OVERSLAG. HOFSTEDE HlIZEA. (N.° 1495.) WEST - VLAENDEREN. 1854. 10 Juny DER STAD VEURNE. Zaterdag Absoluilen Overslag van eene schoone HUIS, Openbare Verkooping 1 5 0» dun i. genoemden notaris DE BRAUVVERE. Menbetaeld 12 centime» per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. schikking eersten Mei land zal pebruikt door Ch. Barbier. te treden met baefmis 1854. Ingesteld 4150 fr. Verdere inlichtingen te bekomen by Het Advertextie-Blad verschynd wckelyks by P. Ryckeboer en Zoon, Boek- en Steen-druk- kers in de Oost-straet, n.° 34, te Veubbb. De prys tan inschryving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggendeplaetzen, en 7 f anes ’s jaers franco met de post. Op vrydag 30 Juny 1854, ten 4 uren na middag, in het te verkoopen Huis de her berg genaemd het wit peerd, binnen het dorp van Rousbrugge-Haringhe, gebruikt by sieur Josephus Maes, zal'er overgegacn worden tot de openbare Verkoop» g in eene Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen een-mael gratis in ons Blad verschytienuitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. T E L O O. Donderdag 22 Junius 1854, twee uren na middag, inde herb’erg den Engelbinnen Loo, zal gebueren den absoluilen Overslag Van eene schoone Hofstede, groot 10 heel. 71 aren 85 cent., gelegen zuidoost hy de stad van Loo, gebruikt door het sterfhuis van sieur Pieter Noterdaeme; om handslag aen hetzaeiland met het weiren de vruglen van den aenstaenden oogst, aen de gebouwen met I October, aen de boomgaerden en wei landen met 11 November 1854. By voorgaende uitgezonden plakbrieven verdeeld in 14 koopen. Staet by separate koopen op 52,050 en by accumulatie50,500 Conditie» en titels ten kantoor» van notaris FLOOR, te Loo. OP GROND VAN ANDEREN, Staende te Eggewaertscappelle Openbaer te Verkoopen. mers 783 en 784, staende het gezegde dorp van Rousbrugge op Ha- ringhe, ter ooslzyde van de calc'niede, palende van oosten aen den grond van myn heer Viane-Chaleleyn scheidende op palen en hage hier medegaende, van zuiden aen het huis en erve andc gezusters Behaeghel, scheidende op gemeene meur zoo verre en zoo hoog als gezeide huis der hin ders Behaeghel strekt het gene daer bo ven en daer buiten hier geheel medegaende, van westen aen decalchiede, aldaer voor- hoofdende, en van noorden aen het huis en grond van gemelden heer Viane-Chatteleyn den gevel tot iegens den kour hier geheel medegaende en den genen tot iegens het houtstal gemeene. Laetst bewoond en gebruikt by Ludovicus Boulten, en thans ledig; om door den van in het DORP ROUSBRUGGE. Donderdag 22 Juny 1854, 3 ure na middag, te Pervyse, in de afspanning het l’aradys, zal M.*" DtstBÉ DF.BRAUVVERE, Notaris te Nieuport, eindelyk Toewyzen Een zeer schoon en onlangs nieuw ge bouwd WOONHUIS, ten dienste van win kel en broodbakkery met bakkeet, timmer mens-werkwinkel en houtlogie, staende ter dorpplaets van Pervyse, op grond der arm-en Kerkbesturen dier gemeente, by het St. Nikolaes kerkhof en langst den steen weg naer Dixmudc. Bewoond en g Om door den koopcr in gebruik en de zelfde zitting, van de navermelde Huizen en Erven, waervan den aenwys volgt DORP ROUSBRUGGE. 1 koop. Een gerieflyk Huis ten’dienste van herberg, genaemd het wit Peerd, be- staende in voorplaets, kamer, voute, kelder, agterplaets, magazyn met kelder daer onder en verdere af hangelykheden, benevens een are 06 centiaren grond en erve daer mede- gaende, bekend by kadaster sectie A, num mers 541 en 542, staende en gelegen binnen het dorp van Rousbrugge op Haringbe, ter westzydeder calchitde, palende van noorden aen het huis en hovenierhof van den heer Demoorrentenier te Loo, scheidende met het huis op half gemeenen gevel en met d erve op doornhage hier medegaende, van oosten op de gezegde ealchiede aldaer voor beeldende van zuiden aen het huis en erve van sieur Henri Cornette, scheidende ook met hel huis op hall gemeenen gevel en met d’crve op hage en meuren hier afgaende, en van westen d’erve van Dominique Wullus, de hage aldaer hier mede. Gebruikt by sieur Josephus Macs om door den kooperdaer aen hands! ig Ie hebben met den dag der betaling van den ko tpprys. 2 koop Een groot gerieflyk Woonhuis bestaende in vier beneden- en twee boven- plactscn. citernegemeenen steenput, agler- keuken, houtstal en magazyn met zoldering cn verdere af hangelykheden, benevens twee aren 9 centiaren grond en erve daer mede gaende1 bekend by kadaster sectio A, num- en gelegen binnen Rousbrugge van den grond Woensdag 14 Junius 1854, drie uren na middag in d’herberg hel wil Peerd, Duin- kerk-straet, binnen de stad Veurne, Zal gebueren de openbare Verkooping in eene zitting zonder uitstel Vaneen Huis met zyrie af hanglykheden mitsgaders schuerkeu aen hel westeinde, darink- cn varkenstallen aen het oosteiide, te samen geslicht binnen de gemeente van Eggewaertscappelle verre oost van de kerk, op eene parly land groot 72 aren 1)8 cent., behoorende den disch van Avecappelle, in pachte gehouden tot den eersten October 1856, ten pryze van 85 francs by jare, welk pachlregt voor den lyd die nog te verioopen is, van de verkooping zal deel maken. Gebruikt door den verkooper sieur Patri- cius Vankeminelbeke, die hetzelve ter be- van den kooper zal stellen den 1855, welken kooper van het mogen in gebruik komen met het weiren de vrugten van den aenstaenden Oogst van heljaer 1854. De voorwaerden cn eigendom-stitelelen berusten ten kantoore van den notaris FLOUR, te Veurne.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1