V E U H N E. VAN HUIS BOOMGAEIW. AEN HET Openbare Verkooping van een Openbare Verkooping binnen de STAD V E U R N E, van BEBOUWDEN GROND, HOVENIERHOF, MEERSCH, GRAS- EN ZAEILANDEN, GELEGEN IN WULPEN. WOENSDAG 3 NOVEMBER 1838. p n 1 staende te Veurne, en een behuisd HOFSTEDEKEN Gemeente Wulpen (Schoudervliet.) Gemeente Wulpen nog Schoudervliet.) Gemeente Wulpen (Westhoek.) 9 SUPPLEMENT aivbtfj o verkoop-voorwaerden voornoeinden Notaris van n.e aren 63 Dcschmll-Meester. Koop Tien.Eenepartie Grasland, thans in twee ■pnre.len, groot, by kadaster sectie C, n.’ 196, een hectare 63 aren '30 centiaren, strekkende in ’t ge- heelezuid en no ird, palende oost grootendeels naest den noorden koop 9, en naest den zuiden aen de vet- weide va.i mevrouw de Nieuport, zuid en west naest den zuiden den eigembim van mevrouw de Nieuporl, en n test den noorden de landen der weduwe Fraudes ih bal, en noord aen laetst gemelde straetken. Deze twee koopen zyn thans gebruikt door Philip Detollenaere, met regt tot den elfsten November 1858, om door de koopers daeraf in genot te treden met den dag tier geldtelling. De eigendmns-bewyzen en zyn berustende ter studie van BEERNAERT, te Alveringhein. TE WULVERINGHEM. Den Notaris DE CAE, ter residentie van Alveringhein, brengt ter kennis aen hel geëerd publiek, dal’er door zyn ambt zal overgegaen zyn tot de openbare verkooping van de volgende Goederen, als Den Woensdag 10 November 1858, om 3 uren naer noi'tte, in de herberg bewoond by sieur Josephus Sobiy, op de Groote Markt, te Veurne, in eene en dezelfde zitting, tot den definitiven Overslag van een Huis met 2 aren 50 centiaren Ervedaer medegaendc, staende en gelegen binnen de stede van Veurne, ter oostzyde van de Zuidstraet, en aldaer bekend per plan kadastrael sectie A, nummer 523, aboutteerendo van zuiden aen het huis en erve van de weduwe sieur Ambrosius Ternier, van noorden aen het buis en erve v an sieur Francis De wulf, van oosten aen de erve van joufl'rouw de weduwe en kinderen van d’lieer Désiré Bril te Veurne, en van westen voor- hoofdendeop de gemelde straet. 7.ynde hel huis alwaer dc weduwe d’heer Detol- lenaere overleden is. Om in gebruik te komen geldtelling. 2.’ Donderdag 11 November 1858, om twee nren naer uoene, in de herberg het Gouden lloo/d, te Vynchem, bewoond by sieur Carolus Debaenst, van een behuisd en beplant Hofstedeken, groot volgens titel 2 hectaren 51 aren 87 centiaren, inbegrepen 44 aren 51 centiaren behoorende aen den discii van Wulveringhem, en 12 aren 84 centiaren compe- teerende hel bureel van wcldaed van Bulscainp, ge- zam.ntlyk bekend per plan kadastrael sectie C, nummers 335, 336, 337,338, 339, 340, 341, 342, 346 en 347, ter grootte van 3 hectaren 09 aren 22 centiaren, staende en gelegen binnen de gemeente van Wulveringhem, benoorden den steenweg lei dende van het gehugte het Gouden Hoofd naer d< calchiede die leidt van Veurne naer Ypercn, verdeé1 in 7 loten. Eerste lot. Al dc Gebouwen met 20 aren 5 aren Grond van Gebouwen en Hof daer metleg bekend onder de nummers 338, 339 en 340, p.i! van oosten aen de landen van sieur Francis De' te Wulveringhem, van zuiden aen het zevens' van westen aen het eerstvolgende, en van n; aen het zesde lot. met den dag der aen de erf van Jean Serrue, de haeg hier afgaand Koop Vier. Een byna dryhoekig parceel Gras land, deel van n.’ 344, groot, by onlangs gedane meting, 44 aren 50 centiaren, palende oost aen koop dry hi. r vooren, de haeg aldaer met vrydom hier mede, zuid oost acn koop een, aldaer scheidende, zoo reeds is gemeld, door den rauwen land op paelstaken, zuid-west aen de erf van Charles Dec.roo voornoemd, de haeg aldaer hier medegaendc en noord-west aen den keiweg. De vier voorschreven koopen zyn uitmakende liet Hofstedeken by Philip en Thécla Verleur.*, om door de koopers er af in genot te treden: van de zieilan- den met 't scheeree en uitdoen der vruchten, ctt van de graslanden den elfsten november wederzydig des jaers 1859. Koop I y/. Een parceel Grasland, groot, per kadaster sectie C, n.’ 181, 50 aren 90 centiaren, pa lende noord en oost aen koop 6 hier na, zuid-oost aen't straetken leidende van Wulpendamme-straet naer d'lmfstede thans in gebruike by du kinderen van Philip Depolter, en zuid-west aen den eigendom van Jenn-Baptisle Boury. Km p Les Eene Weide happende,zuid en noord aen’t oovteimle, wezende’t grootste gedeel van n.