Huis en Ertue Schoone Vciidilic Verkooping van VELDVRUGTEN K O O 5» A G 9 TE GYVERINCHOVE. TE GÏVERINCIIOVE. VERPACHTING van aiderbest fyn «W Door verandering van woonste. de veld- betaling, mils bekende borg. wa- en To Slavele. Te Nieucappelle. Om uil gcineenzaemhcid te scheiden. Ten gebruikt) van PEÉRDESMISSE, Openbaer te verkoopen Koopdag van: n 1a boonkruid. van betaling, mits stel- Wocnsdag 1!) Julius 183-4, in t de middag- uer to beginnen, op de llolsl.de bewoond door sieur Joseph Landszweei t op Stavele, langst de slraet leidende van Crombeke naer Proven, KOOPDAG VAX HET GEES V0LGD t wagenharnas. Twee wagens, twee drie- wicl-karren, 4 ploegs, een benote, een toile, en 7 eegden. beestialen.Een werkmerrie oud lOjaren met haer kagtel, 6 melkkoeijen, 2 jaerling- kalvers, 2 jonge kalvers en 5 zwyns. Keldvruglen 10 hectaren terwe, 1 hect. haver, 45 aren erweten, 4 hectaren peerde- booncn, 40 aeen acrdappels, 45 aren comeine 42 rren witte boonen, 4a aren klavers van de eerste snede, en hel hooi van de eerstesnedu. Voorts deel menagie-goederen, kuip- en kern-allaem landbouwers-gereedschappen en meer andere Voorwerpen te lang om te verhalen. Crohbeke. Naer het eindigen van de voorenstaende venditie, zal men op de hof stede Landszweert nog verkoopenzonder ter plaets te gaen, de terwe en lenle-vrugten, staende op ontrent een hectare 40 aren land, gebruikt door Joseph Huyghe. de lief hebbers konnen de zelve vrugten gaen be zichtigen voorde verkooping. de koopen van 20 francs en daer beneden mot gereed geld, de gene boven de 20 francs op tyd van betaling tot 1 January 1855, mits te stellen begoedo en bekende borg, en den 10 penning met de gewoone bespreken da del yk te voldoen. Sehoono doopdagen van Menagie-goederen, boei allacm, zool- en genharnasbeestialen, veldvrugten andere meubilaire vooiwei pen. Van Mcnagie - goed enmidi - allacm en Vrouwe-hieedei en, Vrydag 14 July 1854ten twee uren na middag, op d’llofstede het Kappcllc-hof alsnu toebehoorende aen Mr. Claerhoudt, te Brugge, naer de gebroeders Tack, gelegen binnen de gemeente van Nieucappelle, langst de Zeedyk-straet Koopdag van 5 hectaren allerbeste Sucrioen en 3 hect. zeer goede boonen en Op langen tyd lende borg. Jlaendag 17 july 1854, ten 3 uren naer noene, in d’herberg de Weegscheede, ge houden door baes Loncke, staende ter dorp- plaets van Gyverinchove Zal ove-gegaen wezen tot do openbare verkooping, in eene zitting zonder uitstel van Gemeente Gyverinchove. Binnen de gemeente van Gyverinchove, terdorpplaets, geheel een Huis, gebouwd in steenoverzolderl en gedekt met pannen, bestaende in kamer, voute en kelder van noorden, doorgaenden gang, woonplacts en keuken, van zuiden dito gang en peerde- smisse ten zuideinde waer boven twee slaep- kamers met houtstal van westenen de erveonder grond van gebouwen en hovenier- hof daer medegaendestrekkende gemelde erve oost en west, voorhoofdende hel huis van oost op de dorpplaets palende de erve van zuiden aen de calchiedc, van westen aen de erve van mevrouw de burggravin de Nieuport, en van noorden aen de herberg de Kroone. Gebruikt en bewoond door Carolus-Ludo- vicus l’lalteel om door den kooper in ge bruikt te komen met den dag der betaling zyner koopsom. Conditiën en titels by den not. BOSSAERT, te Gyverinchove. Op maendag 17 Julius 1854, om dry uren na middag, zal’er binnen de gemeente van Bevercn in de herberg St. Eloi, langst du Loo-straet, ov» rgegaen worden tot de pu blieke verpachting van eene partie alaer- beste fvn peerd-hooigenoemd de zeven Ge meten, gelegen by de Stavcl-dammc, toe behoorende aen joutf. Zenobie Vcrmcesch, grondeigenares te Veurne. Op drie maanden tyd van te stellen begoede en I GEMEENTE BUI.SCAMP. Macndig 24 July 1854 en volgenden dag, t’elkens om een uer na middag te beginnen, Op d’höfstede bewoond door de weduwe sieur Reilinui Malsaert, binnen de gemeente van Bulseamp, verre noord van de kerk, ter plaets genaemd do drie Hofsteden