LU V A K V E U El E Graad Sal II U I rL E N B (0) MI E F'J nrro KOOPDAGEN ii IS ft licitatie-verkooping Ki ZATERDAG 6 FEBRUARY 18Ö8. 1685. 9 Ét 1 ERVEN EN CYNSGRONDEN, TE AVEKAPPELLE, OP DE DORPPLAETS. HAKHOUT EN PLANTSOENEN, Zn tte zoogenaamde Fokkeiverve-bosschen, TE ALVERINGIIEM. Blad voor Annoncen, Landbouivniewtvs, politieke Een Nummer, en een >r N.r 78 279 78 200 78 220 18 240 18 247 18 233 38 245 43 43 43 29 29 29 58 cn algemeene Tg dingen, Marktprijzen en Ilandelzaken. Supplement op half blad, per week. JAER, Toor stad worde» koop een, by de i pplement 15 c.* dit blad gedrukt, id. id. id. id. id. id. id. GROOTE Le Lundi et Mardi du Carnaval, a Estaminet St. Sebastien, a Furnes. van schoone MET VAN Pry» van koopers plank I b Alles op tyd medekoopers. inschryving, BETAELBAER VOOROP: 6 franks ’sjaers. 3 fr. 25, 0 inaenden. 1 fr. 75. 3 inaenden. 7 franks ’sjaers. Voor buiten, vrachtvry: 3 fr. 75 6 inaenden. 2 fr. 25 3 inaenden. VoorFrankryk11 fr.20 ’sjaers. Op Macndag, 8 February, 1858, met middaguer juist te beginnen, zal den Notaris BEERNAERT, te Alveringhein, in ’t gedeelte van gezegde Bosschem houdende aen het uitgeroden parceel genoemd den Iloogenaker, gelegen in ’tzelfde Alveringhein, noord west nevens de zandstraet, leidende van ’t géhuchto Forlhem naer de Kruisse-abeel Koopdag houden van 104 Abceleii, doorga»™ ter dikte van 1 meter 60 centimeters. 155 Eiken, waer onder een 25-tal, 1 meter 30 centimeters tot 1 meter 60 dikte; de andere heb bende slecht dooreen rond een meter otnkring. En 16 hollanderkens, olmjes en wilgje (brandhout) allen verdeeld in 101 koopen. Te vergaderen in de dreef, aen zandstraet. blad, Oostslraet van het ryk. 32.® En op Donderdag, 11'1'" February, 1858, om 2 ure namiddag juist, ter herberg van 5.* Joseph, be woond door Eduard Dewilte op liet géhuchte Forthem, gemeente Alveringhein, zal voornoemdeti Notaris BEERNAERT, openbaer verkoopen: Het hakhout met 2,146 sehoOnc Plantsoenen, staende in bovengemeld deel Bosch, groot H. 3-64-81, verdeeld in de volgende 8 loten, beginnende aen den ingang, westgaende: Koop 2 3 4 5 6 7 8 Derde koop. Een schoon en ruim Huis, geheel gebouwd in steen en gedekt met pannen, zamen- geslcid uit woonkamer, beste kamer, keuken, kelder voute en zolder, alsmede eitern en schuer, ten wesl- einde, ook gebouwd in steen met de gevels, en afge slagen met berd ten oosten, en geheel bedekt niet pannen, met verdere alhanglyklieden, benevens 6 aren 30 centiaren Erve, ouder voorhof, kour en Hovenierland, hier mede gaeude, gestaen en gelegen ter dorpplaets van Avekappelle, van zuiden voor- hooldeude met hel voorhol op den Burgweg; palende van westen op het voorhof aen de erve der ver- k< opers-licitanten, zynde den cynspacht van voor- gcnocmdeii sieur Steen, nog van westen, met het hovenierland der verkoopers-licitanten, op regte streep van een houtlen pael, staende ten noorden builen de haeg op den boord van den spletgracht, van noorden met hel hovenierland der ver- koopers-hcilanlen, aen het gras van Amandus Mor- lion, builen de haeg, welke haeg alhier geheel is medegaende op gansch hare lengde, van oosten op het voorhol, aen het huis der verkoopers-lici- tanlen, bewoond door Norbert Demaziere, op twee houtlen paelstaken van hel zuiden naer het noorden: nog van oosten met hel hovenierland aen dezelve erve der