WEIDEN WEST - VLAENDEREN. (N.° 1665.) September 1857. 5 Zaterdag DER STAD VEURNE. ZAEILANDEN, OPENBAER TE YERKOOPEN BINNEN LOO. EXTRAKT. den 3.d““ ¥UTMTH- Men bctaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing betaelt SO centimes. Geld en brieven franca toctezenden aen den Uitgever dezer. k a S C II O O N E Alle Bekendmaking, etc., behoort me» ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezeuden. Alle Yerkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedrukt, zullen een-mail gratis in ons Blad verschynen, uitgezonderd die welkers insertie door de wet verëischtiv. By Schoorbakke. 5 Koop. Verre noordwest van koop, een partie Zaeiland in twee stryngen, groot 1 hectare 97 aren 29 centiaren, strek kende zuid en noord, veel breeder op het noordeinde, palende oost zaeiland van den heer Debal, zuid de Proosdyk-straet, west zaeiland van den heer Visarl De Moucheron, gebruikt door sieur llaeverbeke, noord naer den westen weide van den zelven en den volgenden koop. Ook gebruikt door sieur Vereecke, met regt tot 1 October 1838, aen den prys van 180 francs boven de belastingen. 6 Koop. Noord aen den voorgaenden koop, een partie Zaeiland, groot 2 hectaren 4 aren 1 centiare, bestaende in twee per- ceelen, waer van liet oostersche veel langer is, strekkende zuid en west, palende oost zaeiland van den heer Mesdach, west zaei land van den heer Visart De Moucheron, noord naer den westen zaeiland van den Den ondergeteekenden Edouard Marquette, deurwaerder by de reglbank van eersten acnleg te Veurne aldaer woonagtig in de Zwartenonne-slraet, n." 17. Verklaerd en bevestigd dat ten jare achtien honderd zeven en vyftig, den vierden september, op hel verzoek van den heer Joarbis Aksoot, bierbrouwer gehuisvest te Oudecappelle hebbende voor Avoue meester D. DEKEUVVER, Avouéby de regtbank voor- nocind, hy deurwaerder heelt beieekent als daer toe gecomniitteerl aen sieur David Decap, voor heen herbergier te Woumeii, onder andere, een vonnis van orde, rang schikking en verdeeling verleend by ver stek voor wat aengael Decap door de regl bank van eersten aeuleg te \curne, in dato zeven en twintigste!) juny achttien honderd zeven en vyftig, in zaek tusschcn den heer Annout vuornoeind als eisscher, adjudica- taris up gedwongene onteigening van een Woonhuis met afhangkelykheden te Wou- mon van eenen kant. En 1.’ mynheer Aocdst» Woïts, doktor in de geneeskunde, gehuisvest te Dixmude. 2. ' D’heer Bbmabdus d’Aütricoüit, ridder der Leopolds orden, groiidcigcuatr en brou wer te Dixmudebeide ingeschrevene ‘chuldeisschers op hel acngewezcn goed. 3. ’ Sieur David Decap benevens Sophie Deiuan zyne huisvrouw, gesaiseerde parlye. En aengezien sieur Decap uil hel land is geweken zonder dal men wete waer hy zich ophoud heb ik ondergeteekende voor wal dezen betreft copy gelaten van myn exploit aen den heer prokureur des konings die hiyn origeneel heeft geviseerl, tevens heb oen ander dubbel aengeplakl aen de huilen duer van hel paleis van Jusliciu alhier en dit myn exlrakt uil voormeld exploit gere- B’streert als volgt: Enregistré avec. quatre ’’envois a Fumes, Ie cinq septembre 1800 rinquai>ie sepl, vol. 42, L" 11, v* c.‘ 8. lle^u en principal et add.* deux franc» vingt un centimes. Le receveur, (signé) Client, Doen inlyven in hel weekblad getiteld het fidecrtetilie-Blad, uitgegeven duor P. llycke- OOer. Wanof aki. eurne, i> september 1857. E. MARQUETTE. Donderdag 24 September 1857, ten een ure na middag, in de afspanning het Stad huis binnen Loo, zal gebeuren de openbare verkooping, in cene zitting, van de Wei- en Zaeiianden hier naer beschreven. Gemeente Percy se. 1 Koop. Eene Weide, groot 2 hectaren 95 aren 50 centiaren, met eenen sleért oost- waert strekk. nde tut aen de weide van de weduwe en kinderen van sieur Karei Louis Ketelers, palmde van noorden zaeiland van den h.er De Nieulant, van oosten naer den zuiden weilanden van den heer De Carnin, van zuiden weiland loebehoorende Jan Francis Vereecke, ten zuidweslhoeke wei land toebehoorende den zelven, en van westen de Nieuporl-slraet. Gebruikt duur Jan Francis Vereecke to Pervyse, met paclitregt tut 1 octuber 1869, aen den prjs van 270 francs by jare, buvcii de contribution. 2 Koop. Een perceel Zaeiland, grout een hectare 6 aren 9 centiaren, strekkende zuid en nuord, krom op de beide zyden, palende oost, nuord naer den ousten en zuid naer den oosten de weiden van de we duwe en kinderen Ketelers, nog van zuiden de weide van sieur Lava le Poperingbe, west hovenierhof en weide van steur Ver eecke, noord naer den westen de weide van Mr. De Carnin. Gebruikt door den zelven Vereecke met pachtregttot 1 October 1809, aen den prys van 97 francs by jare, boven de belastingen. 3 Koop. 99 aren G6 centiaren Zaeiland, bestaende in twee perecelen, waer van het eerste groot is 32 aren 24 centiaren, wo- zende den helfd ter noordzyde van meerder perceel, waer van de zuidzyde toebehoord aen sieur Lava te Popcringhc, palende oost Het Advertestie-Bl.vd vcrschynt wekelyks Dy 1’ RvcxEBOERen Zoon, Boek- en Steendruk kers in de Oost-straet, n.° 34, te Vburm. De prys van inschrijving is 6 francs 'sj'aers xoor de stad en omliggende plaetsen, en 7 francs jaers franco met de post. zaeiland van den heer De Crombrugghe, zuid aen den wederhelfd van het perceel die toebehoord aen sieur Lava te Poperinghe, scheidende veurgemeens, west den heer De Nieulant, noord het volgende aldaer schei dende op gragt en hel tweede perceel ligt noord daer aen ea nuord aen het zaeiland van den heer De Crombrugghe, groot 67 aren 62 centiaren, met eenen sleért ten westeinde naer den noorden, palende oost zaeiland en ten noerdoosthoeke maeigras wederzydelyk aen den heer De Crom brugghe, zuid het voorgaende perceel, west zaeiland van ;'en neer De Nieulant, en noord aen zaeiland van de weduwe en kinderen Ketelers. Ook gebruikt door sieur Vereecke, met paehiregt lot 1 October 1869, aen den prys van 91 francs boven de belastingen. 4 Koop. Een partie Zaeiland, groot 93 aren 83 centiaren, gelegen aen de vervoe ging van de Nieuport- en de Proosdyk- stralen, strekkende oost en west, palende oost en nourd naer den oosten de velto weide van den heer lloutsagher, zuid de Proosdyk-straet, west en noord naer den westen de weduwe en kinderen Sr. Ketelers. Gebruikt door den zelven Vereecke, met regt van pacht tot 1 October 1838, aen den prys van 86 francs by jare, boven de be lastingen.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1857 | | pagina 1