OOM E N Huis en Erf E O O M E N Te Leysele. B O OJft E 9 O .51 E N O? VVULVERINGHEM. Onroerend Goed, VERKOOPINGEN KOOPDAG Schoonen Koopdag van 60 koopen jLJ 9 SCHOONEN KOOPDAG van r> OP S T A ill Koop 2. Groot omtrent 60 aren 28 cent, schtid van koop oen opbalf gracht. Bna cent, scheid van koop 3 op half gracht. te 5 en Door den Notaris CAPELLE, te EValon. van karei 13. 1 olmc, 1 cssche. 14. 1 olmc. 16. 1 idem. 16. 2 csschen. 17. 1 oline. 18. 1 cssche. 19. 1 olmc. 20. 2 idem. 21.2 idem. 22. 2 idem. 23 1 idem. 24. 1 idem. van deze boomen te van de 25. ’ Op het gras gebruikt door Pieter Peperstraeto. kavel 1. 1 eikc. 2. 1 oltno. 26. * Op het zaailand gebruikt door Sera phin Butaye. kavel 1. 1 eike. 27. ° Op het hofstedeken gebruikt door Jan- Baptiste Demecrsseman. kavel 1. 1 eikc. 2. 1 idem. 3. 1 wilge. 4. 1 idem. 5.1 olme. 6. 1 abeel. 7. 3 olmen, 8. 1 popelier. 9. 1 idem. 10. 1 essche, 1 olme. 11.2 olmen. 12. 3 esschen. De gene die weir.ehcn koopen, koutten dezelve voor de venditie gacn bezigtigen, him ten bepaelden dag en ure laten vinden ter herberg alwaer do verkooping zal gebeuren. Op lyd v ui betaling voor het principaal tot eers.eii Julius 1855, mits door alien kooper m 'tellen 1> goede en bekende borg, en den lie udea penning verhoog aanstonds to voldoen. -:C..'5taCS5.S«'W®KZ» I ■«■■i ll IIBI en 5 Schoon Binnen de stad Veurne, OI’EXBAIR TE VERKOOPEN. Beveren, digt noord by de plaets. Dinsdag 6 February 1855, ten 12 uren ’s middags, ten verzoeke en op de Hofstede van de weduwe en kinderen Panden Broucke, alsmede ter gene gebruikt door sicur Ameloot-Robaey toebehoorende den heer regter Despot, to Veurne, verkoo ping van 136 koopen eikeniepen en abeelen Boomen. Haiinghe by de Kerke. Donderdag 8 February 1855, ten 2 uren fix na middag, ten verzoeke der weduwe en kinderen llyon; verkooping van 30 koo pen schooae en iangstammige iepen boomen. Beveren by Rousbrugge, oosthoek. Donderdag 8 FebruaTy 1855, ten 4 uren na middagter herberge bewoond door d’heer Lievin-Benoit Caslryck, ten dorpc van Rousbrugge, definitiven OVERSLAG van een Hofstedeken gebruikt door Jaco bus Vandewalle, in Lande een hectare 83 aren 93 centiaren, met Huizen en Erve te Beveren, oosthoek, verdeeld by plak brieven in 6 koopen behoudens samen voeging en palende byzonderlyk, aen de eigendommen van Mr. Vander Marliere te Brielenen joufv. Liefooghe te Stavele, en de weduwe kinderen Boucry te Rous brugge. Staet te samen op 5,600 fr. Rakende het voorschren onroerend Goed, zich te begeven by voornoemden Notaris CAPELLE, voor alle inlichtingen. Zeer aenzienelyken van Dynsdag 13 February 1855 te beginnen juist met de middag-uer ingezien den grooten omloop), daer gaet door Meester PLAN1EFEUE, Notaris te Alveringhem ge houden worden openbaren Koopdag, te wet en Coene 6. Grooten hollander. 7. 3 olmen. 8. Grooten eike. 9. 1 olme. 10.Grooten klemtner. door dc aengelegentheid van den steen weg en van de Bcrgen-vaert, is den vervoer van deze boomen zeer gemakkelyk. Op langen tyd van betaling, mits stellende borge. lware Plantsoenen en Boschtaillie TE ALVERINGHEM. Op tyd van betaling voor de overslagpry- zen tot eersten July 1855, mits stellende voldoende borg en de bespreken met den tienden penning gereed te betalen. Daar gaet dynsdag 20 February door den notaris PLANTEFEÜE, ter residentie van Alveringhem, gehouden worden Kqppdag te welen 1. ' Op de partie Land in Alveringhem ge bruikt door sicur Jacobus Verbiest, digto zuid van d’hofstede de kleine Focquewerve alwaer men zal vergaderen in de noen uer, om ten 1 uren juist te beginnen. Van 80 koopen olmen, wilgen en andere schoon? Boomen op stam. Voorts nog van 2 koopen tronkboomen of hovelingen die do lief hebbers verzogt zyn te vooren te gaen bezigtigen ter hofstede gebruikt door sicur Charles Vandergucht te Alveringhem, voren door sieur Ghillebaert. 