II IJ S I K O O P I) A G van HOFSTEDEKE, Geld of Liefde, I» K O S I» E T u s. W Y N E N Binnen de stad, l'eurne. M E N A G I E - G O E D E I’. E N MET MEDEGAENDE Eli F, binnen de t ao som «■—lm— Aan win- maer den I laemscha allen STAD V E L KN E OPENBAER TE l'ERKOOPEN. ZEDENROMAN, Door Dt.sint Dilcroix. rech- deii van Notaris en Schoonen en volgenden middag to Zeer schoon VIA l.MSGll M11) DIN -C0MITE1T. (Bijlage I) aen omzendbrief van lOmei 1854.) eigendotns- van den ge- Schoon eigendom berusten Notaris FEYSte verblyvende. de verknoping geschied kragtens terlyke toelating, ten overstaan van heer vrederegter van het kanton Veurne, door hel ambt van den FLOORaldaer resideérende. de veilingsvoorwaerden en titelen berusten ten kanloore ïeigen notaris FLOOR. kooper niet den dag der betaling van zyncn koopprys in het vrye gebruik te komen. 3 en toetsten koop Een Huizeken met grond en erve daer medegaende, staande en gelegen te Rousbrugge op llaringhe, pa lende van oosten den agtergrond van de ■weduwe Penninckvan zuiden aen het Keukel-straetje, van westen aen het huis van Cesar Slossc, en noord den grond van sieur Carren. Gebruikt by de gezusters Maes; om door den kooper daer van in hel vrye gebruik te komen met den eersten mei 1855. de voorwaerden dezer verknoping met de titelen en bewyzen van eigendom berusten ter studie van den Rousbrtigge-Ilaringhe ZAEILAND EN SCHULDVORDERINGEN, Openbaer te v’ikiopen binnen LOO. Uitgegeven ten voordeele de> Beweging. Woensdag 14 Juny 11154 drie uren na middag, in d’herberg hel wil Peerd Duiukerk-slraet, binnen de stad Veurne, bewoond door sieur Butseraen Zal gebeuren de openbare verkooping zonder uitstel Van een schoon HUIS, getcekend n." 23, onlangs grooten deels nieuw gebouwd met athanglykhedcn en medegaende Erf, groot 4 aren 30 centiaren, gestaen en ge legen binnen de stad Veurne, aen de ziudzyde van do Duiukerk-slraet, voor- hoofdende van noorden op de geleide straet palende van westen huis en erf aen ntynheer den commissaris Deprcy van oosten huis aen de godshuizen te Veurne, nog van oosten de gebouwen der weduwe en kinderen Vanhoitlle, van zei den erf van d’hecr B mgard-Dc Moueheron. lil Huis is lui geen waer Mr. Maes onlangs overleden is, hel zelve is thans bewoond door joulf." Vermeesch, die bel zal verlaten den 23 april 1855. de gegadigde kunnen hel ten dage bezigtigen. Stad maer op 6725 francs. Vrydag 30 Junius 1854, ten drie uren na middag, in het Stadhuis te Loo zal gebueren de openbare verkooping, met het houden van eene enkele zitting, van de naersehreven goederen. Gemeente l.oo. Eene hofplaets bekleed met woonhuis scheur, peerde-, koei- en zwyn-stallen, wagenhuis en andere gebouwen hovenier- hof, boomgaerd en weide met een perceél zaeiland van zuiden aen de hofplaets, te samen groot 3 hectaren 31 aren 66 centiaren lestmael gebruikt door Carolus-Ludovicus Desaver; om handslag aen de gebouwen met de toewyzing, aen het zaeiland met bet scheiren de vrugten van den aenstaenden Ougst, aen den boomgaerd en weide met 11 November 1854 verdeeld in de twee vol gende koopen, die ook by verzameling zul len geveild tyn. 1 koop.De hofplaets met alle de ge bouwen, hovenierhof van noorden en taei- land van zuiden, ten Koordeinde scherp uitloopende, scheidende ten noordooslhoeke aen den volgenden koop, met een stakyt hier afgaande met 30 centimeters vydom, te samen groot 73 aren 76 centiar n, by kadaster bekend sectie A, nummers 860, 862, 803 en deel van n.* 794, palende oost weide van sieur Ctrolus-I.udovicus Debaenst te Loo, en zaeiland van de heeren Vanden- bussche, zuid zaeiland van liet bureel van weldadigheid van Loo, veuregemeens; west en noordwest den vo< t.veg leidende van l.oo naer Alveringliem, de doorne b.age met gewoon vrydom hier mede, daer over zaai landen van de weduwe sieur Alexander Desaver, te Loo, on Carolus V< reamer, te Pollinchove. 