langst de straet leidende van het Nieuportjc naer Adinkerke. Te Buveren. (By uitscheiding,) Koopdag van alles wat de gezeide hofstede is bckleedcnde, beslaen- de namentlyk in Menagie-goederen. Aerdewerk, yzer gleis, koper, tin, tafels, stoelen, kleerkassen, slaghorlogie en diergelyke. Boet allacm. Mei k leden, sen 1 en, standen, karleden, bolermyne, keirue met toebe- hoorten, greepen, houwen, ddv- en hooi- spaden, meslhaken, happe, houweel, kart- hamer, weggen, graenmaten, graenschoppen graenzeefden windmolen, ladders, oogtrec- pen, hageschare en diergelyke. Wagenhui nas. 2 bestegen wagens 2 idem karren, zoole, tolle, egge met yzeren tanden, 8 idem met houden tanden, 2 wagens mestplanken, slcepb ird, harnassen, zwyn- gels, valh ijen en eggekanen. Beestialen. 3 w. rkmerrie-peerden hcngst-veulen, 2 «uiger-kaclilels, ezel. melkkoeijen, 6 jaerlingeti, 6 drinkeling- kalvers, 31) hennen. 3 tweelandsche ossen, 2 tweetandsche veerzen, eeneu os, eene koei en eene drie- tandschc veerze. Deze acht leste beesten met grasloop in <lö vette weide tot den I s. ptember. l)e jaerlingeti met grasloop lot den 11 november. V eldci ugten. 5 hectaren tarwe, 5 heet, sucrioen, 1 hectare 50 aren rogge, 2 beet, haver, 5 hectaren boonen en kruid, 1 hect. 75 aren vlas, 53 aren zomerkools, 30 aren aerd.ippels, 1 hectare klaver van de tweede snede, 4 h.clarcn hooigras, hel aglergras van uc vette weide va.i 1 september tot 11 november. Vooris liet agtei gras zoo van het hooigras als van ontrent 7 hectaren ander bedrygras. (ooi wei pen van verscheiden acid. Domc- slieke b.ddc-goed, koeijen kites, veel be rookt varken-vlee ch, graeuzakkeii, w'gen- wytle, daschkleed vleesehslandewasch- stande, bom strooi, witstrooi, vvithooi, kla- verhooi van de eerste snede, oud yzer, onge- maekte ballien, immers alles wal verders ter gemelde hofstede te bevinden is. Rangschikking. den eersten dag zal men verkoopen de menagie-goederen, hel boerallaem het wagcnharims, <le beesten en de voorwerpen van verscheiden aerd. den tweeden dag alleenelyks vrugten. GEMEEN IE ADIVKII-KE. Woensdag 1!) July 1854 en volgenden dag, t’elkensom een ure na middag te beginnen op d’höfstede bewoond door sieur Carolus Demiiys binnen de gemeente van Adin kerke, verre zuidoost van de kerke, digto noordwest van de stad Veurne, van zuiden uaby den sUcnweg leid tide van de gezeide stad naer de zee. 11 y veiandering van woonsle. Koopdag van alles wat de gezeide hofstede is bckleedcnde, bestaende namentlyk in het geen volgd ldenagie-gocdcrcn. Veel aerdewerk yzer, tin, gleis, koper, tafels, stoelen, hedde- bakken, slaghorlogie met kasse, 2 klecr- kassen, beddegoed uienagie - lyndwacd sleeiien potten en diergelyke. Boei allacm. Mei ktcelcn, sculen,standen, karleden, greepen, houwen, spaén, mesl- haken, karthamer, happe, houweel, weggen, windmolen graensehoppen graenzeeiden graenmaten, oogslreepen, keirue met toebe- hoorlen drnegj >ks, ladders en andere zaken van den zclveu aerd. Wagenhui nas. 2 beslcgcn wagens, 2 idem karren, wanof eene met lireede wielen, tolle, sleephout, 2 ploegs, zoole, 2 eggen met yzeren tanden, 5 eggen met houllen tanden, 2 nieuwekarrewielen, 2 nieuwe zoolewielen, hallebak,2 wagens mestplanken, harnassen, zwyngels, valleijcn en eggekanen. Donderdag 18 july 1854, ten een ure naer noene, ten huize hier vooren te verkoopen, gebruikt doorsicur l’lalteel, Koopdag van alle de menagie-goederen aldaer te bevinden, bestaende in koper,- tin, blik,- yscr,- gleis- en aerdewerk bvdiic- bakken met en zonder behangsels, beddin gen, sargien en slaeplakenstafels, stoelen kleerkoUers, koolstove, venstergordynen dwalen en servielt nen verdere menagie- goederen te lang om tc verhalen, alsmede eenige vrouwe kleedercn door de huis vrouw Platted nagelaten. Voorts al het smids-allaem, vervrogt cn onvcrvrügl yscr, en alle verdere objecten rakende den smidsstyl. Met gereed geld.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 4