zyde, aldacr palende aen den houtgracht die is de grensscheiding tusschcn lloiilhem eu llondsehoote, van oosten mail.* de weduwe Coniyn te Npren, van noorden liet Ringslol der Moeren, van zuiden de kinderen Rocls- Herlram, Rosa d’hondl met andere, en de familie Dewitte te Loo. Lest gebruikt door Pieter Spilliaertom door den kooper aenstondsacnslag te hebben. de veihng-voorwaerden cn eigendoins- tietelen berusten ten kantoore van den notaris FLOOR te Veurne. Woensdag 19 April 1854, drie uren na middag, inde herberg zilveren Hoofd, bewoond door de weduwe sieur Willems, op de groote merkt binnen de stad Veurne Zal gebeuren de openbare verkooping in eene zitting zonder uitstel Van een Huis, geteekend n.‘ 11, ten dienste van herberg, genaemd den .lloriaen mitsgaders 2aren 40 cent, inedegaende erf, gestacn en gelegen binnen de stad Veurne aen de oostzyde van de Noordslraet, voor- hoofdende het huis van westen op degezeide straet, palende van noorden huis en erf aen d’hcer Désiré Ollevier, nog van noorden met hel stal aen de bleckery van den heer advo- kael Despot, van zuiden huis en erf gebruikt door Laurenlius Zoete. Gebruikt door sieur Bernardus Demeers- seman; om door den kooper acnslag te hebben den 23 April 1854. Binnen de stad Veurne, openbaer teverkoopen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 2