IS O O M E N BOOMEN B O O M E N BOOMEN, Aenzienelyken Koopdag van AENZIENELYKE VENDITIE van SCHOONEN KOOPDAG 90 koopen Boomen Schoonen Koopdag van 5 93 KOOPEN Re- de •20 voor bard. TE GHYVERINCHOVE. OP STAM, B0SCI1TAILLIE EN PLANTSOENEN, TE CROMBEKE. OP Ll.YSELE. ecu ure juist by openbare de hofstede gebruikt Eerste Lot. Tc beginnen aen do noord- zydc, waer in zich eencn wal bevind, met 192 geteekende plantsoenen en 5 krullaers. Tweede Lot. Zuid aen denvoorgaenden koop met 260 geteekende plantsoenen on 6 krullaers. Dei de Lot. Zuid aen koop 2, met 258 geteekende plantsoenen en 3 krullaers. t ierde Lol. Zuid aen den voorgaenden, met 281 geteekende plantsoenen en 4 krull. I y/de Lot. Zuid aen koop 4, met 300 geteekende plantsoenen en 5 krullaers. Zesde en laetste Lot. Zuid aen koop 5, met 240 geteekende plantsoenen en 5 krull. Den veldwagter Pinson, te Crombeke zal de voorsehreven bossehen aen de liefheb bers aenwyzen. Het prineipael betaelbaer op 1 July 1856, mits te stellen begoede en bekende borg, den tienden penning verhoog met de andere be spreken gereed te voldoen. Gemeente -Crombeke. Eersten Koop. Hel Zwynland-bosch, groot 29 aren, strekkende oost en west, pa lende oost bosch van Cornells Lermyte, west en noord land gebruikt door Cailliez, luid bosch Bossuwc, met 96 geteekende plant soenen en 9 krullaers. Gemeente Proven. Tweeden Koop. Het Proven-bosch, groot 29 aren, palende oost, mid en west du zaei- landen gebruiktdoor Gare! Vandenbrouckc, en noord bosch Mr. Vandewalle-Deghelcke, met 127 geteekende plantsoenen en 2 krull. Gemeente Crombeke. Derden Koop. De Vloge,groot 1 hectare 7aren 70cenliaren, palende oost bosch sicur Crieni, zuid de Vyllynen en andere, west zaciland Mr. Viane, en noord het Eykelst, verdeeld in twee loten. Eersto Lot. Zynde do zuidzydc met 64 geteekende plantsoenen en 7 krullaers. Tweede Lot. üp de noordzyde, met 102 geteakende plantsoenen en 6 krullaers. Kierden Koop. Hel Eykelst, groot 88 aren, palende oostgrasen bosch sienrCriem, ■westen noord land d'heer Viane, met 84 ge teekende plantsoenen en 3 krullaers. Vijfden Koop. De Gaigevloge, groot 14 aren OOcentiareu, gelegen oost tegen de dorpplaets van Crombeke, langst de slraet leidende naer Weslvleteren, met 18 plant soenen en 6 krullaers. Zesden Koop.liet Boschje, genaemd de Abeelen-dreve, groot 11 aren 96 centiaren, p: lende aen de landen en bossehen van de hofstede gebruikt door Joannes DulaplaCe, met 18 geteekende plantsoenen en 1 krull. gemcentu Crombeke. Bygevoegde Artikel. De taillie oud 7 jaren van den bosch gc- iwmd den Jooswal, groot 5 hectaren 45 aren 40 centiaren, toebehoorende den heer Chantrell DeStappens en mevrouw Mortier Diappens te Brugge, palende van oosten aen de Dooren-straet, verdeeld in zes loten, afgescheiden met schaerdingen. Maendag 21 januarius 1856, te beginnen mei de middag-uer, op de hofsteden ge bruikt door de weduwe Pieter Vasdeiiherghe, de weduwe van Carolus Ltidovicui Borrcyr, op hel hofstedeke gebruikt door Pieter Do Croos, wat noord west van den Abeele langst de l.oo en Groeim-slraten, op de landen gebruiktdoor sieur Deschryver, bier brouwer ten Abeele, digt aen dezelve hofsteden Eik. ii en olmen boomen, dienstig voor ttonslructiu en voor brandhouten abeelen om tu zagen. N ut hel eindigen s;»n dez> n koopdag, zal men nog verknopen, in de herberg gebruikt door deur Auiclout, op bet geluigle Abeele, een eike, dik omtrent 2 meter», staende op hel land gebruikt door Joanne1 V andenplas.nhe, langst de Sinvele stract, do gegadigde kunnen hun to voeren gaen bezigtigen. De vergadering op de hofplacts weduwe y tn ii ur V.iiidcnb.Tgh' öp tyd van betaling voor hel prineipnei tol eersten julius 1856, mits te stellen be goede en bekendo borg, den tienden P**1' uing en gewoonc bespreken eom|’,anl voldoen. Maendag 18 February 1856, te beginnen ten een ure na middag fix, op eene party bosch, genaemd de Galge-vloye, oost by de dorpplaets van Crombeke, en naer dies op de gras- en zaeilanden gebruikt door de weduwe Louis Dumon, Jacobus Parein en Carolus Delaplace, al toebehoorende het bureel van Weldadigheid en de Kerkfabriek van de gemeente van Crombeke, zal den