verkoopers-licitanten, gebruikt door denzelvcn Demaziere, op regie streep van eenen houten pael, slaeude ten noorden builen de haeg, op den boord van den spletgracht. Dit Huis is beigeen alwacr Carolus Josephus Morael overleden is, en is thans onbewoond. Vierde koop.Een neten kloek Huis, gebouwd in steen en bedekt met pannen, zamengesteld uit woonkamer, keuken, voute, kelder en zolder, als mede waterbak, pompe, vertrek en stalling in berd, achter hel Huis, en verdere afnanlykheden, benevens 2 aren 50 centiaren Erve, ouder voorhof, kour en hovenierland, hier medegaende, staende en gelegen ter dorpplaets van Avekappelle, van zuiden voor- hoofdende met het voorhof op den Burgweg, alsmede nog van zuiden, met liet hovenierhof'dezer erve aen den grond der verkoopers-licitanten, in cyns ge houden door sieur Hendrik Loncke, scheidende op eene levendige haeg, aen de verkoopers-licitanten beboerende en hier medegaende, palende van westen vóór hel huis op twee bouten paelstaken van westen aen het hovenierland van voorgaenden koop, van aen den gevel van dit te verkoopen Huis, op regte streep naer het noorden op houten paelstaek, staende builen de haeg, op den boord van den spletgracht, de haeg hier medegaende zoo verre deze erve strekt. Van noorden met het hovenierland van dezen koop, aen hel gras van Aiuaudus Jlorlion, builende haeg; welke haeg alhier medegaet, lol zoo verre deze erve strekt. Van oosten mei het hovenierland dezer erve aen degene van Amandus Morlion, scheidende op eene gemeene haeg. In gebiuike door Norbert Demaziere, werkman te Avekappelle, ad 60 franks by jare, tot 1 Mei 1858. Vyl'decn toetste koop. Eene hoeveelheid van een are dry en twintig centiaren Erve, op welke een Huis slaet en verdere gebouwen, toebehoorende aen sieur Hendrik Loncke, landbouwer te s’Heerwillemscap- pelle, gelegen ter dorpplaets van Avekappelle, palende van zuiden met den te verkoopen grond, de Lrurgweg- straet; van westen den gronden erve van den voor gaenden koop, scheidende op een paelstaekje ter straet, op regie sleep noordwaerts tot het midden van den gevel in scheiding van het huis van voorgaenden koop, en voortsgaende al door den huize van ge zegden Loncke op den achterkour niet half gevel- ineur van den huize van voorgaenden koop, op regie streep tot aeu de haeg. Van noorden de haeg, en daer buiten het hovenierhof van den voorgaenden koop, en van oosten ter straet, een weinig erve van sieur Joannes Vanhoutte, scheidende op houten paelstaek tot op den hoekgevcl, cn zoo vooris langs dien gevel met de erve van voornoemden Vanhoutte, op regie streep tol op eenen houten paelstaek zich bevindende ten oosthoeke der vermelde kleine haeg. In cynspnehte gehouden door sieur Hendrik Loncke. De titel» van eigendom, het kohier van verkoop- waerden van het rcglerlyk Vonnis, berusten ter studie van voornoemdeti Notaris BEERNAERT. 1 groot 87 aren 55 cent, mei 482 Plantsoenen. Aengezien deze party Bosch in Zaeiland zal worden gebragt, zullen, behalvede voorenbeker.de gekavelde hoornen en de in den omtrek geteekeude oiu te bly- ven staen, al de andere houtgewassen aldaer ten verkoopdage te bevinden, medeverkocht worden. lot nadere inlichtingen begeve men zich by den boschbewaerder Jsn Csllf.ss, nevens de oude tokke- wervedreef naby den Loodyk. Alles op lyd van betaling, mits stellende solvabele Men abonneert zich op het bureel van hel N.