WEST - VLAENDEREN, N3 1555. J <7 Maert 1855. Zaterdag DER STAD VEURNE. BIER-RROUWERIEN Andere Huizen, HERBERGEN. de openbare Verkooping in I do het het Schoone BEDRYFGHAZEN, HOO1GRAZEN EN ZAEl- LANDEN, Openbaer te verkoopen. Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Het Advertestie-Bl.vd verschynd wekelyks by P Ryckeboercii Z< on, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-strael, n." 34, te Vecrse. De prys van inschiyting is 6 francs 'sjaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ‘t jaers franco met de post. Dynsdng lOapril 1855, een uer na mid dag, in u'herbcrg hel Geiueente-hnisbe woond door sieur Joannes An noot, op de dorpplaeu van hel gemeente van Oude cappelle, Zal gebueren de openbare Verkooping in eene zitting zonder uitstel, van de volgende Goederen. Gemeente Oudecappelle. 1 koop. Een Ruis ten dienste van her berg, genaemd hel Wethuis, zynde het huis waer de Verkooping zal gebueren, met bier brouwer)- schuere koei,- peerd< stalleu hallepul, r.-genb.ik en andere nfhaugelyk- bedenmitsgaders de hoeveelheid van 1 hectare 31 aren 88 centiaren, onder be bouwde grond, koor, zaeiland en bedryf- gras, uilinakende de nummers 233, 234, 235 236 a en 236 bis, sectie A van het kadaster gestaen en gelegen binnen de gemeente van Oudecappelle, west by de kerke, van westen laagst den steenweg in den hoek der steen wegen die naer de Grogne en naer Nieucap- pellc leiden, palende van oosten den geleiden steenweg, van zuiden scherp de dreve ge naemd Onze Vrouwc-gat, van westen den cerstvolgcnden koop, nog west naer den noorden, mitsgaders van noorden de familie Vandcnboogaerde te Ypren. Voorts oost Over den steenweg een gebouw dienende *oor magazyn, palende van oosten buis van Charles Tytecn den meur hier geheel mede- gaende, mitsgaders de erf waerop dit ma gazyn geslicht is, cn de gene van zuiden dacr agter zuid tot aen den gragtop regte ‘trecke van half den meur tusschen ditmaga- lynen het huis van Sr. Titeca, makende alzoo den westhoek van meerder erf. Gebruikt do r sieur Joannes Annoot, een der medeverkoopers, met pachtregt aen gebouwen tot den eersten mei 1858, aen zaeiland lot den eersten October eu aen Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrjdag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen eex-bxel gialis in ons Blad verschynen, uitgezonden! die welkers insertie door de wel verëischt is. strekkende, genaemd den Grommen, palends van westen hooigrasaen vrouw de weduwe Vanhille, »an noorden hooigras aen den heer notaris Holvoet, van oosten bedryfgras aen den heer de Kerckhove-d’Ousselghem van zuiden naer den oosten aen den zelven, jran zuiden naer den westen hooigras aen mevrouw de burggravin de Nieuport. Gebruikt door sieur Joannes Annoot, met pachtregt aen het zaeiland tot den eersten October, en aen het hooigras tot den 11 no vember wederzydig in den jare 1855, ten pryza van 134 francs 54 centimen by jare. gemeente Oudecappelle. 6 koop. Oost van de voorgaende koopen een perceel Hooigras, strekkende zuid en noord, groot 70 aren 60 centiaren volgens kadaster sectie B, nummer 177, palende met het zuideinde hooigras aen de kinderen sieur Francies Pieters te Nieucappellemet de westzyde hooigras aen mynheer Cuvelicr te Veurne, met het Koordeinde de oude Vlae-straet, en met de oostzyde den eerstvol- genden koop. Gebruikt door sieur Joannes Annoot, met pagtregt tot den 11 november 1858, ten pryze van 100 francs by jare. gemeente Oudecappelle. 7 koop. Dost aen den lestvoorgaenden koop, eene andere partie Hooigras, strek kende ook zuid en noord groot 73 aren 80 centiaren volgens kadaster sectie B, nummer 178, palende van noorden de oude Vlae-straet van oosten naer den noorden de familie Du bois te Gent, van oosten naer den zuiden sieur Charles Vandewoude, van zuiden de kindei en sieur Francis Pieters te Nieucap pelle, van westen den lestvoorgaenden koop. Gebruikt door sieur Alexander Annoot, eender medeverkoopers, met pagtregt tot den 11 november 1855, ten pryze van 100 fr. by jare. gemeente Oudecappelle. 8 koop. Een klein perceelken Zaeiland, liggende van oosten den steenweg, groot 90 centiaren volgens kadaster sectie A, nummer 236 b, palende van westen den gezeiden steenweg door het maken van welken het af gesneden is geweest van de partie bedryf gras aen de overzyde liggende, palende voorts rondom aen de familie Vandenboo- gaerde. Gebruikt door sieur Joannes Annoot. met 1.1858, aen 1 fr. by jare. bedryfgras tot den 11 november wederzydig in hel zelve jaer, mits de jaerlyksehe pagt- somiue van 452 francs 80 cent.Dies 233 francs voor de gebouwenbelaelbaer den eersten mei, en de overige 219 fr. 80 cent, voor de landen belaelbaer den 1 October. gemeente Oudecappelle. 2 koop. West aen hel bedryfgras en zaeiland deel van den voorgaenden koop, de hoeveelheid van een hectare 46 aren 80 cent, volgens kadaster seelie A nummer 226, Zaeiland, palende van zuiden de dreve ge naemd Onze Vrouwe-gat, van westen en nourdende familie Vandcnboogaerde te Yper. Gebruikt door den gezegden Joannes An- nool, met pagtregt tol den eersten October 1858, ten pryze van 150 fr. 66 cent, by jare. Dezen koop zal vryu passagio hebben teu zuideinde van hel bedryfgras deel van den voorgaenden koop, tol op den steenweg. gemeente Oudecappelle. 3 koop. Weinig oost van d« kerk van Oudecappelle van noorden langst den steen weg van dal gemeente naer Dixmude, de hoe veelheid van 51 aren 80 centiaren volgens kadaster sectie B, nummers 68a en 67 a, be- dryfgras, palende van zuiden den gezegden steenweg, van westen vellcgras aen den heer notaris Holvoet, van noorden vetlegras aen den heer senalcur Vanwoumen, van oosten de kerk van Oudecappelle. Gebruikt door sieur Joannes Annoot, met pagtregt lot den 11 november 1858, ten pryze van 53 francs 24 centimen by jare. gemeente Oudecappelle. 4 koop. Zuid van den lestvoorgaenden koop alieenclyks den steenweg daer tusschen de hoeveelheid van 95 aren 20 centiaren volgens kadaster sectie B. nummers 66 b en 67 b, bedryfgras, palende van oosten de kerk van Oudecappelle, van zuiden eene dreve, van westen vettegras van den heer notaris Holvoet van noorden den meergezeiden steenweg. Gebruikt door sieur Joannes Annoot, tot den 11 november 1858, ten pryze van 97 francs 76 centimen by jare. gemeente Oudecappelle. 5 koop. Weinig zuidoost van den lest voorgaenden koop, de hoeveelheid van een hectare 30 aren 90 centiaren volgens ka daster sectie B, nummers 128 en 128 bis, dies de westzyde Zaeiland cn de oostzyde Hooi- I Gebruikt door sieui gras is, wezende eene partib zuid en noörd pagtregt tot den 1 Oet.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1