WEIDEN (N.° 1659.) WEST - VLAENDEREN. 1857. 8 Augusty DER STAD VEURNE. Zaterdag ZAEILANDEN OPENBAEIt TE VEltKOOPEN, Gelegenin Aleucoppelle.U'oumen, Reninghe, en Loo. van gens kende zuid de landen schoonc Men betaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing belaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden acn den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingcn en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezonderd die welkers insertie door de wet verëischtis. BW Het Advertf.vtie-Blvd verschynt wekelyks Hy I’Btckeboekcii Zoon, Boek- en Steendruk kers in de Oost-straet, n." 3-1, te Veurne. Deptysvan inschi yving is 6 francs 'sjaers voor Je stad en omliggende plaelsen, en 7 francs jaers franco met de post. van M.‘ D’Evora Yy Vega, te Gent, van westen den steenweg van Loo naer Dixtnude met deu noord westhoek en van noorden de lan den van sieur Bousseiuaere, te Diieucappelie. Gebruikt doer de weduwe van Jacobus Jansseune, te Aieucappelle, uit kragte^ van eenen pacht voor ‘Jjaren, iugegaen eersten October 1853, aen den prys van 260 fr, by jare boven de belastingen. Een Hofstedeken met de hoeveelheid van 4 hectaren 8 aren 90 centiaren llofplaels, Hovenierhol, Wei-en Zaailanden, verdeeld in de twee volgende koopen. 4 koop. De Hofplaets alwacr de Hui zingen opstaen, met Hovenierhol'van zuiden, een perceel Zaeiland van westen en een per ceel Zaeiland van oosten, te samen groot volgens kadaster 2 hectaren 42 aren 30 centiaren, palende van oosten volgende koop scheidende op gragt, van zuiden naer den oosten de landen van mevrouw Cardinael te Ypre, zuid naer den westen de landen van het hofstedeke loebehoorende den. heer Vandenberghe te l’operinghe, en noord de Boterpolstraet, ^ókoop. Oost aen den voorgaenden koop, een perceel Weide, groot 1 hectare 66 aren 60 centiaren, palende oost aen de oude Zee- dyksiraet, west de weide van mevrouw Car- dttiael te l pre,en noord de Boterpotstraet. He koopen 4 en 5 uitmakende het zelve Hofstedeken, zyn gebruikt door Joannes Dewaeie, te Nieuca Jipelle, aen den welken do Huizingen zyn loebehoorende, uil kragte van eenen pacht voor 9 jaren, iugegaen eersten October 1849,aen deu prys van 350 fr. by jare boven de belastingen, zullen ook by verzameling aengeboden zyu. 6 Zoop. Eene schoone partie Zaeiland, groot volgens kadaster 3 hectaren 77 aren 60 cent., palende van oosten de Zeedykstraet, zuid zaeiland, en west weiland van mevrouw Cardinael te Ypre, de drove van zuiden hier af met den noordwesthoek zaeiland van de weduwe Vieublé te Dixtnude, en noord het hofstedeken, boomgaerd en weide van de kinderen notaris Floor te Veurne. Gebruikt door Engelbertus Odaer land bouwer te Nieucappelle, voor 9 jaren, in gegaan eersten October 1853, aen den prys van 520 francs by jare, boven de belastingen. Boomprys 550 fr. Gemeente IJ'atou. 7 koop. Een hectare 17 aren 47 cent. Weide gelegen by den Oliephant-molen palende oost maeigras van de kinderen Card Vanheé te Loo, zuid maeigrazen van M.r Tack en andere, west en noord de weiden van de weduwe Vieublé te Dixtnude. Gebruikt door Joannes Van Thournout, alleenelyks met regtvoor het loopende jaer. Gemeente Reninghe {K.nocke'). 8 koop. Eene Weide verhappende ten noordwesten, groot 3 hectaren 3 aren 37 centiaren, by titel, en 2 hectaren 90 aren 50 centiaren by kadaster, gelegen zuid by de Knocke, palende oost den Ypervaerd, zuid maeigrazen van-sienr Carel Vandewoude te Dixtnude, west hooigrazen van mevrouw De Theux, M.’ Bieswal, Engelbertus Lowagie en de kerkfabriek te Reninghe, noorden noord oost weide van Carolus De Cramer, hove- nierhoven van den zelven, van Franciscus De Cramer en andere, voorts nog van oosten land en huisgrond van Carel Lehouck, zuid west maeigras van madame weduwe Aeben te Ypre. Gebruikt door Carel Lehouck, herbergier in de Knocke, met regt voor het loopende jaer, aen den prys van 280 fr. by jare boven de belastingen. Gemeente Loo. 9 koop. Een perceel Zaeiland voordozen Gras, groot een hectare 94 aren 40 cent., palende oost zaeiland van vrouw de weduwe Bouvy te Brugge, zuid den steenweg van Loo naer Dixtnude, west de weide van den heer Demoucheron te Ypre. noord weide en zaei land van mejoufl'rouw Louisa Demati te Brugge. 10 en lesten koop Een perceelke Zaeiland ook voordozen Gras, groot 9 aren 40 cent., zynde dryhoekig, palende zuid de oude straet, leidende van Loo naer den Ilaeze- wynd, west zaeiland van den heer Demou- cheron,en noord den steenweg van Loo op Dixtnude. Koopen 9 en 10, te samen groot 2 hectaren 3 aren 80 centiaren, zyn gebruikt door sieur Pieter Jacobus Depeser, te Loo, by pacht voor negen jaren, iugegaen eersten’ o'ctober 1851, aen den prys van 260 francs by jare, boven de belastingen, zullen ook by verzameling aengeboden zyn. Conditiën en titelen ten kantoore den Notaris FLOOR, te Loo. Donderdag 20 Augustus 1857, twee uren naer middag, in de afspanning het Stadhuis te Loo, zal gebeuren de openbare verkoo- ping, in eene zitting, van de naerschreven onroerende goederen. Gemeente Meucappe.'le. koop. Een perceel Zaeiland, groot volgens titel 73 aren 48 centiaren, en vol- kadasti t 66 aren 80 centiaren, strek en noord, palende oost en west van de bolstede loebehoorende RosalieCoulier te Veurne, en met het noord- einde het land van mynheer Carton te Ypre. Gebruikt door Carolus l.ndovicus Thery. te Nieucappelle, met regt voor het loopende jaer. Boomprys 120 fr. 2 koop.— Een ander perceel Zaeiland, strekkende zuid en noord, groot volgens titel, een hectare 59 iren 50 centiaren, en volgens kadaster 1 hectare 49 aren 80 cent., palende oost, en van zuiden naer het oosten zaeiland van mynheer Feys, notaris te Rous- brugge-llaringhe, van zuiden naer hel wes ten en van vi esten de limiet van S.'Jacobs- cappello, daer over mynheer Louis Vaiidcn- peereboom te Yperen, van noorden het gras van den zelven heer Vandenpéereboom’ en met den noord oosthoek land van mynheer Depottcr te Brussel. Gebruikt door Eniericus Do Meersseman, met regt voor het loopende jaer. 3 koop Eene Vette Weide,groot 2 hec taren 07 aren S3 centiaren volgens titel, on 3 hectaren 7 aren 90 centiaren volgens ka daster, palend van oosten den Duykervaerd, zuid naer d n oosten land van M.r Baec- keroot te Dix u.ide, aldaer ten midden weido van M.’lluughe te Ypre, zuid het land van de hofstede van den heer llenri Claerhoudt potaris te Brugge met den zuidwesthoek land

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1857 | | pagina 1