WEIDEN Grasgewassen, N.o 4662.) WEST - VLAENDEREN. 29 Augusty 1857. DER STAD VEURNE. Zaterdag Z A EI LANDEN, OPENBAER TE VERKOOPEN BINNEN LOO. Bestuer der Registratie, Domeinen, Wateren en Bosschen. OPENBARE VERPACHTING van de MINISTERIE VAN FINANTIEN. S C II O O N E Ook gebruikt door sieur Vercecke, met - -vail en dag, domei- de tegenvvoor- Op de hieronder vermelde plaels tal door het Bestuer der Registratie, nen, Wateren en Bossebcn, in Men betaeld 12 centiinen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing Lclaelt 50 centimes. Geld cn brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. zelven, en noord naer den oosten den vol genden. koop. Gebruikt door dito sieur Vereeckc, tot 1 oetober 1858, aen den prys van 19'3 francs by jare boven de belastingen. 7 en lesten Koop. Noord naer den oosten aen den voorgaenden koop, eene partie Zaeiland in twee rekken, groot een hectare 84 aren 16 centiaren, het westerschc rek zynde veel langer als het oostersche, strekkende zuid en noord, palende van oosten, noorden en westen zaeiland van Mr. Visart De Moucheron, niet den zuidoosthoek zaeiland van den heer Mesdach. Gebruikt door sieur Vereecke, met regt tot 1 October 1838, aen den prys van 168 francs by jare boven de belastingen. De Licitatie-verkooping der voorenstaende goederen, is geoctroyeerd by vonnis van de regtbank van eersten aenleg zitting hou dende te Veurne, in daten 8 mei 1857, om te gebeuren doorliet ambt van den Notaris FLOOR te Loo, ten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton van Uaringhe, agtervoigens de voorschriften der wet van den 12 junius 1816. De voorwaerden met de bewyzen van eigendom, berusten ten kantoore van den voornoemden Notaris FLOOR. Alle inlichtingen wegens deze verkooping zyn ook te bekomen ten kantoore van M.“' VAN EECKE, Notaris, Kloosterpoort te I peren. Dy Schoorbakke. 5 Koop, Verre noordwest van den 3.'l,n koop, een partie Zaeiland in twee stryngen, groot 1 hectare 97 aren 29 centiaren, strek kende zuid en noord, veel breeder op het noordeiude, palende oost zaeiland van den heer Debal, zuid do Proosdyk-straet, west zaeiland van den heer Visart De Moucheron, gebruikt door sieur Ilacverbeke, noord naer den westen weide van den zelven en den volgenden koop. regt tol 1 oetober 1858, aen den prys 180 francs boven de belastingen. 6 Koop. Noord aen den voorgaenden koop, een partie Zaeiland, groot 2 hectaren 4 aren 1 centiare, bestaende in twee per- ceelen, waer van het oostersche veel langer is, strekkende zuid en west, palende oost zaeiland van den heer Mesdach, west zaei land van den heer Visart De Moucheron, noord naer den westen zaeiland van den zaeiland van den heer De Crombrugghe, zuid aen den wederhelfd van het perceel die toebehoord aen sieur Lava te Poperinghe, scheidende veurgemeeiis, west den heer De Nieulanl, noord liet volgende aldaer schei dende op gragl en het tweede perceel ligt noord daer aen en noord aen het zaeiland van den heer De Crombrugghe, groot 67 aren 62 centiaren, met eeiien sleèrt ten wesleinde naer den noorden, palende oost zaeiland en ten noordoosthoekc inaeigras wederzvdelyk aen den heer De Crom brugghe, zuid het voorgaende perceel, west zaeiland van den heer De Nieulanl, en noord aen zaeiland van de weduwe en kinderen Ketelers. Ook gebruikt door sieur Vereecke, met paehtregt tot 1 October 1869, aen den prys van 91 francs boven de belastingen. 4 Koop. Een parlie Zaeiland, groot 93 aren 83 centiaren, gelegen aen de vervoe ging van de Nieuport- cn de Proosdyk- stralen, strekkende oost en west, palende oost en noord naer den ooslen de vette weide van den heer lloutsagher, zuid de Proosdyk-straet, west en noord naer den westen de weduwe en kinderen Sr. Ketelers. Gebruikt door den zelven Vereecke, met regt van pacht tot 1 oetober 1858, aen den prys van 86 francs by jare, boven de be lastingen. Groeijende op de vryboorden van het kanael van Plasschendae.le tot aen de fransche grenzen en de rider den ïscr. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden Alle Vcrkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zuilen een-mael gratis in ons Blad verschynen, uitgezondcr. die welkers insertie door de wet verëischt is. E !t Donderdag 24 September i857, ten een ure namiddag, inde afspanning het Stad huis binnen Loo, zal gebeuren de openbare verkooping, in eene zitting, van de Wei-en Zaeilanden hier naer beschreven. Gemeente Percy te. 1 Koop. Eene Weide, groot 2 hectaren 95 aren 50 centiaren, met eenen sleèrt oost- waert strekkende tot aen de weide van de weduwe en kinderen van sieur Karei Louis Ketelers, palende van noorden zaeiland van den h er De Nieuiant, van ooslen naer den zuiden weilanden van den heer De Carnin, van zuiden weiland toebehoorende Jan 1'rancis Vereecke. ten zuidweslhoeke wei land toebehoori nde den zelven, en van westen de Nieuport-slraet. Gebruikt door Jan Francis Vereecke te Pervyse, met paciitregt tot 1 oetober 1869, aen den prys van 270 francs by jare, boven •Ie contribution. 2 Koop. —Een perceel Zaei’and, groot een hectare 6 are.i 9 centiaren, strekkende zuid en noord, krom op de beide zyden, palende oost, noord naer den oosten en zuid naer den oosten de weiden van de we- 'luwe en kinderen Ketelers, nog van zuiden *1’1 weide van sieur Lava te Poperinghe, "est hovenierhof en weide van sieur Ver- ’'eeke, noord naer den westen de weide van De Carnin. Gebruikt door den zelven Vereecke met Paehtregt tol 1 oetober 1869, aen den prys van 97 francs by jare, boven de belastingen. 3 Koop. 99 aren 66 centiaren Zaeiland, staende in twee perceelen, waer van het ®er»te groot is 32 aren 24 centiaren, wc- zende den helfd ter noordzyde van meerder Perceel, waer van de zttidzyde toebclïoord '•en sieur Lava te Poperinghe, palende oost Het Advertestie-Bi.vd vcrschynt wekelyks l*y PRvckeboeren Zoon, Boek- en Steendruk kers in de Oost-straet, n." 34, te Vevr.ne. fis prys van inschrijving is francs ’s jaers voor de stad en omliggende plaatsen, en 7 francs s jaers franco met de post.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1857 | | pagina 1