HUIS mam HUIS (fl? 15524 WEST - VLAENDEREfl. 24 February 1855. DER STAD VEURNE. VERKOOPING van Hakhouten Plantsoenen VERKOOPING Zaterdag 5 BAKKEin EN WINKEL, TE V01.LINCU0VE. i 's jaers 7 liane» Te Crombeke, OPENBAER TE VERKOOPEN. Openbare {'oor den Ontbloot tan 1855, TE WESTVLETEREN. By gedwongen onteigening van een Ten gebruike van Macndag 7 Maert 1855, twee uren na mid dag, in de herberg den Keiser, bewoond door Pieter Aernout te Crombeke, in do dorpplaets, zal gebeuren in eene zitting, de openbare verknoping by licitatie van het uacrschrcven goed. Gemeente Crombeke. Eenigen Koop, - Een Buis, ten gebruike Alle Bekendmaking, etc., behoord mei ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen ze.v-mml gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Vrydag 2 Maert 1856, ten twee uren na middag, in de herberg Si, Sebastiaens Hof, bewoond door Felix Quacgebuer te West- vleteren, in de dorpplaets, zal gebeuren de openbare verkooping van den gewoonen Ontbloot van dc naerschevcn Bosschen. Ten pfofytte van het Bureel van Welda digheid van Westvleteren. Gemeente Westvleteren. 1 Koop. Hel Mollebeke-clst, groot 57 aren 60 centiaren, palende oost mevrouw Cardinacl-lhiughe, zuid de Mollebeko, west en noord zaeiland van Melanie Geerste. Met 240 geteekende plantsoenen en 9 krullaers. 2 Koop. Tempeldreve-elst, groot een hectare 14 aren 80 centiaren, palende oost en noord de zaeilanden gebruikt door Ja cobus Cattecuw, zuid de Teinpoldreve, en west het Calteeuw-clst. Om blanke taillio te ontblooten. 3 Koop. Het Cattceuw-elst, groot 58 aren 37 centiaren, palende oost den voor- gaenden koop, zuid bosch mynheer Charles Meester B8R.i*r.Rn-l ïnnr.is FLOOR, Notaris ter residentie van I <>o. daer toe aengesteld, niackt kenbaer aen die het behoord Dat er voor heiu un door zyu ministerie, ten overstaen van den heer Vredcregler van het kanton van Haringhe, ingevolge de wet van 15 Augustus 1854, zal wezen overge- gaen, in de herberg b woond door sicur Dc Bruync, ter dorpplaets van Pollinchove, op Vrydag 16 Maert 1855, ten twee urqn na middagten verzoeke van den heer Pibtir Sbsavi, rentenier te Corteinarcq, hebbende voor Avoué meester BRIL, Advokact-avoué by de regtbank te Veurne, aldacr woonende. Tegen en ten laste van Carolus liouckaert, bakker, te vooren gehuistvest te Woumen, en nu te Pollinchove, in zyne hoedanigheid van vader on voogd by regte van Carolus- Augustus Bouck aert, Désiderius-Leopoldus, Edouardus, Medardus en Isidorius, zyne vyf minderjarige kinderen die hy in zyn eerste huwelyk gewonnen heeft met Amelia Van- dcndriessche. Uit kragto van een vonnis verleend by verstek, door de regtbank van eersten aeu- leg te Veurne, den 19 February 1855. Van 1.* een Huis geteekend nummer 3, met Bakhoven en verder dependentiën, uit makende ccne twee Woonste, gebruikt door dito Bouckaert, behalvens oen kamer en wendeel van den kelder, die gebruikt door Jan Cattceuw, behoeftigen. En 1.*, on het regt van eeuwigen chyns, aen oenen grond, groot volgens kadaster 3 aren 88 cantiaren, bekend op het plan •cetio C, n.” 8 s en 9 a, toobehoorende aen de Kerkfabriek van Pollinchove, waer op het boven beschreven Huis is gesticht. Welke Huis en Chyns-grond zyn gestaen «H gelegen in de gemeente van Pollinchove, Van Renvnghe, west bosch Mr. Billiau en noord land gebruikt door Jacobus Cat- teeuw. Met 230 geteekendo plantsoenen en 10 krullaers. 4 Koop. Het Schuyverbeke-elst, groot 67 aren 50 centiaren, palende oost en zuid zaeiland gebruikt door Pieter Defever, west bosch Mr. Vermeersch en noord de Schuy- verbeke. met 375 geteekende plantsoenen. 5 Koop. Het Dissche-walleken, groot 6 aren 10 centiaren, palende oost zaeiland gebruikt door Joannes Vandromme, zuid den steenweg van Poperinghe, en west bosch mynheer Behaghel-Huughe. Om blanke taillie te ontblooten. Nota. Op dezen koop zal verkogt zyn een eiken boom, in do schors geteekend kavel 1. Ten profyte van mynheer Bzhagbii.- Hl'igiiï te Belle. d Koop. Het Eikcnbosch, groot heet, aren centiaren, palende oost het Dissche- walleken, zuid den steenweg van Poperinghe, west afgescheiden met eene schaerding, en noord zaeiland gebruikt door Joannes Vand romme. Om blanke taillie te wezen ontbloot. Op dezen bosch zullen nog verkogt zyn de volgende eiken hoornen, in de schors ge- teekënd als volgd. Karel 1. 3 eiken. Kavel 2. 5 eiken. Kavel 3. 6 eiken. Deze verkooping zal gebeuren op tyd van betaling voor het principael tot 1 july 1855, met te stellen begoede en bekende borg, en gereed te betalen den tienden penning verhoog. i Het Advzrtestiï-Blad verschynd wekelyks by P BvcKEROERen Zoon, Boek- en Steen-druk- kers in de Oost-straet, n.° 34, te Vicrnz. De prys van inschiyting is 6 francs voor de stad en omliggende plaetzen, en 's jaers franco met de post. Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven ancu toetezenden aen den Uitgever dezer. ter dorpplaets, langst den steenweg die door Pollinchove naer Loo en Dixmude loopt, palende te weten, het Huis met den oost- eindgevei aen gemelden steenweg, en den chynsgrond, noord den grond van de zelve kerkfabriek, in chyns gehouden door dito sieur De Bruyne, alwaer zyn herberg en brouwery op staen oost den zelven steenweg, van zuiden ook aen den grond ook toe- behoorende aen de kerkfabriek, alwaer een huis en herberg op stact loebehoorende sieur De Bruyne, west op het voordezen Maria-straetken. Opgemaekt te Loo, den 19 februari 1855. FLUOR.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1