‘ 34, te Veurne, en op al de postkantooren Insertien, 15centimen den drukregel. Een afzonderlyk nummer 20 c.‘, het su Alle aüichen, by de uitgevers van tUMiKL onvergcld in hetzelve geplaetst. Brieven en geld vrachtvry toe te zenden. Op Donderdag, 18February 1858,tendryurc namid dag Ier herberg den Papegnei, bewoond door Hendrik Kessels, binnen de gemeente Veurne, seklie Bewes- terpoon, langs de kalsride van Veurne naer Pervyso, zal den Notaris BEERNAERT, ter residentie van Alve- ringhem, krachtens oklrooi verleend dooreb' Regt- bank van eersten aenleg zitting houdende le Veurnc, ten ov< iitieii van den lieer rederegter des kantons Veurne, en ten v rzocke van wiezulks belangt, over- gaett tol <le op tihare verkooping, in eene enkele zitting, indien hel plaet» geeft, van de volgende goederen Gemeente .fvekappelle. Eerst» koop. Een Groot en Ruim Huis, ten dienste van li< rbvrg, gennemd de toren van Duinkerko benevens de hoeveelheid van vyfticn aren 31 cent. Erve, onder b 'bouwden' grond, hovenierland engrond vóór hól Huis aen de straet, alles gestaen en gelegen ter dorpplaets van Avekappelle, langs den Burgweg. Palende van noorden met hel hovenierland aeu 'tgras van Amandu» Morlion, van oosten met den gevel van den foren van Duinkcrke, en voorst zuid- w.icrts'goende op regte streep; in Tgescheid der erve dér verkoopers, met eenen paelstaek tot builen de haeg, tot op den boord van het splelgrachtje, alwacr zich eenen pael bevindt, deze evert vermelde haeg aldus-gch.-el in hare lengde medegaende tot op den boord van het grachtje, alwacr ten weslkaute ook renen pael te vinden is; van oosten, het huis toe- b.'hoorende aên Pieter Steen, welke grond waerop hetzelve gebouwd is ook toebehoort aen de verkoo- p' rs-licuanten,nog van zuiden voorhoofdende met hel hoi» n de voute op den Burgweg, nog in zuiden met hot hovenierland aen hel huis en de hoving van mevrouw Dubois, te Veurne, en aen den huisgrond van Engel Rubbrecht, van westen wet de voute en het hof, aen het huis en hof van gezegde mevrouw Dubois, alsook nog aen eenen wegel; in den titel genoemd Veurne-weg, daerover zaeiland van madame Dantricoiirt-Vancaillie, te Brugge. Be woond door Pieter Beyen, herbergier, met pacht tot 1 Mei 1862. Tweed» koop. Eene hoeveelheid van 2 aren 21 centiaren Gynsgrond, op welke een Huis staet cn andere Gebouwen, toebehoorendo aen sieur Pieter Steen, gelegen ter dorpplaets van Avekappelle, langs den Burgweg, palende met den te verkoopen Grond, van zuiden op dén Burgweg, van oosten met een ge deelte van den huisgevel van Sr. Steen aen de erve van de verkoopers-licitanten, alsmede van oosten met een gedeelte van den stal van sieur Steen, aen de erve derzeive verkoopers-licitanten, en nog van oosten het stal en de erve aen de erve der verkoopers- licitaiiteii van westen met den geve) van den huize van sieur Steen, aen den Toren van Duinkerke, alsook van westen, aen den gevel der stalling en van den bakoven aen dezelve erve der verkoopers-lici tanten, zynde den Toren van Duinkerke, en van noor den aen hi-t hovenierhof, wezende erve der ver- licitnnten, aldaer scheidende met afgeslagen b rd. ito geh< uden door sieur Pieter Steen, tot laelsten April 1868, mits 11 fr. 62 ju dc belastingen. I I';

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1858 | | pagina 1