2. * In de bosschen van mynheer Kndpff, raedsheer by het hof van cassatie te Brussel, gelegen in Alveringhem, deelmakende van liet woud gezegd Fockewerfelst. VAN 8 KOOPEN BOOMEN, Bestaande in ,3 zware Abeelen langst do verzande straet van Forthem op de Kruisse 2 eiken en 3 olmen wacr onder eenen Molen- pestel, in het inwendig der zelve Bosschen. En 3.’ In de herberg do Sleutels bewoond door Charles Decoussemaekcr, langst de Loo- vaert, tusschen de Forthem en de Oeren-brug. Van de Taillie met 189 eiken plantsoenen voor den ontbloot 1855, van 1 hectare 81 aren 30 cent, boseb, deelmakende van ge zegde Fockewerfelst, verdeeld in 4 koopen om alzoo of in cene ofte meer massen ver- kogt te worden. Koop 1. Groot omtrent 40 aren 71 cent., paeld oost de gezegde verzande straet en noord gras gezegd de Fockcwerve-drevc. Hier op zyn 42 plantsoenen af te kavelen gemerkt I K en 81 gemerkt I K I K uit te stuiken. Dynsd February 18 .5, een uer na mid dag, op d hofstede het Oyvaer-nest, gebruikt door sicur l'ranciscus lluyghe, en op het - hofstede:.en gebruikt door Philippus Dcn- de.ke,, ;;e! Linnen het gemeente van NVclveriu; lp i, west aen het Zwaentje, tus- 8chen <le bcrgen-vaert en de Leysele-straet, Hier op zyn 22 van de eerste en 20 tweede soort van plantsoenen. Koop 3. Groot omtrent 26 aren 99 cent, scheid van koop 2 op half gracht. Hier op zyn slechts 8 van de eerste van de tweede soort van plantsoenen. En Koop Groot omtrent 53 aren 40 cent, scheid van koop 3 op half gracht. Hier op zyn 31 van de eerste en 30 van de tweede soort van plantsoenen. Do voormelde plantsoenen waervan de dubbel geteekende meest al bekwaem zyn voor ligtp baillien, schottingen en stakiet- staken zullen ook, om aen elk zyn gerief te bezorgen, in verscheide koopen op hun eigen opgeropen worden. Waer onder 16 koopen zeer seboono wilgen, en eenen noteboom van 2 meters 56 centimeters omtrek, die byzonderlyk de aandacht der lief hebbers verdient; voorts verscheide groote olmen, en het overig brandhout. Men zal vergaderen op d’hofstede het Oyvaer-nest, gebruikt door sieur lluyghe. Naer hel eindigen den bovenstaenden Koopdag zal men nog verkoopen op het gehugte het Zwaentje, de volgende boomen, staende op cene weide en op cene party land gebruikt door de weduwe sieur Hendryk Dcbaenst. Coene 1. Grooten hollander. 2. idem. 3. idem. 4. idem. 5. idem. Woensdag 14 F bruary 1855, drie uren na middag, in het te verkoopen Huis, Zal g ’beuren de openbare verkooping, in cenezitting z.inder uitstel Van een onlangs nieuw gebouwd Hui» ten dienst van Herb. rg, genaamd de Casino, met Regenbak, M ’.gazy .i, Bakoven en verdere afhanglv kheden, mitsgaders de Erf er mede- gaend. staende en gelegen binnen de stad Veurne, su n deoostzyde van dc Zuid-straet, palende van noorden alwaer eenen gemee- nen Steenpul is, huis ten dienste van her berg, geuaemd de gouden Biominebehoo- rende jouff.* Dcsmedt, van oosten de erf, van zuiden bet buis wederzydig acn de weduwe en kinderei Detollenaere, van wes ten voorhoofd.’int:’ op tie gezeide straet. Gebruiktd orden verkooper Sr. Joannes- Baptiste Danynck, denwelkeu het zal blyven bewoonen lot 2.1 April 1856, mitste betalen ten titel van pacht prestatie lot 250 francs. den kooper za! het vermogen hebben op zync koop.' on ailereken eene rente van 1632 francs 65 centimen, aen 5 p. by jare. De veilingsvoorwaerden en eigendoms- titclcn berusten ten kantoorc van den Notaris FLOOR, te eurnc.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 3