Bl iff' ZiAEÏLO s HERBERGEN WEIDE, (NJ* 1562.) WEST - VLAENBEREY. 22 September 1855. BO! Zaterdag BROOBBAKKERY KI -c genoemden Notaris ni KANTOOR VAN M.' DÉSIRÉ DE BRAÜWERE, A'otaifs tc IVieuport. OPENBAER BY LICITATIE TE YERKOOPEN, TE WESTVLETEREN. EH KRUIDENIERSWINKEL Diet Scheur daer nevens tc Alveringhe Alsmede een Ixste stuk In St. Ricquiers OPENBAERLYK TE KOOPEN TE ALVERINGIIEM, Krachtens bekomen wysdoin en ten over- staen over de minderjarige, van mynheer Charles Debrauwcre, vrederegter van he kanton Veurne, Zal’er in eene enkele zitting (zonder mee Maendag 24 september 1855, om 8 ur- na middag, in de afspanning de dry Tio snels ter dorpplaets van Alveringbemvo gevaren worden met de licitatie-verkoop der volgende goederen te weten langst den zelven steenweg en op kleinen afstand der dorpplaets. Gebruikt door den eigenaer Karei De La Leeuweom in gebruik te treden met 1 Mei 1850. De kohieren van' lasten en voorwacrden benevens de verdere bewyzen, betrekkelyk de voormelde verknopingen, berusten ten kantoore van den g DE BRAÜWERE. Alle Bekendmaking, etc., behoord men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Maendag 24 September 1855 ten 2 uren na middag, ter gemeente van Weslvletercn, in de Herberg opgebi'agt onder ’t eerste lot hier agter, zal gebeuren de openbare Ver kooping met bet houden van een enkel zitting van het naersehreven Goed. GEMEENTE WESTVLETEREN'. Een Huis, ten gebrui ke van Herberg, genaeind de lloogebrug. met Stallingen daer agter en de hoeveelheid van 90 aren 00 centiaren Grond van Gebouwen en Weide, verdeeld in de twee volgende loten, met voorbehou- ding van het regt van verzameling. 1 LotHet Huis en Herberg met Stal lingen en omtrent 0 aren 50 cent. Erf, op het plan k.idastrael bekend sectie B, deel van N,° 2 palende oost den Popering-vaert, zuid het volgende lol scheidende op pael- pulten west ook aen het volgende lot scheidende als vooren, en noord de Hooge- brugge-straet. Gebruikt door Fredrik Gheldof, met regt tot den eersten Mei 1850. 2 Lot Eene Weide, groot omtrent 84 aren 10 centiaren, op het plan kadastrael bekend sectie B,N.°‘ 1 en deel van N.“ 2, bestaande in twee perceelen het eerste strekkende zuid en noord verhappende ten zuidwesthoeke, palende oost den Popering- vaert, zuid en west in de happe, de weide van de hofstede toebehoorende sieur Vanheuli-Leynacrt, te Wulveringhemde gescheldhage hier mede, nog west naer den noorden en noord in de happe de hofplaets Ret Advertivtik-Blvd verschynd wckclyks by P Ryckeboer en Zoon, Boek- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n." 34, te Veub.ve. fle prys van inschn/vmg is 0 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 f anes ’s jaers franco met de post. van dezelve hofstede, met den noordwest- hoek het volgende perceel, en van noorden het eerste lot scheidende op paelputten, en het tweede perceel ligt ten noodwesthoeke daer aen, strekkende oosten west, paeide van oosten het eerste lof scheidende op paelputten, zuid de voorzeide hofplaets, west het gras van dito sieur Vanheule-Leynaert en noord de Hoogebruggc-stract. Gebruikt door sieur Augustinus Brigou, met regt van pacht tot 11 November 1856, aen den prys van 100 francs by jareboven de belastingen. De Verkooping der voorenstaende Goede ren is bevolen, by een vonnis verleend door de reglbank van eersten aenlegzitting houdende te Veurne, om te gebeuren ten opiigte van eenen minderjarigen medebe langhebbenden ingevolge de voorschriften der wel van den 12 junius 1816, met het overstaen van den heer vrederegter van het kanton van Haringhe. De verkoopvoorwaerden met de eigen- doms-bewyzen zvn gedeponeerd ten inzage der gegadigde, ten kantoore van den Notaris FLUOR te Loo, gecommitteerd tot hel houden dezelve verkooping. C. Dinsdag 9 October 1855, 2 ure na middag, te l'ervyse, iu de afspanning Ad l’aradys, tmwv zi gin eene zitting van Gemeente l’eiryse. 1. ’ Woonhuis met Stallingen en verdere nfhangelykhedcn met 4 aren 14 centiaren Erve, bj de dorpplaets en langst den steen weg naer Veurne. Bewoond tol 1 Mei 1856, door P. Sabbe, oen fr. 100 te jare. 2. ’ De Herberg de halve Maen, met Stal lingen on 2 aren 57 centiaren Erve, ook Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplactzingen. De minste inplaetzing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. B. Dinsdag 2 October 1855, 3 ure na middag, te Ramscappelle, inde herberg den Landsman, eindelvke loewyzing van 1. ’ Huis nu t Schuur, Stallingen en ver dere af hangely kheden slaende tegen de dorpplaets van Ramscappelle, langst de Molenstraat. Laatst bewoond door Lodewyk Ghewy, om aanstonds in gebruik te treden. 2. ’ Huizeken hebbende winkelplaets, ka mer, kelder, zolder en verdere afhangelyk- heden, van zuiden langst den Wulpendyk. Bewoond door Pieter Ghew y, om ingebruik te treden met 1 Mei 1856. A. Vrydag 28 September 1855, 4 ure na middag, in de herberg S.' Autoone, te Nieu- port, tocwyzing in eene zitting van 1. * 11. 0-05 75 C. Zaeiland tc St. Jooris, wyk A, n.’ 139 a. Gebruikt lot Havo 1856, door wed. Pleyn, aen fr. 150 by jare. 2. "- II. 0-72-96 C. Maeigras te Ratuscap- pelle, wyk D, n.’ 46. Gebruikt tut 12 November 1856, doorsieur Deeren, mits Ir. 90 by jare. 3. ’ Huis met l.rve en af bangelykhcden te Nieuport, van westen bet kerkhof. Gebruikt door vcrscheide, aen fr. 11 te maende. 4. ° Huis met Erve, Hof en afhangelyk- licden te Nieuport, van westen de Alaria- slraet, by de Grootc-markt. Bewoond door de eigenaarster joufvrouw Rosa Vrootne; om in gebruik te treden met 1 Mei 1856. r'

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1