(N.“ 1668.) WEST - VLAENDEREN. Zaterdag 40 October 1857. DER STAD VEURNE. 36 ft E OPENBARE VERK00P1NG van eene Brood bakkery, HERBERG, WOONHUIZEN, HOVENIERHOVEN, GRAS', ZAEILAÜDEN, HOOIGRAZEN EN BOSSCHEN, TE CROMBEKE. 131 OC 9» te scheiden i Verpacht DVESTSNTIE-BLAD I wekelyks Steendruk- cn 41 centiaren voorhOofdendo Men bctaeld 12 centimen per drukregel voor de Inplaetsingen. De minste inplaetsing betaelt 50 centimes. Geld en brieven franco toetezenden aen den Uitgever dezer. Alle Bekendmaking, etc., behoort men ons uiterlyk eiken vrydag avond toetezenden. Alle Verkoopingen en Bekendmakingen by de Uitgever dezer gedruktzullen een-uael gratis in ons Blad versehyuen, uitgezondert die welkers insertie door de wet vercischt is. Het Advertentie-Blad verschynt "J l’ RtcKEBOERcn Zoon, Boek- en f kers in de Oost-straet, n.° 34, te Veirxe. 0e pi ys van inschrijving is 6 francs ’s jaers yoor de stad en omliggende plaelsen, en 7 f anes /aers franco met de post. sieur Eeuwaert, hage hier mede en hove- nierhof van Thomas Deryeke, hage hier af, zuid hovenierhof van sieur Pieter Bulayeen dat onder den achtsten koop, de grónden van Louis Wollaert, en de weduwe Keste- man, scheidende van zuiden op half dyk, van westen de landen van de hofstede me vrouw Calmeyn, ook scheidende op half dyk, van noorden den volgenden koop op palen, de happe strekt zuid en noord, palende oost huis en hovenierhof koop 8, hage hier mede, zuid de Rousbrugge-straet, west huis en grond van dito Wollaert, hage hier af. Om handslag met de geldtelling. Boomprys 40 francs. 10 koop.Een perceel Zaeiland, groot 43 aren 68 centiaren, liggende van noorden en de dorpplaets, palende van oosten den volgenden koop, en met den noordoosthoek betimmerden grond van sieur Eeuwaert, van zuiden huisgrond van de weduwe Engel Du Mon, en hovenierhof van Thomas, Deryeke, hage hier af, nog zuid den negensten koop op palen, west zaeiland van mevrouw Cal meyn op half dyk, en noord gras van sieur Eeuwaert, ook op half dyk. Om handslag met de geldtelling. Dezen koop zal vrye passagie hebben op den volgenden koop, en daer bestaet eeno vrye passagie zoo voor dezen als voor den volgenden koop, lot op de straet leidende naer Stavele. Boomprys 135 francs. 11 koop. 7 aren 30 centiaren afteineten op de oostzyde van den tienden koop, strek kende zuid en noord scherp ten noordeinde, palende van oosten gebouwen en gronden van sieur Eeuwaert, scheidende op half dyk, zuid grond van ThomasDeryeke, scheidende op hage hier af, en west den 9’ koop. Verpacht aen sieur Edouard Kesteman, tot 1 october 1866, aen den prys vau 12 fr. by jare, boven de contribution. Boomprys 35 francs. 12 koop. 39 aren 40 centiaren Gras en Zaeiland, doorsneden van de Lecuwerk- straet, palende oost de Bernaerd-beke, zuid boomgaerd van Anna Theresia Delva en zaeiland van den heer Delerive te Yper, west bosch van het bureel van weldadigheid van Crombeke, en noord boomgaerd en zaeiland van den heer Legraverand te Yper. Gebruikt door Francis Abcele, met pacht- Om uit gemeenzaetnhcid Maendag 26 October 1857, om een ure naer middag, in de herberg de Zwaene, be woond door sieur Pieter Bulaye, te Crom beke, in de dorpplaets, zal gebeuren de openbare verknoping, in eene enkele zitting vau de naerschreven Goederen. Gemeente Crombeke. 1 koop. Een Buis, ten gebruike van Broodb ikkery en kruideniers Wynkel, be staande in verschelde plaatsen gelykvloeis erop het verdiep grooten meelzolder, hout- ■nagazyn, ezel- en zwynstallen met Garen 93 centiaren grond daer tuedegaende viaende ten midden van du dorpplaets, 'oorhoofdende van oosten op de zelve dorp- p acis, palende van zuiden op de Proven- straet, van noorden opdc Rousbrugge-straet, 'an westen aen den tweeden koop en aen het hovenierhof van sieur Louis Cocne te Ha ringho. Bewoond door den incdcverkooper sieur Henri Couttenier, met regt van pacht lot 1 '“ei 1865, aen den prys van 160 francs by Jare boven du belastingen. 2 koop. Een Huis staendc west aen het 'oorgaendu met houlstal en voorder gerie- 'elykhedr m alsmede 42 centiaren grond 'hier tuedegaende, voorhoofdende van zui- 'h.'ii op <1.- Provenstraet, palende van westen den volgenden koop, l-estniael gebruikt geweest door wylen sieur I u uauiis Couttenier, om handslag met *h) geldtelling. 3 koop. West aen den tweeden koop, etn Hui., mul stal van westen Rfoud daer medegaende, - '■m zuiden op de Proven-straet, palendo 'a't westen deu volgenden koop. Bewoond door Pieter Maerten, met pacht- regt tot 1 mei 1858, aen den prys vau 36 francs by jare vry van contribution. 4 koop. West aen den voorgaenden koop een Huis dienende voor Slagtery, met omtrent 2 aren 19 centiaren Grond daer medegaende, voorhoofdende van zuiden op de Proven-straet, houdende van westen het huis en grond van sieur Louis Coene. Bewoond door Carolus Ludovicus Alle- weireldt, met regt van pacht tot 1 mei 1858, aen den prys van 36 francs by jare vry van conlrebutien. 5 koop. Een Huis staendc in het mid den van de dorpplaets met 2 aren 10 centi aren grond en hovenierhof daer mede gaende, voorhooidendc van zuiden op de zelve dorpplaets, palende van oosten de her berg de Zwaene hier agter opgesteld onder den 22'" koop, en van westen den volgenden koop. Bewoond door de weduwe Benoit Verbeke, en de kinderen Hennaert, met pacht tot 1 mei 1858, aen den prys van 55 francs by jare vry van contribution. 6 koop.Een Stalleken met omtrent een are grond, aen de oostzyde van den voor gaenden koop, houdende van zuiden aen het huis van Pieter Waeghemaecker. Gebruikt door den zei ven AVaeghemaccker met pachtregt tol 1 january 1858, aen 5 francs by jare. 7 koop. Een Huis staendc van westen aen den vyfden koop, met omtrent een are 95 centiaren grond en hovenierhof daer medegaende, voorhoofdende van zuiden op de dorpplaets, palende van westen aen den volgenden koop. Bewoond door de weduwe Pieter Jacobus Peuson, met regt tot 1 mei 1865, aen 48 francs by jare vry van contributien. 8 koop. Een ander Huis staendc west aen den zevenslen koop, met omtrent 2 aren 29 centiaren grond en hovenierhof daer mede gaende, voorhoofdende van zuiden als het voorgacnde, palende van westen den vol genden koop. Bowoond door Pieter Kinno en Francis Blanckaerl, met pachtregt tot 1 mei 1858, to samen aen 46 francs by jare, vry van contributien. 9 koop. Een Hovenierhof, groot 15 aren 62 centiaren, met eeno happe aen do zuidzyde, palende oost hovenierhof van

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1857 | | pagina 1