Huis en Erf, HOFSTÉDEX; V E rkooping (N.’ §540.) WEST - VLAENDEREIV. S85& 21 April DER STAD VEURNE. KOOPDAG Zaterdag VAN TWEE I Schoon Te Alveringhem, gehugte Forthem, OPENBAER TE VERK.OOPEN. Openbare Men betaeld 12 ccntimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetsing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden acn den Uitgever dezer. Woensdag 25 april 1855, drie uren na middag, ter herberg bewoond door sieur Charles Grimtnelpt ez, op de dorpplaelr van Alveringhem, ten oosteinde der Nieuwe- straet Zal gebeuren de openbare verkooping, in eene Zitting zonder uitstel, Van een zeer wel ter ueering staende Huis, ten dienste van Wynkel, met alle zyne af- hangelykheden en de daer inedegaende Erf, staende en gelegen binnen de gemeente van Alveringhem, gehugte Forthem, van oosten langst de vaert, palende van noorden huis aen Franciseus Deiacauw, van zuiden huis aen de iamillie lireynaert. Bit huis is hel geen alwaer Barbara Dcgheele overleden is, en den kooper zal danoi mogen in gebruik komen met het eindigen den koopdag van mobilaire goe deren, ten voete dezes bekend. Den kooper zal een deel van den prys mogen in handen houden, ten intreste van 4 p. by jare. ih veilings-voorwaerden en de cigendotns- titelen berusten ten kantoore, van den Notaris FLOOR te Veurne. Alle'Bekendmaking etc.behoord men ons uitcrlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verköopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen ees-hael gratis in ons Blad verschytienuitgezonden i die welkers insertie door de wet verëischt is. Donderdag 20 April 1855 en volgende dagen, telkens om negen uren 's morgens te beginnen, ten voormelden huize alwaer Barbaia Dcgheele overleden is, binnen de gemeente van Alveringhem, gehugte Forthem KOOPDAG Van alle de menagie-goederen en koop waren van den wynkel, bestaondenamentlyk; Gemeente van Pollinchove. r.enc wel-betimmerdc en beplante Hof stede, gelegen verre oost van de kerk, groot 16 hectaren 80 aren 60 centiaren, palende uamelyk aen de landen van vrouw tie weduwe Donck te Bóesinghe, het bureel »an weldaed te l.oo, de weduwe Joannes öehouck en sieur Boussemaerc te Pol linchove, den heer Vantlerhelle te Ryssel, den heer Delerive vrederegler te Ypercn, tn de Beverdypk-vaerd. Gebruikt door Pieter I eramme, by pacht ’oor negen jareningegaen 1 October 1853, aen den prys van 1300 francs by lare boven de belastingen en het onder houd tier strooidaken. De menagie-goederen In drie koperen marmyten, drie koperen koffykannen. drie koperen' mooren, tien koperen kandelars, talëldwalen, servietten, beddelakens, drie klecrkassen, drie beddebakken met be hangsels, drie wollen matrassen, wollen en pluimen hoofdeinden, onderbedden, veel wollen sargien, spiegels, slaghorlogie, kope ren fornecl, yzeren kachel, aerde- en yzer- werk, tin, gleis, porcelyn, tafels, stoelen, messen, lepels, fourchetteu, veel droog brandhout, veel bloemen en hoornen in potten, geëncadreerde estampesstryk- yzi-rs, en veel meer andere voorwerpen. Deze voorwerpen zullen in den voor mid dag van den eersten dag verkocht worden. De koopwaren van den wynkel: In 25 meters rood baei, 35 meters roode en witte Handle, 40 meters blauwe stolfe, 90 meters molleton, 212 meters geperkt, blauw en rood schorte-goed, 306 meters vocring-goed, 20 meters gewolden demet, 14 nieters mol- level, 29 meters engelsleer, 326 meters wit baeicatoen, 350 meters gedrukt catoen, 50 meters witte sianmise, 93 meters roode siamoise, 58 meters printanicrc, '210 meters blauw, gep o kt en grauw lynwaed, 57 meters zomergo 'd, 35 nieters catonnette, 7 meters merinos, 15 meters parmontas, 20 meiers zwart Orleans, 116 borstels, 102 dozynen knoopen, 34 pakken garen, 463 stukken iint, 16 kilogrammen breicatoeu, 15 kilogram men breisayette, 75 paer koussen, 1’3 paer zokken, 179 neusdoeken, 12 botcrkleers, 2 stukken giletgoed, 12 catoenen slaep- niutsen, ba is, mouwen, witte koorden, naai garen van verschelde soorten, spellen, nael- den, dwjelgoed, catoenen sargien, kemp, rvkoorden, rymaillien, breinaalden, tinnen snuifdozen, tafelmessen, pekken, pekke- werven, zeisens, welstcenen, veel nagels van verscheidcsoorten, bobinen, vlegels, peesen, toortels, spillen, breibeenen, spcllebussen, speelkaerten, chocola, houtten schotels en lepels, roete keersen, witteen zwartezeepen, koper-rOQtl, kriwit, bleekblauw, geelen oker, ivoirzwart, pennen, lekmoens, gomme, pot loot, vaegbeesmens, rys, styfsel, blom me, suikers van verschelde soorten, caneele, nagelpouder, snuif, smoorpypen, boekwiet- bloniine, kacs, schryfpapier, chicoré-caffé, zout, immers alles wat verders in den ge- zeiden wynkel zal bevonden worden. Gemeente Gyverinchove. r.enc ander Hofstede, groot 3 hectare 0 aren 70 centiaren, gelegen wat west ’ar> de kerk, langst de Groene-strael, pa- endo naiuelyk aen de landen van Pieler- 'Oannes De Crop U Isenberghc, het bureel 'an weldaed van Ghy verinchove den heer khaghel te Belle, en sieur Dehollander- leti^ecker te Ghyvcrinchove. Gebruikt door Seraphinus Swyngedauw, 7 pacht voor 9 jaren, ingegaen eersten •ctober 1854, aen den prys van 280 francs 7 jare boven de belastingen. De verkooping der zelve Hofsteden zal 'Jaets hebben, met het houden van cone "ting, op Maendag 21 Mei 1855, ten twee lrCn na middag, in de herberg den Leeuw, e»00lld door sieur Brandt, in de Breydel- •fact te l.oo. Conditiën en titelen ten kantoore van 6,1 Notaris 1'1 0011 te l.oo, en inlichtingen bekomen ten kantoore van den Notaris APELLE te Watou. Fan Menagie-goederen en nieuwe Koopwaren TE ALVERINGHEM, Ten gevolge van sterfgeval. Het AnviRTESTiE-Bun vcrschynd wckclyks by 1’Ryckeboek en Zoon, Boek- en Steen-druk- ■iersin de Oost-stracl, n." 34, te Vevr.ve. De prys ran inschiyving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs sjaers franco met de post*

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1