* 176, sectie C van T kadaster, groot, na aftrek van koop 7 hier na, een hectare 2 aren 18 couliaren, palende noord en oost de weide van Jacobus Declurck, te C vyde, zuid-oost naest den oosten aen het gezegd straetken leidende van Wulpendamme-straet naer d'hofstede kinderen Depolter, en naest den westen acn koop vv f hier vooren, zuid-west naest den zui den 1 met de grootste liappe aen koop 5, 2? de i rf van genoemden Jean-Baptiste Boury, en naest den i oorden l.'nen koop zeven, aldaer scheidende in regie linie door den rauwen lande op pacistaken, 2.* met het noordseh hapje aen gemelde weide van Jacobus Declerck, teCoxyde. Koop Leren. Een zeskantig parceel Weide, deel van n.’ 176, sectie C van’t kadaster, groot, by on langs gedane meting, 45 aren 62 centiaren, palende oost naest den noorden aen de weide van genoemden Declerck, en naest den zuiden aen koop zes, aldaer scheidende zoo reeds is gemeld, in regte linie door den rauwen lande, op paelstaken, zuid aen de erf van Jean-Baptiste Boury voornoemd, zuid-west ge meld straetken, uitweg hofstede kinderen Depolter, west naest den zuiden kleenendeels het zelfde straet- ken, en naest den noorden aen koop 8 hier na, m ord naest den westen met een klein deel aen koop 8 en overigens aen de weide van ’t armbestuur te Wulpen. Koop Acht. Een parceel Maeigras, groot, by kadaster sectie C, n." 175, 71 aren 80 centiaren, hap pende ten noorden aen d’oostzyde, palende oost naest den noorden aen de weide van't armbesluer te Wulpen, cn naest den zuiden aen koop 7, zuid ge meld straetken uitweg hofstede kinderen Depotler, westaen den eigendom van mevrouw de burggravin dc Nieuport, en noord naest den westen de erf van mevrouw de Nieuport, en naest den oosten aen het land van 't armbesluer te Alveringhein. Deze vier koopen zyn alsnu gebruikt door Jean- Baptiste Boury, met regt tot den elfsten November 1858, om door de koopers daeraf in genot tu treden met den dag der geldtelling. Koop Negen. Eene byna vierkante partie Gras land, groot by kadaster sectie C, n.‘ 195, een hectare 26 aren 10 centiaren, op welke ter noord-oostzyde eenen voetweg ligt, palende noord-oost aen den eigendom, by vruchtgebruik, van den heer Clep, zuid-oost aen vetweidc van mevrouw de Nieuport, Woensdag 10 November 1858, om twee ure na middag, ter afspanning den Pap'yaei, bewoond door Charles Vanderheyde, ter stede van Veurue, zal'er door hel ambt van den Notaris BEERNAERT, ten Verblyve van Alveringhein, overgegaen worden tot du openbare veiling, in eene zittingen zonder ver deren uitstel, vim de hier na omsi liievciic goederen, verdeelt in de volgende tien koopen, met regt van geheele ofalle gedrein lyke verzamelingen Zuid-oost langst den keiweg leidende dier ge meente naer Veurne en op een kilometer afstand dezer stad. Koop Een. De hoeveelheid van een hectare 68 aren 12 centiaren bebouwden Grond, Boomgard, Ilovenicrhof, Gras-cn Zaeiland, seelie C, n.- 345, 846 en groot deel van n.' 344 van T kadaster, het overige van n.* 344 daer uit gemeten en uitmakende dc koopen twee en vier hier na; strekkende dezen koop in ’t g’heele oost en west, palende oost aen den eigendom der kinderen Deridder, zuid naest den oosten aen zaeiland van den heer llamelynck te Gunt, ten midden aen land van du kerk te Wulpen cn naest den westen met een zeer klein deel aen land van den heer Despol-Verwaerde, te Veurne, zuid west aen koop twee hier na, aldaer scheidende in regie linie, door den rauwen lande op paelstaken, noord-west kleenendeels aen den keiweg van Wul penop Veurne, en noord naest den westen l.° aen de erf van Charles Deeroo, te Wulpen, de haeg hier mede, 2.’aen koop vier hier na, aldaer scheidende in regte linie door den rauwen lande op paelstaken, en naest den oosten; 1.’aen koop dry liier na, de groene en drooge hagen met vrydom hier mede, 2.* aen den eigendom van Pieter D'hondt, te Veurne. Waerdeering van A.De opgaande- en fruitdragende hoornen frs. 125 - 00. AI de gebouwen, aen de pachters behoorende, in liggende waterde, 316 - 40. Wederzydig door den kooper te betalen. Koop Twee. Een parceel Grasland, deel 344, groot, by onlangs gedane meting, 58 centiaren, strekkende noord-oost en zuid-west, pa- lende noord-oost aen koop een, aldaer gesepareerd, zoo als reeds gezegd, in regte linie door den rauwen lande met paelstaken, zuid-oost aen ’t land van den heer Despot-Verwaerde voornoemd, zuid-west aen land van den heer baron van Crombrugghe, en noord-west aen den keiweg van Wulpen op Veurne. Koop Dry. Een parceel Zaeiland, groot, by ka daster sectie C, n.* 348, 78 aren 70 centiaren, strek kende zuid en noord, palende oost aen den eigendom van Pieter D'hondt voornoem, zuid aen koop een hier vooren, de groene en drooge hagen aldaer op hun nen vrydom hier afgaende, west aen koop vier hier na, G

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1858 | | pagina 1