KOOPDAG Openbare Ver hooping van GRASGEWASSEN VELDVRUGTEN Te Koopen HUIS, Openbare Verpachting van 1I00IGRAZEN, Een Huis te huren gestaen KOOPDAG te Bulscamp. TE VEURNE, Mr. d'Aulrieourt, al hetgene Door verandering van woonste. bees In de Iloogstaede-lynde. van in de gemeente Adinkerke. J nu een ONLANGS NIEUW GEBOUWD. Zich te bevragen by den beer notaris FLOOR, of by den eigenacr SADONES- BRAECKE, Beenhouwerstraet, te Veurne. Ten meerderen deele fyn Pecrdehooi TE FYNTELE. 50 aren erweten, 50 aren aerdappels, 2 heet- 50 aren hooigras, 3 hectaren agtergras. Teil een ure en half na middag fixe, zullen verkogt worden de vrugten, bestacnde in ro{Rïe» aerdappels en kruid, welke zich be vinden op de partie land door sieur Rietvelt gebruikt, liggende langst de straet van Venrne naer Bulscamp, by d’hofstede van den heer Pilot. de gegadigde worden verzocht hun aldaer te laten vinden. Op langen tyd van betaling voor de koo pen boven de 20 francs, mits stellende borg. Op de hier naer aengewezen dagen, in de herberg bewoond door Pieter Bruneelter gchugte de Fyntcle gemeente Pollinchove zal gebueren do openbare verkooping voor den gewoonen ontbloot van den jare 1834 van de naerschreven partien Hooigrazcn. Vrydag 7 july 1854, 2 uren na middag. de twee zes Gemeten van Mr. De Ruys- scherete Dixmudegelegen digte by EI- sendamtue. Ten dienste van Herberg, genaemd den Lancierom in gebruik te treden met eersten July aenstaende. Zich te bevragen by Sr. Pieter Claercboud!, op de grootc Merkt te dito Vcurnc. Donderdag 8 July 1854, drie uren na middag in d’hcrberg de lloostaede-lynde bewoond door sieur lleusele, langst den steenweg lusschen lloogstacdc en Elsen- damme Zal den Notaris FLOOR, ter residentie van Veurne, overgaen lot de openbare ver kooping, voor den ontbloot van het jaer 1854, van liet Gras staende te groeijen op de partei genaemd de lette Welde, be boerende aen madame Calhevx naer myn heer Borlier, gelegen in Slavele aen de rivier den Yser, digt aen d’hofstede Evcrsam. Verdeelt in 17 koopen, beginnende aen de weslzyde. Op tyd van betaling mits stellende borg. Woensdag 12 Julius 1854, om 2 uren na middag op de landen gebruikt voor reke ning der nalatenschap van wylen Engelber- lus \3obbelaere, binnen de gemeente Adin kerke, geheel naby de stad Veurnezal overgegaen worden tot houden Koopdag va de volgende vrugten op stam 72 aren 96 centiaren tarwe van baefmisse, 29 aren 18 centiaren tarwe van maerte, 72 aren 96 centiaren sucrioen van maerte, 72 aren 96 centiaren boonen en 43 aren 77 centiaren haver. Tc vergaderen in de herberg de halve maen, buiten de Pannepoort, bewoond by sieur Franciscus Debreus. Op 4 maenden tyd van betaling mits stel- lende goede borg, belaelbacr ten kantoore van Louis- Jozef ABEELE, Zaekwaernemer, oude Beeslemarktnbleekery, n.° 19 tc Veurne. Melkteelen, seulcn, standen, karleden, boiermyn, keerne met toebehooncti, gree- pen, houwen, delf- en hooispaden, mcslhake n gracnmaten, graensohoppen, graenzeefden, windmolen, ladders, oogstreepen en dier- gelyke. beestialen. 2 w rk-merriepeerden, 4 melkkoeijen, 3 jaerlittgen, 3kalvers,de hinnen en haenden. V eldorugten. 4 hectaren 38 aren tarwe, 30 aren Rogge, 1 hectare 76 aren peerdeboonen, 15 aren «rweten, 15 aren aerdappels, 78 aren klavers van de tweede snede, de fruiten in den boomgaard. uoi mei pen van verscheiden aerd. Graenzikken, wagenwyte, vleeschstandc, 'cel berookt zwynen vlcesch, 1409 bundels klaverhooi van de eerste snede, 4 hectaren "agras, en al hetgene verders ter gemelde bolstede te bevinden. Beide koopdagen op 4 maenden tyd van betaling voor de koopen boven de20 francs, mits stellende borg, degene van 20 franks mi deer beneden, benevens den 10 penning 'an alle de koopen, mei gereed geld. KOG WCLVER1NGIIK8. Woensdag 26 Julius 1854 en volgenden •lag, telkens ten eene tier na middag te be ginnen, ter Hofstede alwaer de weduwe van sieur Pieter fermeesch afgestorven is, bin nen de gemeente van Wulveringheiii, langs de Boonakkcrstraet nevens den communalen steenweg. door sterfgeval. Koopdag van •Ie gezegde Hofstede is bekleedcnde, be- staende namclyk in Menagie-goederen. Aerdewerk, gleis porcelein, yzer, koper, tin tafels, stoelen, beddebakken, slagh<»r- logie met kasse, kleerkassen, buffet, wolle matrassen, pluimen bedden, wollen sargieii meuagie-lynwaed en diergelyke. wagen-harnasch. 