BOOM EN WEST - VLAENDEREN. (N.° 1582.) Zaterdag 9 February 1856. DER STAD VEURNE. Openbare Verkooping HUIS EX LAND 5 TE WESTVLETEREN. HAKHOUT, PLANTSOENEN EN HOOGSTAMMIGI HINNEN LOO. ^30 van schoon Openbaerte Eerkoopen: van het hakhout cn nog verkoopende vol van Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. gende boomen, staenda op den bosch Mr. Fonteyne. kavel 1. 2 eiken. 2. 2 idem. 3. 2 idem. k. 2 idem. 5. 2 idem. 0. 2 idem. 7. 1 eik. 8. 1 abeel. kavel 9. 1 eik. 10. 1 idem. 11. 1 idem. 12. 4 idem. 13. 2 idem. 14. 2 Idem. 15. 6 idem. 16. 3 idem. Deze boomen zullen in de herberg de Kruysslraet, te Westvleteren verkogt zyn, en de gene die van de zelve villen koopen knnnen die ter plaets gaen bezigtigen. Den bosehwagter Carol Fieu, zal den aen- wys doen van het te verkoopen hakhout, aen de gene die hat hem zullen verzoeken. Dcza verknopingen zullen gehouden zyn door den Notaris FLOOR, te Loo, op lyd van betaling voor het principaal tot 1 July 1856, mits begoede en bekende borg te stellen, den tienden penning verboog en andare be* spreken comptant te voldoen. liet Advertestie-Blvd verschynt wekclyks by P Ryckeboer en 'Zoon, Bock- en Steendruk kersin de Oost-straeln.° 34, te Vevrse. De prys van inschrijving is 6 francs 'sjaers voor de stad en omliggende plaetsen, en 7 francs ’s jaers franco met de post. Bosch toebehoorande mynheer 11. Formynz, te Brussel. Nog gemeente Westvleteren, noordwest by de Rustplaels. Het hakhout oud 6jaren, van eeno party Bosch by den steenweg van Poperinghe, groot 3 hectaren 6 aren 44 centiaren, pa lende oost bosschen van mevrouw Delanghe, zuid de Tempeldreve, west de Polte-siraet, en noord bosch van Mr. Coutleel, verdeeld in drie loten afgescheiden met dyken en schaerdingen. Eerste Lot, groot een hectare 2 aren 55 centiaren, paeld oost de Tempeldreve en bosch van mevrouw Delanghe, zuid gras ge bruikt door Emerie Vereyck, en noordwest hel volgende lot, met 246 gcleekeiide plant soenen en 8 krullaers. Tweede Lol, groot 87 aren 55 centiaren, palende zuidoost het voorgemelde lot, west de l’olte-straet, noord hel volgende lot, en oost bosch van mevrouw Delanghe, met 177 geteekendo plantsoenen en 6 krullaers. Derde Lol, groot een hectare 10 aren 34 centiaren, palende zuidoost het voorgaende lot, west de I’otte-slraet, noord bosch Mr. Coutleel, en oost zaeiland gebruikt door Vandroniine. Piaer de verkooping plantsoenen, zal men i Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedrukt, zullen ees-siaec gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Donderdag 27 Maert 18S6, ten twee uren na middag, in de afspanning het Stadhuis te Loo, zal gebeuren de openbare verkooping, in een enkel zitting, van de naerschreven Goederen. STAD LOO. Eersten Koop. Een schoon (luis be- staende in winkel,sallette,eetkamer, keuken, vaute en kelder, gelykvloers, met vier slaapkamers op de eerste verdieping, ag- terplaets, remise, cour en llovenierhof d ier medegaende, groot in oppervlakte 2 aren 39 centiaren, op het plan kadastrael gebragt sectie C, n.“ 58a en 59, staende en gelegen aen de noordzyde van de West-straet pa lende oost bet huis en grond van sieur Lahaeye, zuid ten voorhoofde op de West- straet, west het huis en erf van de wednwc en kinderen van Philippus Delancker en noord het llovenierhof vau sieur Wellens. Bewoond door sieur Vanbicsbrouck, oin door den kooper daer van het gebruik to nemen met de betaling van den verkoopprys. GEMEENTE LOO. Tweedon en laetsten Koop. Helderde gedeelte, gemeeno tot een gelyk derde met sieur Pieter-lrcdericus Dehonghereen tot hel ander derde met sieur Leopoldus Fran- ciscus Dewitle, van 1.’ 13 aren 66 centiaren Huisgrond, Hovenierhof, Boomgaard en /^ei land, bekend by kadaster sectie A, n." 210, 211,21 Ibis en 212, in erfpacht gehouden doorCarolus-Ludovicus Vandenbroucke voor 30 jaren, die ingank hebben genomen den eersten October 1852, aen den prys van 20 francs by jare boven do contribution en 2 48 aren 60 centiaren 'Zaeilandgebruikt door Ignaes Blomtne, zonder pacht, op het plan kadastrael gebragt sectie A, n.’ 213, makendo deze twee partyen eenen driehoek, palende met ’t scherp oosteinde en met de zuydzyde het Clameras-straclken, van westen en noorden da landen der hofstede toebe*- hoorendede famillie Dehonghere,gebruikt door dito Blomrne. NNoensdag 5 Maert 1856, ten twee uren na middag, in de herberg de Kruisstraat, te Westvleteren, bewoond door Depinois, zal gebeuren de openbare verkooping van den gewoonen ontbloot voor den jare 1856, van de naerschreven bosschen. Bosschen toebehoorende de kerkfabriek tn het bureel van weldadigheid ter gemeente van Westvleteren. Gemeente Oostrleteren. 1 Koop. Het Vai rd-clsi, groot 79 aren, palende oost bosch sieur Demolder, zuid de vier Disschen, west den Popering-vaerd en west sieur Jacobus De Bergh, met 154 ge- toekendc plantsoenen en 11 krullaers. Gemeente H eslvlcteren. 2 Koop. Den hogen Kerke-weg, groot 69 aren 91 centiaren, palende oost land Benedictus Dcturck, zuid bosch d’hecr Destuers, west land van den heer Vander- inarliere, en noord land van den heer Floor te Crombeke, met 250 geteokende plant soenen, 13 krullaers en 3 lyste-boomen. 3 Koop. Hel Kracyslraet-elst, groot 69 aren, palende oost bosch, zuid gras cn zaei land van de hospice van Meenen, west bosch sicur Fieu Neuville, cn noord de Kraeystraet, met 325 getcekcndc plantsoenen en 9 krullaers. 4 Koop. liet groot Gildc-bosch, groot 74 aren 50 centiaren, palende oost en zuid bosch van Carolus Haelewyn, west bosch De Block, cn noord land van den heer Van- dermarliere, met 210 getcekcndc plantsoenen c» 13 krullaers. B Koon. Het klein Gilde-bosch, groot 8 aren 60 centiaren, palende oost en west bosch Mr. Maieur, zuid jouffrouw Liefooghe, cn noord bosch Mr. Destuers, met 12 gc- teekende plantsoenen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1856 | | pagina 1