No taris FLOUR, ter residentie van Loo, houden Openbare verkooping van Wacr onder 6ü koopen eiken, ten deele boven hunne builengewoone lengte heb bende een dikte van twee tot drie meiers, die konnen dienen voor schip,- kuip- en molenwerkcn, verschelde olmen dienstig voor timmerwerken, groote esschen ■wagenmakers, en abeelen lol zagen van Boschlaillic en Plantsoenen. Naer het eindigen de voorenstaende boom- venditie, in de herberg genaemd St. Jacob, bewoond door sieur Eenwaerl, te Crombeke, in de dorpplaets, zal men nog verkoopen de taillie voor den ontbloot van den jare 1856, met geteekende plantsoenen, staende op de naerschreven bossehen, toebehoorende het zelve bureel van Weldadigheid en Kerk fabriek. TE GHYVERINCHOVE. Vrydag 8 February 1856, ten een ure jults na middag te beginnen, op de hofstede gebruikt door sieur Jaeobui Persyn, neven» het kerkhof van hetzelve Ghyverinchove, Koopdag van 85 knopen boomen, bestaende in wilgen, abeelenolmenhollanders en eiken, wacr onder eiken en hollanders ter dikte van 2 nieters lol 2 meters 50 centi meters en daer boven, ten meerderen deele dienstig voor de constructie, alsmede voor brandhout. Den transport van deze boomen, door de aangelegenheid van den steenweg, leidende van hetgebugte de Weegscheede naer Rous- brugge, alsook den steenweg naer Veurne en Yperen zal zeer voordeelig zyn. Men zal vergaderen om te beginnen by koop een, aen de uildreve van de hofstede gebruikt door Charles Jlahieu, gelegen tusschen de herberg den Mostaerlpol en den Belleboomgaerd. Deze boomve '.ditie zal gehouden worden op langen lyd van betaling, onder last van borgslellingjer aenveerding van den Notaris VAN DENBldlGHI., te Ghyv rinchove,en voor- dere conditiën alsdan vooren le lezen. Onmiddelyk naer hel eindigen devooren- staende vendilie, zullen nog te koopen gesteld worden, in de herberg de dry Ridders-weeg- scheede, bewoond by sieur Loncke, twee sehoone olmen bjomen, staende op de bol stede gebruikt door Philippus Rooryck, opvolger van sieur Antoine 1) baenst, waer ondereen lang 15 nieters en dik 2 meier» 30 centimeters, welke leste boomen, de lief hebbers zerzogt zyn vooi ai'gacndelyk Ui gaan bezigtigen. van d» Dinsdag ^February 1856, tei: na middag te beginnen, zal men vendilie verkoopen, A. Op de landen van door sieur Joannes Muilion, digi iegens hel gehuglc de Weegscheede, bezuiden de cal- chiede leidende naer die van Veurne op Yperen, by dies zeer gemakkelyk voor hel vervoer. 55 koopen sehoone eiken, hollanders, olmen, en roodu wilgen, dienstig tol aller hande werken. Onder deze boonien, bevinden er zich eiken, hollanders en veel wilgen ter dikte van twee tol twee meiers veertig centimeters, cn een olme konnende dienen voor molen- peslel. En B. Op het hofstedeken bewoond eu ge bruiktdoor sieur Ft anciscus Dewitle, weinig zuid van de voorgaendc hofstede. 9 koopen bestaende in een schoonen eike en esschen, voorts een elze, keerze, peere en appelboomen, dienstig voor meubelwerken. Naer hel eindigen deze vendilie, zil men nog opcnbaer te koopen veilen, ter herberg bewoond door sieur Celeslintis Dehollander, op het gehugte de Weegscheede. Ten eersten Op eene partic land gebruikt door dito Morlion, bezuiden het Eikc- slractje, digt by hel hofstedeken gebruikt door Pieter Deschryver. Kavel 56. Een schoonen abeel, dik 2 meters 30 centimeters. Ten tweeden: Opeen andere partie land, gebruikt door Philippus Dewaele, toebc- hoorende de weduwe Sr Franciscos Morlion. Kavel 57. Een abeel, dik 2 meters 20 cent. Ten derden Op eene partie zaeiland, ge naemd het Carosse-sluk, deel van het hof stedeken gebruikt door Pieter Deschryver, gelegen benoorden het Eikc-stractjen, 5 sehoone wilgen, verdeeld in vyf koopen. En ten vierden: Op de landen van het hof stedeken gebruikt door Franciscus Dcwaelu. 5 koopen sehoone olmen, dienstig voor timmerwerken en brandhout. De liefhebbers die wensehén van deze boomen te koopen, worden uitgentmdido zelve voorafgaendelyk te gaen‘imigti. "m’. Op gewoone voorwaerden en lyd' v’m be taling tol eersten julius 1856, mits stellende wel bekende m.dekooper».

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1856 | | pagina 2