2 beslegen wagens, 2 idem karren, 2 kar mes, 1 vlaemsche zool, 3 ptoegs, benote, 7 eggen, 2 wagcns-meslplanken, tolle, har nassen, zwingels, valleije en eggekanen. boerallaem. Melkteelen, seulcn, standen, leeschstande, waschstande, wagenwytc, boonstrooi witstrooiklaverhooi van de eerste snede, en al hetgene verders ter ge melde hofstede te bevinden is. de partien genaemd Steenhuyzes zes Ge meten aen Sibouts dilf, Steenhuyzes dry Gemeten Mevrouwes Gemet en de Teute Weyde. de korte Kraenaerts, van te Dixmude. de lange Brugge-weyde van M.",e Aben. Steenhuyzes zes Gemeten, liggende oost aen de lange Brugge-weide by de Fyntcle, palende met het noordeinde aen den Dyser. de partie genaemd de elf Gemeten by dj Hooiptete, voortyds in terinyn gebruikt door sieur Hamers, toebehoorende mad.' Blanc- quaert en Mr. Derudder. de partie genaemd de acht Lynen van Mr. De Ghelcke. de helft op de noordzyde van de partie genaemd den Bommelaere in den Wcst- brouck. Zaterdag 8 julius 1854,2 uren na middag. Gemeente Reninghe. de partie genaemd de tien Gemeten van Mr. Clep by het Palinghuis. de partie genaemd de zeven Gemeten van Mr. I’isart-Demanby den overvaerd. de partien van den heer Reyphens, by den Peereboom genaemd de Bakwcide, de zeven Gemeten en de vier Gemeten. Nota. Deze leste partie is op nieuws uitgemeten en uitgepaeld in vier rekken, beginnende van westen de gene die de zelve wenschen te koopen konnen de zelve te vooren gaen bezigtigen. Ferdinandus Bou- dry, woonendeinde herbergden Peereboom, zal aen de liefhebbers de gescheiden aenwyzen. de partie genaemd Steenhuyzes zes Ge meten van Mr. De Vrièreby de herberg van Cailliau, nu Mcrlevede. de partien genaemd het Donders-gemet en de twee Gemeten. Gemeente Oostvleteren. de partie genaemd Tanges zes Gemeten van Mr. Det/ian. den Saxbrouck van Mr. Clep. de partie genaemd de elf Gemeten of het Hof ten Broucke van mevrouw Herwyn. de partie genaemd Stalens acht Gemeten, de partie genaemd Bussches vyf Lynen, de partie genaemd Ollcvicrs negen Geme ten van Mr. üebaenst. Gemeente Pollinchove, Voorbrouck. de partie genaemd de vyf Gemeten van mynheer De Jaeghet. de partie genaemd de vier Gemeten van jouffrouw Vermeesch. de acht gemeten van de heeren Vanden- bussche. Op tyd van betaling tot eersten October 1854, mits de gewoonc bespreken dadelyk te voldoen en te stellen begoedeen bekende borg, ten aenveerding van den Notaris FLOOR, te Loo, met deze verkooping gelast. 31 enagie-goederenboeiallaem tialen en veldvrugten Zaterdag 15 July 1854, een uer na mid dag, op do Hofstede bewoond door sieur Charles Rietvelt, binnen de gemeente van Bulscamp, zuidoost van de kerk, langst de Boonakker-straet, KOOPDAG VAN deel menagie-goederen, kuip- en kern- alliem, standen, karteelen, houwen, greepen, spaden, rakels, windmolen, graenziften, en ander landbouwers-gcreedschap. 2*beslegen wagens, bcslegen karre, twee afzo'nderlyke breede karre-wielen met bc- slag, zvolc, 3 eggen, tolle, harnassen, zwyn- gols, valleijcn en eggekanen. 2 werk - inerriepeerden, zuiger - kagtcl, 5 melkkoeijen, 2jaerlingen, 2 drinkeling- kalvers. 5 hectaren tarwe, 1 hectare 50 aren su- rioen van maerte, 50 aren rogge, 90 aren hawer. 3 hectaren 50 aren boonen en kruid,

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 3