Il OFSTED E, I (N.“ 1584.) WEST - VLAENDEREN. 25 February 1856. DER STAD VEURNE. KOORNWINDMOLEN Zaterdag 11 of- KOORN- EX OL1EW1XDMOLEX, Woonhuizen, VETTEGHAS, BEDHYFGRAS EN ZAEILANDEA’ OPENBAEH TE VERKOOPEN, Te Isenberghe. Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing betaalt 50 centimes. Geld en brieven franco toctezenden aen den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uitcrlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen, by de Uitgever dezer gedruktzullen eex-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wel verëischt is. oosten ten midden aen den eerstvolgenden koop, voorts van oosten naer den westen aen de hofplaets deel van dezen koop, van zuiden zoo aen den voorgaenden als aen den bebouwden grond van den medelieitant sieur Edouardus-Bernardus-Amandus Blanc- kaert, van oosten aen den vierden koop. 3 koop. De hoeveelheid van 90 aren 10 centiaren Boomgaerd, gelegen binnen de gemeente van Leysele, oost aen den lest- voorgaenden koop, bekend by kadaster sectie A, n.“ 722a, palende van noorden naer den westen zaeiland deel van den lest- voorgaenden koop, van i.oorden naer den oosten boomgaerd van vrouwe Anna Debeck, egtgenootte Vansteene te Bergen, van oosten den steenweg van Leysele naer Isenberghe, van zuiden zaeiland aen Louis Proot, van westen naer den zuiden aen de hofplaets deel van den voorgaenden koop, scheidende zoo als onder de beschryving van diere is gezeid, van westen naer den noorden aen den boomgaerd deel van den zelven lest- voorgaendeti koop. 4 koop. De hoeveelheid van el aren Zaeiland, gelegen binnen de gemeente van Leysele, west aen de twee eerste koopen be kend by kadaster sectie A, n.’ 788, uit makende eene party strekkende zuid en noord, met eenen steert ten zuideinde naer den westen, palende van noorden naer den westen zaeiland aen hel bureel van welda digheid van Vinchem, van noorden naer den oosten zaeiland aen vrouwe Anna De» beck, egtgenoote van den heer Vansteene te Bergen, van oosten met de party aen den tweeden koop, van oosten met den sleért aen den molenwal deel van den eersten koop den waigragt hier afgaende, van zui den niet de party ook aen den molenwal deel van den eersten koop, den waigragt insgelyks hier afgaende, van zuiden met den stcért op half de molcndreve aen den 12.,l,“ koop, van westen den eerstvolgenden koop. 5 koop. - De hoeveelheid van 58 aren 10 centiaren Zaeiland, gelegen binnen de gemeente van Leysele, west aen den lest- voorgaendoii koop, bekend by kadaster sectie A, n.° 739, nitmakende eene party strekkende zuid en noord, palende van noorden zaeiland aen het bureel van welda digheid van Vinchem, van oosten den lest- voorgaenden koop, van zuiden den 12.“ koop, van westen de dry eerstvolgende koopen. Het Advzrtevtie-Blad verschynt wckelyks by 1* Byckeboebcii Zoon, Boek- en Steendruk kers in de Oost-strael, n.° 3-1, te Veubsb. De prys van inschtyving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaatsen, en 7 jrancs 's jaers franco met de post. Dynsdag 2a maert 1856, oin een ure na middag te beginnen, ter herberg gehouden door sieur Pieter Rooryck ter dorpplaet» 'au het gemeente van Isenberghe, Zal overgegaen worden lol de openbare vet koopiug in eene zitting zonder uitstel, van de volgende iniiueuben Goederen. GEMEENTE LEYSELE. 1 koop. E,-n n wel-bckalanten Koorn- windmoleii, gennemd dsn i\ooidinolcn, ros molen, met al de draeijende en roerende ■werken van de gezeide koorn-w i nd molen en rosmolen, Huis ten twee woonsten en nog een klein ander Iluisken, mitsgaders de hoeveelheid van 38 aren 3 centiaren be bouwde gronden, molenwal, hoveuierhoven en schelI hof daer medegaende, geslaen en gelegen binnen de gemeente van Leysele, nooid van de kerk, bekend by kadaster sectie A, de koom-windinolen en molenwal n." 735 en 736, palende van westen en van noorden naer den westen aen tien vierden koop, den waterput hier geheel medegaende, voorts van noorden den eerstvolgenden koop, van oosten bebouwden grond aen den medelieitant sieur Edouardus-Bernardus- Amandus Blanckaert, van zuiden op half de molcndreve den d< r ienden koop, u huizen en hel overig van het land n.“ 725, 726, 727, 728, 729,730, 731 en 732, die palen van noorden met het schelf hoi en hovenier- hof aen dei eerstvolgenden koop, dc hago 'net 50 centimeters vrydont hier mede- K’ettde, van oosten tarila.id a n sieur Proot, ',i"> zuiden op half de molendrevc den elfslen ■‘"°P, van westen met hel twee-woonslig J10’’ op half dobbel steenen vu rslede aen ■'et huis vsn den medelieitant sieur Edou- nrdusDertiardus-Amandtts Blanckaert, en buiten het huis op eene hage hier afgaende. Den Rosmolen slael op den zuidwesthoek van den eerstvolgenden koop eu zal moeten geweerd worden ten eindigen van hel pagt- regl van den gebruiker sieur Blanckaert. Gebiuikt te toeten Dc molen, molenwal, rosmolen en de hoveuierhoven n.“’ 727 en 728 van het ka daster door den medelieitant sieur Edouar- dus-Bernardus-Amaiidus Blanckaert, zoo hier agter naer de beschryving van dun Zestienden koop zal zyn gezeid. Eene woonste van hel twee-woonslig huis met ren liovenierhol door sieur Ueiinekin, zon der pagttilel ten pryze van dertig francs by jarc. De andere woonste van het twee- woonslig huis met een hovenierlioi door sieur Bullies, ook zonder pagttilel, ten pryze van veertig francs by jare. Hel klein huisken door Jacobus Hundryckxinsge lyks zonder paglregl ten pryze van veertig francs by jare. Dezen koop zal moeten passagio verleenen ter ooslzyde van n.“ 735 van hel kadaster tot gebruiken den eerstvolgenden koop. 2 koop. Alle de gebouwen eencr stede beslaende in woonhuis, gebouwd ia steen, gedekt al zuiden met pannen en al noorden met strooi, vaute oost aen den woonkamer, gebouwd in steen, gedekt met pannen. Groolen en kleinen keuken west aen hel huis met kaïnerken daer aen, peerde, koeistal west daer aen gebouwd in pleister op posten. Noord daer aen koei en vcrkensstallen met privael, en ton zuid oost hoeke aen liet verkenstal een houlloods. Gracnsohuer gebouwd in hout, gedekt met strooi, zuidoost by dc vaute. Zuidwest van de voormelde gebouwen een wagenhuis, mitsgaders de hoeveelheid van een hectare 32 aren 20 centiaren onder bebouwden grond, holplaets, boomgaerd en zaeiland, bekend by kadaster sectie A, n.“‘ 721, 723 en 737, gestaan en gelegen binnen de ge meente van Leysele, noord aen den voor- gaenden koop, palende de hofplaets van noorden op 50 centimeters buiten de hout- loods aen den derden koop, van oosten den zelven derden koop, den waigragt hier ge heel medegaende; den boomgaerd paeld van noorden aen het zaeiland van Anna Debeck, huisvrouw van den lieer Vansteene le B rgen, van oosten naer den noorden aen het zaeiland deel van dezen koop, van

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1856 | | pagina 1