HUIS, B O O M N Huis en Erf, BOOMEN WEST - VLAENDEREN. 1855. 27 January Zaterdag DER STAD VEURNE. HI? 1528. Schoonen Koopdag van I HUISGROND em HOVENIERHOF, T W ES T V L EI E 11 EH. 116 KOOPEN r t Openbaer teferkoopett I d«n zelven eersten koop, en noord den derden koop. Gebruikt door de zelve weduwe De Bergh, by pacht voor 29 jaren, ingegacn den 1 Mei 1852, aen den prys van 4 francs by jare. 3 en lesten Koop. Een Hovenierhof, groot ontrent 2 aren 40 centiaren, palende oost de weide van sicur De Croos, zuid naer den oosten den 2.d,“ koop, zuid naer den westen den eersten koop, west huisgrond van dito Berrevoet, noord hovenierhof en hofplaets van sicur Cardinael. Lestmael gebruikt geweest door den zel- van Vandevelde oiu handslag met do toe- wyzing. de licitatie-verkooping van deze goede ren is ten opzigte van cene minderjarige medebelanghebbende, geoctroycerd door de regtbank van eersten aenleg, zitting hou dende te Veurne, om te gebeuren ingevolge de voorschriften der wet van den 12 junius 1816, door het ambt van den Notaris FLOOR, ter residentie van Loo, ten over- staen van den heer vrederegter van het kanton van llaringhc. de verkoopvoorwaarden met de bewyzen van eigendom, zyn ten inzien van de gega digde, gedeponeerd ten kantoore van den voornoemden Notaris FLOOR. Van 51 Koopen allerschoonste olmen, klemmer, hollander en wilgen constructie Boomen. En 2.’Op verschelde landen gebruikt door de kinderen van wylen l’ieler üepezer, als mede in het Dovenierhof gaende met het Huis gebruikt door Karei ÏVerquin, respectivelyk digte west en zuidwest van de voormelde liefstede Van 44 koopen Boomen waer onder ver- scheidezware Eiken en Olmen, mitsgaders eerste kwaliteit van Brandhout. Respectivelyk op tyd van betaling tot 1 Oogst eerstkomende mits stipteiyk vol doende aen de conditiën van Verkooping. Het Advertentie-Bl.vd vcrschynd wekelyks by l’R vcKEBOER en Zoon, Boek- en Stecn-druk- kersin de Oost-stracl, n.u 34, te Veukke. De prys Tan inschi yving is 6 francs ’sjaers voor ae stad en omliggende plaetzen, en 7 francs 's jaers franco met de post. Alle Bekendmaking, etc., behoord mei ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezendjii. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-jiael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verêischtis. Eiken, Olmen, Iepen, Abeelen en JTilgen TE BEVEREN BY RODSBRUGGHE, Langst den steenweg naer Gyverinchove. Op Dinsdag 6 February 1855, met de rnid- dag-uer fit te beginnen, ten verzoeke en op de hofstede toebehoorende de weduwe on kinderen Joannes-Baptiste Vandenbröucke, thans gebruikt door gezeidc weduwe, zal er overgegaan worden tot do openbare ver kooping der volgende Boomen, alle zeer gemakkelyk voor den transportdoor hun ne nabyheid van gezegden steenweg, en dienstig voor alle slach yan werken. Schoon Binnen de stad Veurno, OPENBAER TE VERKOOPEN. Maendag 5 February 1855, ten 2 uren na middag, in de herberg bewoond door J.-F. ihouckou, ter dorpplaets vau Wcst- vleteren,zal gebeuren de openbare verkoo ping, in eene zitting, van de naerschreveu goederen. Gemeente Westvleleren. 1 Koop. Een Huis en aenhoorigheden met den gronden hovenierhof, groot een are 20 centiarenten zuideinde van de dorp- plaels, makende de zuidersche van eene twcc-woonsle, dies de noordersche is toebe- hoorendc acn do weduwe Pietcr-Francis Debergh, palende den zelven grond en hovenierhof oost aen de weide toebehooren- dc sieur Pieter De Croos te Pollinchove, zuid de Brouck-dreve, west huisgrond cn hove nierhof van Franciscus Berrevoetnoord door den derden koop. Lestmael bewoond door Joannca-Jacobus Vandevelde cn nu door zyne weduwe den kooper zal daer aen handslag hebben den eersten Mei 1855. 2 Koop. Ontrent 60 centiaren Grond waer het huis op staet toebehoorende de weduwe Pieter-Francis De Bergh palende oost de weide van sieur De Croos, zuid den eersten koop, west het hovenierhof onder Mcnbctaeld 12centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetsing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Zeer aenzicnelyken KOOPDAG van Te Lcysele. v Dynsdag 13 February 1855 te beginnen juist met de middag-uer ingezien den igrooten omloop), daer gaet door Meester ‘/PLANTEFEUE, Notaris te Alveringhem ge- Tiouden worden openbaren Koopdag, te weten 1.’Ter Hofstede gebruikt door sieur IVeu- ville-Asnelootweinig noord-oost van de her- jberg het Klein Lcysele, langst dcri steenweg van Bevercn op Hoogslacdc Woensdag 14 February 1855, drie uren na middag, in hel te verkoopen Huis, Zal gebeuren de openbare verkooping, in eene zitting zonder uitstel Van een onlangs nieuw gebouwd Huis ten dienste van Herberg, genaemd de Casino, met Regenbak, Magazyn, Bakoven en verdere afhanglykheden, mitsgaders de Erf er mede- gacnde, stacndc cn gelegen binnen de stad Veurne, aen deoostzydc vin de Zuid-straet palende van noorden alwaer cenen gemee- nen Steenput is, huis ten dienste van her berg, genaemd de gouden Blommebehoo- rendc joulf.’ Dcsmedt, van oosten.de erf, van zuiden het huis wederzydig aen de weduwe cn kinderen Detollenacre, van wes ten voorhoofdendc op de gezeide straet. Gcbruiktd^orden verkooper Sr. Joannes- Baptiste Danynck, dcnwelken het zal blyven bewoonen tot 23 April 1856, mits te betalen ten titel van pachtprestatie tol 250 francs. den kooper zal het vermogen hebben op 1 zyne koopsom aftcrcken eene rente van 1632 francs 65 ccntimen, aen 5 p. by jare. De veilingsvoorwacrdcn en eigendoms- titclen berusten ten kantoorc van den Notaris FLOOR, to Veurne.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1