2 koop De hoeveelheid vm twee heet, K7 aren 90 cent., Boomgaerd en Weide, by kadaster bekend sectie A, n."’ 796, 792, 793, 795 en deel van n.’ 794, verhappende ter oostzyde, palende oost weide en maeigras van sieur Debaenst, zuid weide van den zei ven, met den zuidwesthoek den eersten koop, aldaer scheidende als vooren is ge- zeid west een straetken of dreve hier half mede, daer over zaeiland van mevrouw De M in, noord naer den westen boomgaerd en zaeiland van dezelve, en noord naer den oosten zaeiland van het bureel van welda digheid van Pollinchove, Pnjsie der houtgewassen 530 fr. dit hofstedeke is gedeeltelyk belast met vrugtgebruik ten voordeele van Maria- 'Jheresia Blanckuert, weduwe van sieur Woensdag 21 Junius 1834 dag, telkens om een ure na beginnen ten huize waer Mr. Alexander- Joseplius-I.conardiis .Hues afgestorven is, in de Duiukerk-slraet, binnen de stad l'cnrne, Koopdag van den gebeden huisraad, be staande namenllyk in aardewerk, yzer- werk, koper, tin, gleis, porcelyn, glas, kristaal, keuken-stove, ys.-ren schouwen, vseren koffer, spiegels, pendulen, coulisse en andere tafels in acajou, kommoden chiil'oiiieren en beddebakken zoo in acajou als in ander hout venster-gordyneii cn stoors, draperijen voor vensters, vloer- en trap-lapilten, kleerkassen, koperen slag- horlogie met kasse, steenen potten cn pullen, standen, nagtverlrek, stoelen in keirselar cn acajou, slaepczel, houlten koflers, beddcehangsels^ wollen en katoenen sargien, katoenen spreijen, wollen ma trassen en hoofdeinden, pluimen bedden, oorkussens, onderbedden, beddclakens, walen, servictten, handdoeken, spiegels, twee schaep- vellen, lynwaed-inanden, vlocr- atlen, wafel- en lukysers, walersculen, koperen ketels. veel oud papier, ten dienste keliors. Ontrent 660 flesschen Bordeaux wyn, en ontrent 70 Hesschen Rhynschen wyn. Op drie niaenden tyd van betaling voor de koopen boven de 20 francs, mits stel lende borg. Nota. De wynen zallcn tweeden dag worden verkoch. Alexander Desaver, renlenieregc, wooncode te Loo, over welk vrugtgebruik tol hacr overlyden, moet belaeld zyn eene som van 72 francs 40 centimen by jare Gemeente Pollinchove. 3 koop. Een perceel Zaeilandgroot by titel 75 aren 44 centiaren, op den kadas- tralen legger sectie A, n 148 en 149. pa- lendb oost cn noord de zaailanden van de bureelen van Weldadigheid van Pollinchove en l-enberghc, zuid zaeiland van Felix Kinget, en west zaeiland van vrouw de weduwe d’Autricourt-1 roost, te Dixmude. Gebruikt door sieur Bruno Vallaeys, met pacht tot eersten October '853, aen 57 frs. by jare boven de belastingen. SCHULDVORDERINGEN. 4 koop. Den nackten eigendom van eenesom van 296 frs. 79 centimen, ver schuldigd door Maria-Theresia Blanckaert, weduwe van sieur Alexander Desaver, ren- tcnicrcge, woonende te Loo, die daer af het vrugtgebruik heeft cn die zal eischbaer zyn melden dag van hare dood. 5 en lesten koop. Den naeklen eigendom van eene som van 1909 frs. 50 c., verschul- digt door de zelve weduwe Desaver, die daer van ook het vrugtgebruik heeft, en die van gelyken zal eischbaer worden met haer overlyden, by privilegie gehypothekeerd op 2 hectaren 42 aren Zaeiland, gelegen te Loo, behoorlyk ingeschreven ten kanloore van hypotheken. de verkooping der voorschreven goederen gebuerd kragtensautorisalie verleend door de reglbank van eersten aenleg zitting hou dende te Veurne, by vonnis van daten 21 april 1854, door hel ambt van den notaris FLOOR, ter residentie van Loo, daer toe by hetzelve vonnis gecommitteérd, ten over staen van den heer vrederegter van het kanton van llaringhe. de verkoopvoorwaerden met <lc bewyzen van eigendom zyn gedeponeerd ten kanloore van den voornoemden nol si is FLOOR. Deopbrengst van dit werk zal in de kas van hel Vi.vr.Msc.ii Miodi m-Comitut gestort worden. Deze roman, een boekdeel uilmakende van ongeveer 12)0 bladzyden, zal met nieuwo letter, op goed papier gedrukt enden intee- kenaren afgeleverd worden icgen betaling van Fr. 1-50.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 2