s n WEST - VIAENDEREN. Zaterdag 6 September 1856. a VEURNE. DER STAD TE BEKOMEN BY DE DRUKKERS DEZER, De volgende werken ONZER VEEMAERDSTE VLAEMSCHE SCHRÏVERS1 2 (N.° 1612.) K Richildis, door E. (’.oomans. Zwanenzang door Jan Van Beers. Be leidingen onder Napoleon, door Pietcr Geiregat. By den liaerd door J. Dodd. Don Juan door Hendriekx. Geld of liefde, door Delcroix. Bedenkingen op de nederlandsche schilderschool, door E. Zetternam. Verhalen voor jonge lieden, door Pieter Geiregat. Frêe-altyd-wysdoor Pieter Geiregat. Dé dochter des visschers, door Johan Van Rotterdam. Verhalen uit den ouden tyd door Piet.-r G sirs'll Hoe men schilder is, door Eugeen Zetternam. De Kinirische diluvic. door Eugeen Zetternam. Inleiding tot de kruidkunde door A. Fredericq. Mindeijaiigheid door Van Assclie. I wekelyks Steendruk- w Men betaeld 12centimen per drukregel voor de Inplaelsingen. De minste inplaetsing betaelt SO centimes. Geld en brieven franco toetezeuden aen den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verknopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondert die welkers insertie door de wet verëischt is. Om te verschynen voor de regtbank van eersten aenleg zitting houdende te Veurne, binnen den gewonen delaey van dagvaer- ding, voorzien by de wet, aclitdagen vrv Ten einde aldaer en alsdan te zien en hooren goed en van w.ierde verklaren de onroe rende panding ten verzoeke van mynheer Aegcstk VVoets, bovengenoemd, legen de gedaegde gedaen, by proces-verbael van my ondergeteekende deurwaerder, van den zesden Augusty leslieden, geregistreerd en van welk proces-verbael, tuin ten zelfden dage, afschrift is gelaten geweesthetzelve proces-verbael van saisie, overgeschreven ten kantore van hypotheken te Veurne, den twintigsten Augusty lest, volume dry, num mer een en dertig; En, om verders te hooren beslissen op de waerde van alle ge- zegdensen bemerkingen die zouden konnen gedaen worden op het kohier van lasten, opgemaekt door M.“’ MORAEL voornoemd, den vyf en twintigsten derzelfde inaend Het AnvEETESTiE-Bun verschynt by P RvcKEBOEnen Zoon, Boek- en f kers in de Oost-straetn." 34, te Viduse. ZJe pnjs van inschiyving is 6 francs 's jaers voor de stad en omliggende plaatsen, en 7 francs jaers franco met de post. Hetjaer achttien honderd zes en vyflig, den negen en twintigsten Augusly, Ten verzoeke van mynheer Augustb TV o i t» doktor in de medecynen, grond- eigenaer en bierbrouwer, gehuisvest te Bix- ninde, voor welken is aengesteld en zal occu- peeren M.”’ Lotus JIUHAEL, Avoué by de regtbank van eersten aenleg te Veurne, daer woonende. Ik ondergeteekende I odzwtk Fsabcis Cornss, deurwaerder by de regtbank vin eersten aenleg te Veurne, woonende te Dix- tnude, Grooteudyk, IV 2, behoorlyk gepa- ten teerd Heb daging gegeven aen sieur David Decap en aen Sophie Deman, zyne vrouw, <e voren herbergiers, wiens beroep nu on bekend is, wiens laclslbekende domicilie Holgie is geweest te Woumon, nemaer *elk gemeente Decap alléén heeft verlaten om uit het land te wyken, zonder dat men weet waer hy zich ophoudt Augusty lest, ten zelfden dage te Veurne geregistreerd en gedeponeerd ter greffie der regtbank van eersten aenleg te Veurne, in gevolge akt van die date, vyf en twintigsten Augusty, behoorlyk geregistreerd; hooren bevelen dat de Verkooping van liet gesai- sierd Goed zal geschieden ten overstaen van mynheer den Vrederegter van liet kan ton Dixmude, en door liet ambt van M.‘" HOLVOET Notaris te Beerst, met nakoming der formaliteyten door de wet voorgeschre ven, zeggen dat alle kosten gedaen om tot de verkooping te geraken, vooraf zullen betaeld worden Gegrond op de wettigheid der vervolgin gen en in regte En op dal zy echtgenoten Decap van deze niet zouden onwetende zyn, heb hun elk afzonderlik gelaten afschrift van dit myn exploit, zyndevoor hun beide ter hunner ge kozen domicil ie by den aktschuldbekentenis, verleden voor den notaris Floor, te Wou- men, den zes en twintigsten September achttien honderd een en vyflig, geregis treerd, ten huize alwaer is geweest tyilens de date van den bovenberoepen akt liet kantoor van denzelven M.‘" Floor, die ge- melden akt heeft ontvangen en daerna no taris is benoemd geweest te Poperinghe, al waer hy overleden is, in welk huis nu woont .11.Désiré Louis Bossaert, notaris ter residentie van Woumen, onmiddelyken opvolger van wylen M.‘" Floor, in wiens kantoor zynde en aldaer sprekende voor Decap aen genoemde lieer Bossaert, in per soon; voor Sophie Deman, aen den zelven heer Bossaert in persoon Overigens, voor zoo veel nood, dewyl de domicilie en residentie van Decap onbekend zyn, heb ik een gelyk afschrift van dit myn exploit aengeplakt aen de builen fleur der regtbank van eersten aenleg te Veurne, en nog een afschrift van dit myn exploit ge laten aen mynheer den Proknreur des ko- nings by de regtbank te Veurne bovenge meld, zynde in zyn parket en aldaer spre kende aen den heer Valcke, Prokureur de» konings, in persoon, die myn origineel heeft ges iseerd Eindelyk heb ik dit myn exploit doen plaetsen in het weekblad, getiteld, het Ademtentie-Blad der stad Veurne, gedrukt en uitgegeven te Veuroe, door Ryckeboer en Zoon. ■i.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1856 | | pagina 1