BOSCH HUIS (N.° 1501) WEST - VLAENDEREN. 1854. 2 September Zaterdag DER STAD VEURNE. Huizen met Erven VETTE WEIDE, 9 MUISGRONDEN en hovenierhoven Opcnbaer te verkoopente Westvleteren* HUIS, Op grond van anderen te Bulscamp en 7 S Om uit gemeenzaemheid te scheiden. 75 fracs by jare boven 3 francs by Steenkerke, van westen naer den noorden weide aen den heer de Drubbele te Brugge. Gebruikt door sieur Charles Derickx, met pachtregt tot den 11 november 1854. De veilings-voorwaerden en deeigendom»- titelcn berusten ten kantoore van den Notaris FLOOR, te Veurne. Alle Bekendmaking, etc., behoord mei ons uiterlyk eiken vrydag avond toeterenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedruktzullen eex-m*el gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Dynsdag 26 september 1854, ten twee uren na middag, in de herberg hel gemeente huis bewoond door Francis Deguidt, te Westvleterenin de dorpplaets, zal ge- bueren de openbare Verkooping. in ééne zitting, van de volgende Goederen. Gemeente Westvleteren. 1 Koop. Een perceel Bosch groot 27 aren 40centiaren met het Hakhout, schie tende van 4 jare.iPlantsoenen en andere Houtgewassen palende oost bosch van sieur Cardinael te VVestvleleren zuid bosch van de erfgenamen Pieter Cappoen west bosch van den heer Malou-Vandenpeereboom en noord bosch van Regina Cappoen, te Sta- vcle. Niet verbeurd. 2 Koop. 13 aren 80 centiaren Hove- merhof, palende oost den volgenden koop, zuid den Kerkweg, west huisgrond en hove- nierhof van Joannes Bouckeuhove en noord de Rogge-straet. Gebruikt door Cornelius Demeulenaere en Francis Maes, met pachtregt tot 1 October 1858 aen 34 francs 84 centimen by jare vry van contribution. 3 Koop. 42 centiaren Grond waer op het huis staet toebchoorende Louis Alle- weireld palende oost den vyfden koop, zuid den vierden koopwest den tweeden en noord de Rogge-straet. Gebruikt door den zelven Alleweireld met pacht tot 1 Mei 1864, aen jare, bovendo contribution. Dynsdag 12 September 1854, twee uren na middag, ter herberg bewoond door sieur Chat les Derickx op de dorpplaets van het gemeente van Bulscamp, Zal gebeuren de openbare verkooping in eenezitting, zonder uitstel, van de volgende immubele goederen. Wulveringhen{dorpplaets.) 1 Koop. Een schoon Huis, ten dienste van Winkel, met houtstal en verdere af- hangelykheden, mitsgaders de Erf daer medegaende, groot volgens titel 3 aren 3 centiarenbekend per kadaster sectie B, 543 en 544 voor eene inhouds grootte van 2 aren 99 centiaren staende en gelegen ter zuidzyde van de dorpplaets van het ge meente van Wulveringhemvoorhoofdende van noorden op de gezeide dorpplaets. pa lende van oosten huis en erf aen de weduwe en kinderen sieur Reginaldus Provoost, van zuiden het hovenierhoi van sieur Josephus Vandenberghe van westen huis en erf aen den zelven sieur Vandenberghe. Gebruikt door de kinderen sieur Pieter Derickx, met pachtregt tot den eersten mei 1857, ten pryze van 75 fracs by jare boven debclasti ngeti. Vynchem, {gehugte gouden Hoofd.) 2 KoopEen onlangs nieuw gebouwd Huis, ten dienste van Ketelary, met zyne afhangelykheden en de daer medegaende Erf, groot volgens titel 2 aren 4 centiaren bekend by kadaster sectie B, n.®’ 164 en 165, voor eene inhouds grootte van 1 are 80 cent., staende en gelegen binnen de gemeente van Vynchem, gehugte het gouden Hoofd, voor- hoofdendevan noorden op de Reningheers- dykslraet nu steenweg, palende van westen Het Adveutentie-Blad verschynd wekelyks by P RvcKEnoEKen Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n.“ 34, te Vevrse. De prys ran inschtyving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ’s jaers franco met de post. de herberg de Kroone, behoorende aen Franciscus Ceulenaere, van zuiden de erf van den zelven sieur Ceulenaere, van oosten den eerstvoigenden koop. Gebruikt door sieur Pieter-Franciscus Derickx met pachtregt tot den eersten mei 1857 ten pryze van 75 francs by jare boven de belastingen. Ao^r Vynchem {gehugte gouden Hoofd.) 3 Koop. Oost aen den lestvoorgaenden koop, een (luis ten dienste van Wagenma- kery met zyne afhangelykheden en de Erf daer medegaende, groolvolgens titel ontrent 88 centiaren, bekend by kadaster sectie B, n.° 163, voor eene inhouds grootte van 95 centiaren voorhoofdende van noorden op de Reningheersdyk - slraetpalende van oosten huis en erf aen den heer notaris Guiltier met zyne kinderen, van zuiden de erf van sieur Ceulenaere, van westen den lestvoorgaenden koop. Gebruikt door de wed. Eloy, met pacht regt tot den eersten mei 1855 ten pryze van 70 francs by jare boven de belastingen. Bulscamp, {dorpplaets.) h Koop. Een Huis met zyne afhanglyk- heden staende ter dorpplaets van hel ge meente van Bulscamp, van westen den vier- voet-weg, gesticht op eenen grond behoo rende aen hetarmbestuer der zelve gemeente, palende van zuiden het huis van Bernardus Morysse, van noorden het geen van sieur Van Beveren, voorhoofdende van oosten den gezeiden viervoet-weg. Thans onbewoond om door den kooper acnslag te hebben met den dag der betaling van den koopprys. Steenkerke. en lesten Koop. Eene Vette Weide, groot volgens titel 1 hectare 75 aren 10 centiaren en volgens kadaster sectie B n." 355, 1 hectare 80 aren 75 centiaren, ge legen binnen de gemeente van Steenkerke verre oost van de kerk wezetide eene party strekkende zuid en noord, hebbende hap pen aen de oost en westzyden palende van noorden weide aen Mr. Cuvelier te Veurne, van oosten naer den noorden zaeiland en darinkstuk aen Sr. Charles-Louis Thomaere, van oosten naer den zuiden weide aen sieur Hendryk Van Eecke, van zuiden hooigras aen sieur Charles Borgonie, van westen naer den zmdeu land aen sier Charles Feyste Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Schoone Te Wulveringhem en Vynchem, IN STEENKERKE, Openbaer te P'er/coopen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1854 | | pagina 1