1 1 BOOMEN BOONEN (N? 1580.) WEST - VLAENDEREN. Zaterdag 26 January 1856. DER STAD VEURNE. Schoone Venditie AEKZ1ENELYKE VENDITIE van 1 90 koopen Hoornen 105 KOOPEN BOONEN, 5 OP STAM, B0SCIITAILL1E EN PLANTSOENEN, TE CROMBEKE. VAK TE WESTVLETEREN. Men betaeld 12 centiinen per drukregel voor de Inplaetsingcn. De minste inplaetsing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. •- .kabel 4 1 nlrrtf». 15. I «JJ;*. 3. 3 oliiion. liet Advertentie-Blad vcrschynl wekelyks by P Ryckeboer en ’/.non, Boek- en Steendruk kersin de Oost-slract, n.° 34, te Veurse. De prys van inschryving is 6 francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaatsen, en 7 francs s jaers franco met de post. Maendag 18 February 1856, te beginnen ten een ure na middag fix, op eene party bosch, genaemd de Galge-tloge, oost by de dorpplaels van Crombeke, en naer dies op de gras- en zaeilanden gebruikt door de weduwe Louis Dumon, Jacobus Parein en Carolus Delaplace, al toebehoorende bet bureel van Weldadigheid en de Kerkfabriek van de gemeente van Crombeke, zal den No taris FLOOR, ter residentie van Loo, houden openbare verkoupingvan Waer onder 60 koopen eiken, ten dcele boven hunne buitengewoone lengte heb bende een dikte van twee tot drie meters, die konnen dienen voor schip,- kuip- en molenwerkcn, verschelde olmen dienstig voor timmerwerken, groote esschen voor wagenmakers, en abeelen tot zagen van bard. Boschtaillie en Plantsoenen. Naer hel eindigen de voorenstacnde boom- venditie, in de herberg genaemd St. Jacob, bewoond door sieur Eeuwaert, te Crombeke, in dedorpplacts, zal men nog verkoopen de taillie voor den ontbloot van den jare 1856, met geteekende plantsoenen, staendo op de naerschreven bosschen, toebehoorende het zelve bureel van Weldadigheid en Kerk fabriek. Woensdag 27 February 1856, om 1 ure na middag precies te beginnen op het hof stedeken gebruikt door Joseph Louwers, een weinig west van het gehugte den Eike, naer dies op de hofstedi keus gebruikt door Pieter Fremaull, Carolus lluyghe, Pieter Depoorter en Sernphin Decroos, op de gras en zaei landen gebruikt door sieur Bustraen-llaghe- baert, Francis Allewaert, Louis Carpentier en de weduwe Kestelyn, al toebehoorende aen het bureel van Weldadigheid der ge meente van Westvleteren, zal door het ambt van den Notaris FLOOR, ter residentie van Loo, wezen voortgevaren tot do open bare verkooping van Waer onder 65 koopen abeelen, ten groolen deele hebbende, boven hunne bui tengewoone lengte, cene dikte van 2 tot 3 meters, veele eiken dienende voor schip- timmerwerken, molenaers en kuipers, ver schelde groote olmen, dienende lot alle slach van timmerwerken, esschen, popu lieren en wilgen. Naer het eindigen van deze venditie, zat men nog verkoopen, in de herberg het Gemeenle-huis, bewoond door de weduwe Dequidt, Ier dorpplaets van Westvleteren, de volgende hoornen ook toebehoorende het bureel van Weldadigheid van Westvleteren. Gemeente IPeslcleteren. partic zaeiland gebruikt door Op cene partie zaeiland gebruikt door Jacobus Bebergh. kavel 1. 1 eike. Op eenen bosch liggende zuid aen het gras van Jacobus lluyghe, by de Rustplaets. karei 1.1 eike. 2. 1 idem. 3. 1 id.ro. Gemeente Leysele. Op eene party zaeiland gebruikt door sieur Bossaert-Smaeghe by den Beverc.i-cike. kavel 12 olmen. 2 1 abeele. 3. 1 idem. Gemeente Crombeke. Derden Koop. De Yloge, groot 1 hectare 7aren 70centiaren, palende oost bosch sieur Criem, zuid de Vyllynen en andere, west zaeiland Mr. Viane, en noord het Eykelst, verdeeld in twee loten. Eerste Lot. Zyude do zuidzyde met 64 geteekende plantsoenen en 7 krullaers. Tweede Lot. Op de noordzydc, met 102 geteekende plantsoenen en 0 krullaers. Pinden Koop. Het Eykelst, groot 58 aren, palende oost grasen bosch sieur Criem, westen noord lam! d'hcer Viane, met 84 ge teekende plantsoenen en 3 krullaers. Vyfden Koop. Do Galgevloge, groot 14 aren 00 centiaren, gelegen oost tegen de dorpplaets van Crombeke, langst de strael leidende naer Westvleteren, met 18 plant soenen en 6 krullaers. lesden Koop.liet Boschje, genaemd do Abeelen-dreve, groot 11 aren 96 centiaren, palende aen de landen en bossehen van de hofstede gebruikt door Joannes Delaplace, met 13 geteekende plantsoenen en 1 krull. Aoy gemeente Ciombeke. Bygevoegde Artikel. De taillie oud 7 jaren van den bosch go- naemd den Jooswal, groot 15 hectaren 45 aren 40 centiaren, toebehoorende den heer Chantrell De Stappens en mevrouw Mortier De Stappens te Brugge, palende van oosten aen de Doorcn-straet, verdeeld in zes loten, afgescheiden met schaerdingen. Eerste Lot. Te beginnen aen de noord- zjde, waer in zich eenen wal bevind, met 192 geteekende plantsoenen en 5 krullaers. Tweede Lot. Zuidaen den voorgacndcn koop met 266 geteekende plantsoenen en 6 krullaers. Derde Lot. Zuid aen koop 2, met 253 geteekende plantsoenen en 3 krullaers. Pierde Lot. Zuid aen den voorgaenden, met 281 geteekende plantsoenen on 4 krull. Py/de Lot. Zuid aen koop 4, met 300 geteekende plantsoenen en 5 krullaers. Zesde en laetste Lot. Zuid aen koop 5, met 240 geteekende plantsoenen en 5 krull. Den veldwagter Pinson, te Crombeke zal de voorschreven bosscheu aen de liefheb bers acnwyzen. Het principacl betaelbaer op 1 July 1856, mits te stellen begoede en bekende berg, den tienden penning verboog met de andere be spreken gereed te voldoen. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen eex-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezonden die welkers insertie door de wet verëischl is. Gemeente Crombeke. Eersten Koop. Het Zwynland-bosch, groot29 aren, strekkende oost en west, pa lende oost boseb van Cornells Lermytc, west en noord land gebruikt door Cailliez, zuid bosch Bossuwe, met 96 geteekende plant soenen en 5 krullaers. Gemeente Proven. TwcsdehKoop. Het Provcn-bosch, groot 29 aren, palende oost, zuid en west de zaei landen gebruikt door Garel Vandenbroucke, on noord bosch Mr. Vandcwalle-Deghelcke, met 127 geteekende plantsoenen en 2 krull.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1856 | | pagina 1