Hofsteden (IV 1565.) WEST - VLAENDEREN. Zaterdag 15 October 1855. DER STAD VEURNE. WOONHUIZEN Bebouwden Grond TE GYVERINCHOVE. I Bevercn in de ’nil Op Dinsdag 16 October 1855, ten 2 ure na middag, teGj verinchove, ter herberg de Weegscheede, bewoond door sieur Loncke, zal’er overgegaen worden tot de openbare verkooping der volgende onroerende goe deren Gemeente Leysele, By het nieuw Moleken en Bevercn in de meerschen. Binnen de gemeente van Leysele, beoosten en bewesten de Lcenstrate, leidende van de Groenestraet naer het nieuw Moleken, eene behuisde, bescheurde, bebouwde en beplante Hofstede, groot volgens de bewyzen van eigendom, begrepen een partieken maeigras gelegen in de Beveren-meerschen, 15 heet. 20 aren 82 centiaren, en volgens de opme ting van hel kadaster, maer 15 hectaren 18 aren 62 centiaren, verdeeld in de volgende 13 koopen, behoudens zamenvoeging. 1 koop. Alle de Huizingen, Scheur, Stal lingen en voordere gebouwen dezer Hofstede, met do hoeveelheid van 1 hectare 51 aren 22 centiaren, onder grond van gebouwen, hofplaets, booingaerd benoorden en liove- nierhof bewesten, grootte volgens gemelde opmeting van het kadaster, bekend sectie D, nummers 546, 547 en 548 van het plan kadastral, makendesamen eene irreguliere parlie, aboutteerende met do oostzyde naest het zuiden, aen de Leenstraet, aldaer naest noorden en van noorden aen de landen van den heer Cousyn naer den heer De- van Leysele, alhier niet mede te verkoopon. 4 koop. De hoeveelheid van 1 hectare 10 aren 30 centiaren, grootte volgens den ka-'* dastralen legger bekend sectie D, n." 469 en 471 van het plan kadastral, Zaeiland ten twee parceelen aen elkand -ren, dies do zui- derste langer is ten westeinde, strekkende oost en west, abouteerende met de oostein- den aen koop drie hier vooren, ijkt de zuid- zyde naest’l oosten, den koop vyf hierna, en aldaer naest ’t westen aen zaeiland van Ferdinandiis Ryckeboerlandsman te Leysele, met du westeinden en noordzyde de landen van het genoemd hofstedeken d’heer Byron, separeerende rondsom half gragt. 5 koop. Den nomber van ‘2 hectaren 36 aren 10 centiaren grootte volgens de kadas trale opmeting, bekend sectie D, n." 553, 571 en 572 van hel plan kadastral, samen makende drie parlien Zaeiland aenelkan- deren, dies de oostersle oost en west strekt en de twee weslersle meest zuid en noord, alwaer ten noordzyde en noordeiude eene dreve op ligt, abouteerende met het oost einde der oostersle parlie aen koop zeven hier naer, nog met het oosteinde naest het zuiden van de middelste parlie, alsook ge heel van zuiden aen de landen der hofstede van den heer notaris Feys te Rousbrugge, gebruikt door de wed. Ferdiiiandus Kinget, met hel westeinde aen zaeiland van Feidi- nandus Ryckeboer, landsman te Leysele, en in het geheele van noorden naest het oosten aen den derden koop en naest ’t westen den voorgaenden koop, separeerende rondsom half gragt. 6 koop. Den nomber van 44 aren 10 cent, grootte volgens de kadastrale maet, bekend sectie D, n.' 551 van deszelfs plan, Boom- gaerd, strekkende oost en west, stnaelst ten westeinde, abouteerende met ’t oosteinde naest ’t zuiden aen de Lcenstrate, en aldaer naest ’t noorden ten kleinen deele aen de hofplaets beschreven onder den eersten koop hier vooren, met de zuidzyde aen den eerstvolgenden koop, met het w.-steiudo aan koop drie hier vooren er met de noordzyde aen koop acht hier naer, ai deze twee ge westen separeerende half gragt. 7 koop. Zuid naest ’t ooslen aen den lest- voorgaenden koop, de hoeveel hei I van 1 hectare 36 aren 46 centiare i ro n >lg ms de kadastrale opm ting, be,.end tie tl, U>' vau bet p.au xadasiral, m koude honghere te Rousbrugge, gebruikt door Pieter Franciscus Vander Brigghe, aldaer scheidende half gragt, van zuiden met hof plaets scherpuil in de gezeide Lcenstrate en met het hovenierhof naest ’l westen aen den achtsten koop hier na, en van westen naest ’l zuiden den zelven achtsten koop, sepa reerende half gragt, in hel midden aen het zaeiland van het bureel van weldaed van Leysele, en naest ’t noorden den volgenden koop. 2 koop. Bewesten hier aen, den nomber van 1 hectare 86 aren 10 centiaren, grootte volgens den kadastr.den ligger, bekend sectie 1), nummers 544 en 545 van het ka dastral plan, Zaeiland, strekkende oost en west, abouteerende van zuiden naest bet oosten aen het hoveuierhof beschreven in den voorgaenden koop en naest het westen aen gezegde land van het bureel van wel daed van Leysele, van westen naest het zuiden den volgenden koop, aldaer separeerende half gragt, en aldaer naest het noorden en van noorden aen gemelde landen van den heer Cousyn, aldaer ook separeerende half gragt. 3 koop. De hoeveelheid van 3 hectaren 41 aren 30 centiaren, grootte volgens kadas trale opmeting, bekend sectie D, nummers 539 tot en met 543 van het plan kadastral, makende samen eenen blok Zaeiland, strek kende zuid en noord, dies op nummer 542, ten zuidoosthoeke eene dreve ligt hier mede- gaende, abouteerende van oosten naest bet z uiden aen de koopen 6, 7 en 8 hier naer, in het midden aen het zaeiland van hel bu reel van weldaed van Leysele voornoemd, en naest het noorden koop twee hier vooren, vau zuiden naest het oosten koop zeven, en aldaer naest het westen koop vyf, beide hier naer, van westen naest ’t zuiden koop vier, ook hier naer, en aldaer naest het noorden aen de landen van het hofstedeken behoo- rende aen den heer Byron te Dunkerke, ge bruikt door Cornelis Waeles, 'l zaeiland van ’t bureel van weldaed van Beveren, en de landen der hofstede behoorende aen den heer advokael Despot te Veurne, gebruikt door Franciscus Roye, en van noorden aen de genaemde landen van den heer Cousyn te Rousbruggerondsom separeerende half gragt. In dezen nomber van lande, liggen drie aren 05 centiaren behoorende aen de kerke Schoone patrimonieele MEE1SCHEN, GRAS- BN ZAEILANDEN, alsmede en OPENBAERLYK TE KOOPEN Het Adtertextie-Blvd vcrschynd vvi by P Ryckeboer en Zoon, Bock- en Steen-druk- kersin de Oost-straet, n.° 34, te Velrxe. De pryi van inschiyving is 6 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaetzen, en 7 francs ’s jaers franco met de post. ekelvks 1 Men betaeld 12 centimen per drukregel voor Alle Bekendmaking etc., behoord men de Inplaetzingen. onsA elkL?‘ vrYda6 loetezenden. De minste inplaetzing belaelt centimes. by de Uitgever dezer gedruktzullen een-mael Geld en brieven franco toelezenden aen den i gratis in ons Blad verschyneu, uitgezonden Uitgever dezer die welkers insertie door de wet vereischt is.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1