HUZEN, in het (N.° 1496.) WEST - VLIEM)EREN. 1854. 17 Juny DER STAD VEURNE. HOFSTEDEKE BOSCH Zaterdag Openbare Verkooping van Om uit gemcenzaerahcid te scheiden. Schoon patrimonieel Gelegen te Crombeke, 1 EX Gelegen te Wcstvlcteren OPENBAER TF VERKOOPES. Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mael gratis in ons Blad verschyncn, uitgezondert die welkers insertie dcor de wet verëischt is. Menbetacld 12centimen per drukregel voor de Inplaelzingcn. De minste inplaetzing belaelt 53 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. dorp van Rousbrugge-IIaringhe, gébruikt by sieur Josephus Maes, zal’er overgegaen worden tot de openbare Verkoopir.g in eene en de zelfde zitting, van de navermelde Huizen en Erven, waervan den aenwys volgt DORP ROUSBRUGGE. 1 koop. Een gerieflyk Huis tenfdicnste van herberg, genaemd het wit Peerdbe- staende in voorplaets, kamer, voute, kelder, agterplaets, magazyn met kelder daer onder en verdere af hangelykheden, benevens een are 96 centiaren grond en erve daer mede- gaendo, bekend by kadaster sectie A, num mers 541 en 542, staende en gelegen binnen het dorp van Rousbrugge op Ilaringhe, ter westzydèdcr calchiede, palende van noorden aen het huis en hovenierhof van den heer Demoor, rentenier te Loo, scheidende met het huis op half gemeenen gevel en met d’erve op doornhage hier medegaende, van oosten op de gezegde calchiede aldaer voor- hoofdende van zuiden ac^n het huis en erve van sieur Henri Cornette, scheidende ook met het huis op half gemeenen gevel en met d’erve op hageen meuren bier afgaende., en van westen d’erve van Dominique Wullus, de hage aldaer hier mede. Gebruikt by sieur Josephus Maes om door den kooperdaer aen handslag te hebben met den dag der betaling van den koopprys. 2 koop. Een groot gerieflyk Woonhuis bestaendc in vier beneden- en twee boven- plaetsen. citerne gemeenen steenput, agter- keuken, houtstal en magazyn met zoldering en verdere af hangelykheden, benevens twee aren 9 centiaren grond en erve daer mede- gaende1 bekend by kadaster sectie A, num mers 783 en 784, staende en gelegen binnen liet gezegde dorp van Rousbrugge op Ila ringhe, ter oostzyde van de calchiede, palende van oosten aen den grond van myn heer Viane-Chatelcyn scheidende op palen en hage hier medegaende, van zuiden aen het huis en erve ande gezusters Bebaeghel, scheidende opgemeene meur zoo verre en zoo hoog als gezeidc huis der hin ders Bchacghcl strekthet gene daer bo ven en daer buiten hier geheel medegaende, van westen aen dc calchiede, aldaer voor- hoofdende, en van noorden aen het huis en grond van gcmelden heer Viane-Chattelcyn den gevel tot iegens den kour hier geheel Het Advertentie-Biad vcrschynd wekelyks by P.Ryceeboercu Zoon, Boek- en Steen-druk- kers in de Oost-straet, n.° 34, te Veurne. De pry s ran inschrijving is 6 francs ’sjaers voor ae stad en omliggende plaetzen, en 7 francs jaers franco met de post. DORP ROUSBRUGGE. Op vrydag 30 Juny 1854, ten 4 uren na middag, in het te verkoopen Huis de her berg genaemd het wit peerd, binnen het Woensdag 21 Junius 1854, tentweouren na middag te beginnen, in de herberg St. Jacob bewoond door sicur Ecuwaert ter dorpplaels van Crombeke, Zal gebueren de openbare verkooping in eene zitting van de onroerende Goederen, waer van het verbad volgd. Gemeente Crombeke (dorpplaels.) Een wel-betimmcrd en beplant Hofstedeke, groot volgens titel 2 heet. 42 aren 32 cent, en volgens kadaster 3 heet 27 aren 22 cent, voorlioofdendc van noorden op de Proven- straetverdeeld in de vyf volgende koopen. 1 koop. Het Woonhuis met houtstal cn 5 aren 82 cent erf en hovenierhof daer medegaende, bekend by kadaster sectie A n." 304 en 305, palende van oosten bet huis en hovenierhof van sicur Benoit Ecuwaert, zuid den volgenden koop, west huis en hovenierhof van Seraphin De Schryvcr, Cn noord de voorzeidc straet. 2 koop. Eene Hofplaats met schuer, koei, zwynstallen en wagenhuis al onder een dak, mitsgaders grooten haclput daer onder, en 18 aren 90 cent, grond waer op de zelve gebouwen slaen, by kadaster sectie A, n.’ 303, palende oost hovenierhof van Carolus Debacker, zuid koop 3, west hove nierhof en gras van dito Ecuwaert, noord koop een cn bovenierhoven van Pieter Bot- teca en andere. Pryzie Gebouwen fr. 384. Boomgewas14. 3 koop. Eene parlie boomgaerd, groot een hectare 1 are 10 centiaren, by kadaster st-‘ctie A, n.* 269, palende oost zaailand van Carolus De Backer, zuid naer den oosten koop vier, zuid naer den westen zaciland >!»n sieur Ecuwaert, cn west gras van den zelven. Boomprysfr. 208. 4 koop. Eene party Zaciland, groot 82 aren 50 cent, by kadaster sectie A, n." 267, palende oost de Lecuwcrkstraet, zuid zaailanden van ditet Eeuwaert en sieur De block, west zaciland van den zelven Ecuwaert, noord koop dry cn zaciland van Carolus De Backer. 'ókoop. Een andere party Zaailand, groot 1 hectare 18 aren 90 centiaren by k..daster zelve sectie, n.° 238 en 239, pa lende west de Lceuwcrkstraet, oost de beke makende dc limiet met Westvletercn, zuid zaciland v;.n dc kinderen De Florisoonc, te Yprcn, en ncord datvan do wed. Jan- Francis Debacker. Boomprysfr. 25. Dezelve vyf koopen zullen in verscheidc massen wezen aangeboden cn zyn gebruikt door bet sterfhuis van Louis Deprez; om do koopers daer aen hand te slaen, te weten: hethuis, stallingen en gras, den 1 Qugsl 1854, en aen de zaeilanden met liet schcercn de vrugteu van den zelven jare. C.omeento IPestvlctercn. 6 en lesten koop. Een perceélken Plant- socn-boöch met de taillie geschoten van vier jaren, groot volgens titel 24 aren 8 cent., en volgens kadaster 18 aren 70 cent., bekend sectie B, n.° 269 van het plan, palende noord do Calle-straet, en grond in cyns gehouden door Benjamin Laleeuwc, oost zaciland van Mr. Bril, te Veurne, zuid de Zwynlandstraet, cn noord de Callc-siraet. Titelen, conditiën cn sehctskacrten van de te verkoopen goederen, ten kantoorc van den notaris FLUOR, te Loo. Inlichtingen te bekomen ten kantoorc van M.‘,r CAPELLE, notaris te Watou.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1