H U I S HOFSTEDEN Hofstedeke, (N? 1545.) 1855. 26 Mei DER STAD VEURNE. WEST - VLAENDEREN. VERKOOPÏNG 1 Zaterdag VETTE WEIDEN, T E L O O. ZAEILANDEN I VERKOOP EN. T E 1 Pryzie 1 i i Openbare VAN TWEE Men bctaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetzingen. De minste inplaetzing belaelt BO centimes. Geld en brieven franco toctczenden aen den 1 Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, cte.behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezendeu. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen ees-jkel gratis in ons Blad versehynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet vcrëischt is. GEMEENTE WULPEN. Woensdag 6 Juny 1855, om 3 uren na middag, in d’herberg het Schippers-huis, bewoond by Pieter Detollenaere, van oosten Dynsdng 12 Junius 1855, ten twee uren na middag, in de herberg den Leeuw, be woond Sr. door Brandt, in de Breidplstraet te <.uo,zal gebeuren den absoluiten OVERSLAG, van de naerschreven goederen. Gemeente Pollinchove. Onder de tien eerste koope», eene Hofstede, groot Onder hofplaets, booiugaerd, wei-en zaeilanden, 10 hectaren 80 aren 60centiaren, gelegen verre oost van de kerk, gebruikt door sieur Pieter Veramroc by pacht voor 9 jaren ingcgacn eersten October 1853, aen den prys van 1300 francs by jare boven de belastingen. Is maei ingesteld frs. 32,000. Gemeente Gyverinchovc. Elf knopen, een Hofstedeken, groot onder Hofplaets, hovenierhof, booiugaerd en zaei landen, 3 hectaren 15 aren 70 centiaren, gelegen weinig west van de kerk, langst de Groenc-slraet, gebruikt door Seraphinus Swyngedau, by pacht voor negen jaren, ingegaen eersten october 1854, aen den prys van 280 francs by jare boven de contribution. Is maer ingcsleld frs. 6000. Conditiën en titels ten kantoore van den Notaris FLOOR tc Loo, inlichtingen te be komen by den Notaris CAPELLE te Watou. 1.1 l en digte van de Nieuport-brugge te Veurne, Zal gebeuren den Instel en Overslag, zon der verder uitstel, van Een Huis, gebouwd in steen en gedekt niet pannen, houdende van noorden 't land toe- behoorende aen Hendryk Wackcnier, oost d’ervc van Charles Claeys, zuid» den dyk daerover de vaert die loopt van Veurne naer Nicuport, en west huis Henricus Warrein. Om handslag met 1 Mei 1856. De conditiën en titelen berusten ter inzage der gegadigde ten kantoore van den Notaris GU1LLU.R, te Wulveringhem. van het jong boonicatteil 170 fr. Gemeente Nieucappelle. 2 Koop. Een perceel Zaeiland, groot 1 hectare 6 aren 10 centiaren bekend op het plan kadastrael sectie A, n.” 204, strek kende zuid en noord, palende oosten zuid' de landen van den heer Struye-Provoosl te Yperen, west naer den zuiden zaeilanden van de hofstede toebehoorende den heer Van Crohibrugghe, gebruikt door Elias Boussemaere, west naer den noorden zaei land van den heer De Vrière-lsenbrandl, en noord koop een. Gebruikt door Elias Boussemaere te Loo, met regt tot het scheeren de vrugten van den aenstaenden ougst. van het jong boomcatteil 120 fr. Gemeente Loo. 3 Koop. Een perceel Zaeiland, strek- kcmle meest oost en west, groot 1 hectare 72 aren 60 centiaren, op het plan kadastrael gebragt sectie A, nummer 16, palende oost zaeiland van wylen den heer Hcrwyn, zuid koop l,zuid naer den westen zaeiland van den heer De Vricre - Isenbrandt, west zaeiland en noord de hofstede toebehoo rende madame d’Aütricourt te Dixmudc. Gebruikt door dito Boussemaere, met regt tot het scheeren de vrugten van den aenstaenden ougst. Pryzie van het jong boomcatteil 75 fr. 4 Koop.‘Eene Vette Weide eerste klassu, groot volgens kadaster 3 hectaren 62 aren 39 centiaren, op het plan bekend sectie A, n.”‘ 27 en 28 a, palende oost zaeiland van madame d’Autricourtzuid zaeiland van Mr. Paret-Demolder tc Dixmudc, west de straet leidende van het gehugte den Haez.e- wynd naer den Roosendael en noord zaei land van de hofstede van den heer Dujardin tc Brugge. Ook gebruikt door sieur sicur Bousse- maerc, met regt tot den 11 november 1855. Pryzie van het jong boomcatteil 120 fr. 5 en listen Koop. Eene andere Vette Weide, groot volgens kadaster een hectare Het AnvBHTESTit-BtAD verschynd wekelyks by PllvcKiBOEnen Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n.° 34 tc Velkne. De prys ran inschrijving is 6 francs ’sjaers voor de stad en omliggendeplaetzen, en 7 francs 't jaers franco met de post. Vrydag 8 Junius 1855, ten twee uren na middag, in het Stadhuis tc Loo, zal ge beuren de openbare verknoping, in eene zitting van de naerschreven Goederen. Gemeente Nieucappelle en Loo. 1 Koop. Een Hofstedeke, genaemd Roosendael, bcstacnde in grond van ge bouwen, gras en zaeiland, te samen groot 1 hectare 95 aren 70 centiaren, gebragt op bet plan kadastrael van de gemeente Nieu- cappelle sectie A, n.” 201202 en 203, en op het plan kadastrael van Loo, sectie A, 50 tot en met 54, palende oost aen liet zaeiland van de hofstede van wylen den heer Hcrwyn te Brugge, gebruikt door Engel Verecckc te Nieucappelle, zuid naer den oosten den volgenden koop, aldaer naer den westen en van westen de zaeilanden van den heer De Vrière-lscnbrandt te Brugge, van den derden koop. De huizingen, het boomgaerdeken en de mole veranderd in zaeiland, zyn gebruikt en Gelegen in de gemeenten» A IE UC A P P E L LE en L O O. OPENBAt.R TE VERKOOPEN. door Pieter Parein, zonder pacht, het overig van het zaeiland met het grasland, zyn ge bruikt door Pieter De Vrièrc, landbouwer tc Nieucappellc, met regt aen het zaeiland tot het scheeren de vrugten van den aenstaenden ougst, en het grasland tot 11 november daer naer. Pryzie

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1