HOFSTEDE 3 HÜIZEIV, WEST - VLAENDEREN. (N.o 1566.) 20 October 1855. DER STAD VEURNE. EN HUIS, Zaterdag VERKOOPING BINNEN LOO. Schoone patrimonicelo van OPENBAER TE VERKOOPEN SRONDEN EN HOVENIERHOVEN. GEMEENTE BULSCAMP. Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing betaelt SO centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischtis. Het Advertektie-Blad vcrschynt wekelyks by 1’R yckeboer en Zoon, Bock- en Steendruk kersin de Oost-stract, n.° 34, te Vecrne. De pi ys san inschryving is 6 francs sjaers voor de stad en omliggende plaetsen, en 7 francs ’sjaers franco met de post. Gemeente Bulscamp. 6.’ En «ene kromme dryhoekende party Vette Weide,groot ecu hectare 20 aren 83 cent., palende oost met de kromme zuid- oostzyde en van westen de weiden van het burgerlyk godshuis te Veurn», noord aen eenen gragt makende de gcscheidlinie met de gemeente van Steenkerke, daer over naest het westen de weide van het zelve godshuis en bet zaeiland hier vooren opgebragt onder art. 1. Stad van Loo.Zuid-straet. Tweede en leste Lot. Een Uuis met Remise en den Gronden Erf daer medegaende, groot volgens kadaster een are 4 centiaren, ■taende aen de westzyde van de Zuid-straet, palende zuid aen hel huis en grond van Carolus Moeneclaey te Loo, de schei meuren gcuieene, west de hovingen van sieur Carolus Provoost, de scheid-ineuren hier af. Lestmael gebruikt door jouffrouw de wed. Provoost; om handslag met de geldtelling. Conditiën en Titelen ten Kanloore van den Notaris FLOOR, te Loo. Dinsdag 23 October 1855 om 2 uren na middag, in d’herberg het Gildhof, bewoond by bacs Cossey, ter dorpplaets te Bulscamp, Zal gebeuren den absoluiten Overslag, zonder voorder uitstel van de volgende goederen. 1 Koop. Een Huis gebouwd in steen cn gedekt met pannen en voordure cdiütien met 4 aren 12 centiaren grond cn hovenicr- hof, staendeen gelegen ten zuiden deplaetsc en van noorden den zandweg leidende naer bet Zwaentje, van oosten en westen be bouwde gronden aen d’erfgenamcn van den heer Franciscns Eeuwaert en van noorden dc erven van Bartin Degrieck; bewoond cn gebruikt by Francis Degrieck, ten pryze van 46 francs 40 centimen byjare. 2 Koop. West daer aen, een ander Huis en 2 aren 80 centiaren grond en hove- nierhof, bewoond en gebruikt door Joseph Dewynter; n.° 578, 578 Zus en 579, ten jaerlyksche pagtpryze van 46 francs 40 c. 3 Koop. Een ander Huis en stal daer vooren, en 1 are 50 centiaren grond en voorhof, bewoond door de weduwe Eugène Corticr, ter jaerlyksche pagtprestatie van 42 francs. 4 en lesten Koop. N.° 575 van ’t kadas ter, zynde een Hovenierhof, groot 3 aren 10 centiaren, gebruikt door de weduwe sieur Pieter Baraitre. Respcctivelyk om handslag aen de drie eerste koopen met eersten mei 1856, en aen den lesten koop met den dag der geldtelling. Do conditiën met de titelen van eigendom en plans kadastrael zyn berustende ter studie cn woonste van den Notaris GU1LL1ER, te Wulveringhem, belast met de verknoping. Donderdag 22 November 1855, ten een ure na middag, in dc afspanning het Stadhuis te Loo,zal gebeurende openbare Yerkooping, in een enkel zitting, van de naerschreven goederen. Gemeente Steenkerke en Bulscamp. Eerste Lol. Eene wel-betimmcrdc Hof stede, wacr van de gebouwen in goeden staet van onderhoud zyn met hoeveelheid van 8 hectaren 63 aren 75 centiaren onder Hol- placts, Booingacrd, Bedryfgras Vette Weide en Zaeiland, gebruikt door l’ietcr-Joannes Blomine cn Henrica De Ceunynck zyne huis vrouw, tot den eersten October 1856, aen den prys van 600 francs by jare boven de belastingen, en nog aen hun verpacht voor 6 of9 voorder jaren t’clks obtie t’einde de eerste zes jaren, aen den prys van 700 fr. by jare boven de publyke lasten, bestaende dezelve Hofstede, in de volgende artikelen. Gemeente Steenkerke. 1. ’ Dc Hofplacts bekleed met alle de Huiszingen Scheur cn Stallingen, eene partie Bedryfgras van oosten daer aen, Boomgaerd in twee perccelcn wacr van liet een bedryf gras is cn het a mier is zaeiland van zuiden ennog een perceel zaeiland verder zuid- wart strekkende tot de seheidlinie der gemeenten» Steen kerke cn Bulscamp daer over de vette weide hier agter opgebragt, palende oost zaeiland van mevrouw Kervyn te Brugge, west de wei- en zaeilanden van het burgerlyk godshuis der stad Veurne, en noord zaeiland van de hofstede mevrouw Kervyn, groot 4 hectaren 36 aren 75 cent. 2. ' Ten zuidooslhoeku van het leste perceel, eene party Bcdrygras, palende oost en noord de landen van mevrouw Kervyn, zuid «n west de seheidlinie met de gemeente van Bulscamp, groot 60 aren 56 centiaren, 3. ’ Zuidoost van daer, een perceel Zaeiland, groot 49 aren 47 centiaren, palende oost zuid naer den oosten, west en noord de landen van de hofstede mevrouw Kervyn. 4. " Zuid naer den westen aen de voor gaende, twee perccelen Zaeiland te samen groot een hectare 5 aren 21 centiaren, palende oost weide van den heer Dubois-Van Severen te Dixmude, zuid naer den oosten de weide van den zelven, zuid naer den westen maeigras van den heer Ollevier, west naer den zuiden de landen van mevrouw Kervyn, west naer den noorden de weide van het burgerlyk godshuis te Veurne, met den noordoosthoek zaeiland van mevrouw Ktrvyn, noord het voorgaande. 5. ' West van het voorgacude, een perceel Zaeilaud groot 90 aren 91 centiaren, palende oost maeigras en zaeiland van mevrouw Kervyn, zuid naer den oosten maeigras van den heer Ollevier, aldaer naer den westen, van westen en van noorden de wei- en zaeilanden van het burgerlyk godshuis te Veurne.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1855 | | pagina 1