VAN VEURNE. HUIS staende to Veurne, en een behuisd HOFSTEDEKEN TL WULVEKIHGUEH. Hofstedeken, staende en gelegen Openbare Verkooping binnen de STAD VEURNE, van BEBOUWDEN GROND, BOOMGAERD HOVEKIERHOF, MEERSCH, GRAS- EN ZAE1LANDEN, GELEGEN IN WULPEN. Openbare Verkooping van een VERKOOPING van een bebuist en beplant KOOPDAG 4752. N. ZATERDAG 6 NOVEMBER 4B58. VAN MENAGIE - GOEDEREN en algemeene TE AL VER INCH EM, Blad voor Annonccn, Landbouwnieuws, politieke Verkooping Hofstedeken. Koopdag Meubelen. Tydingen, Marktprijzen en Handelzaken. Een Nummer, en een Supplement op hall blad, per week. Gemeente Wulpen (Westhoek.) A Voor stad worries (je- t ALDAER. AD VERTE NTIE-BLAD het blad, Oostslraet i van het ryk. Prys van ituchryving, BETAELBAER VOORUP C franks ’s jaers. 8 fr. 55, 6 maenden. 1 fr. 75. 3 maenden. 7 frank, ’s jaers. Voor buiten, vrachtvry3 fr. 75 6 maenden. 5 fr. 35 3 maenden. Voor Frankryk II fr.20 's jaers. Maendsg 15 November 1858, om twee uren naer ooene, in de herberg den Os, bewoond by sieur Joannes Luyasen, ter plaets van Al veringhem, Zafer overgegaen zyn in eene en de zelfsto zitting, tot den defiuitiven Overslag van een behtiist en be plant HOFSTEDEKEN, groot volgen, titelen twee hectaren 04aren 01 centiare, en volgens kadaster sectie D, nummers 878, 879, 880,886,387, 388,389iü •n 800, 2 hectaren 94 aren 54 centiaren staende en gelegen binnen de gemeente van Alveringhem, verre noordwest van de kerk, alwaer sieur Franciscns Prevoos! en zyn huisvrouw Anna Marie Vannooren- berghe overleden zyn, verdeelt in 6 loten. Eerste Lot. Alle de Gebouwen met 73 aren 34 centiaren Hofplaelse, Hovenierhof en Bootngaerd, bekent per plan kadastrael sectie D, nummers 878, 379 en 380 palende van zuiden aen eene uitdreve. Tweede Lot. Beoosten hier aen eene partie Zaei- land en Gras, groot 45 aren 80 centiaren, bekend per plan kadastrael sectio D, n.“ 390, aboutteerende van noorden aen het volgende en van oosten aen de hof- stedelandcn gebruiktby deweduwe Francis Houtman. Derde Lot. Benoorden hier aen 50 aren 70 centi aren Zaeiland en Gras, bekend onder den nummer 389 bis, palende van noorden aen de landen van het hofstedeken bewoond by sieur Lazeure, en van oosten aen de uitgereunde vlooge van den heer Bicswal, Vierde Lot. Benoorden hier aen, allcenclyks een parlieken zaeiland van het hofstedeken sieur Lazeure daer tusschen eene partie Zaeiland, groot 45 aren 80 centiaren, bukend per plan kadastrael n.’ 386, aboutteerende van oosten aeti het volgende. Vyfde Lot. Beoosten hier aen eene partie Zaei land, grool 34 aren, bekend per plan n.’ 387, about teerende van oosten aen hel volgende. Zesde Lot. Beoosten hier aen eene partie Zaei land bekend per plan kadastrael n.° 388, ter grootte van 44 aren 90 centiaren, aboutteerende van oosten aen de landen van d’heer Despot-Verwaerde, te Veurne. Om aenslag niet den dag der geldtelling. Dissendag 23 November 1858, om een uro naer nocne, op het gemelde Hofstedeken, Koopdag van geheel den huisraed, kuip-en kernallaem, deel ge- zaegd hout, brandhout, en andere meubilaire objec ten, als ook van 3 melkkoeijcn, 2 vette zwyns, een wagen, karre, ploeg, tolle en akkergetuig, 5000 terwen bauwelaers, deel boonstrooi, 1000 booten klaverhoooi en deel ongezwytigcld vlas. Ten zelven dage en naer het eindigen van den koopdag zal men overgaen tot de Verkooping van al de geeoende opgaende en fruitdragendo Hoornen op het te verkoopen hofstedeken staende De titelen van eigendom en de voorwaerden der verkooping zyn berustende ten kantoore van don Notaris DE CAE, te Alveringhem, en ten wiens kan toore het bedrag der venditien ook zullen moeten betacid zyn, dies do koopen van 20 francs en daer beneden, benevens den tienden penning van al do koopen comptant te betalendegene daer boven op tyd van betaling. Men abonneert zich op het bureel van I N.’ 34, te Veurne, en op al de postkantooren Insertien, 15centimen den drukregel. Een afzonderlyk nunsswer 20 c.*, het supplement 15 c.* Allo aftichen, by de uitgevers van dit blad gedrukt, ttswAïL onvergeld in hetzelve geplaetst. Brieven en geld vrachtvry toe te zenden. Den Notaris DE CAE, ter residentie van Alveringhem, brengt ter kennis aen hel geëerd publiek, dal'er doorzyuambtz.il overgegaen zyn tot de openbare verkooping van de volgende Goederen, als Den Woensdag 10 November 1858, Om 3 uren narr tioene, in de herberg bewoond by sieur Josephus Sobry, op de Groote Markt, te Veurne, in ceno en dezelfde zitting, tot den defiuitiven Overslag van een Huis met 2 aren 50centiaren Ervedaer medegaende, staendeen gelegen binnen de stede van Veurne, ter oostzyde van de Zuidatraet, en aldaer bekend per plan kadastrael sectie A, nummer 523, abouttccreinle van zuiden aen het huis en erve van du weduwe sieur Ambrosius lernier, van noorden aen hel huis en erve van sieur Francis Dewulf, van oosten aen de erve van joufTrouw de weduwe cn kinderen tan d’heer Désiré Bril te Veurne, en van westen voor- boofdende op de gemelde straet. Zynde het huis alwaer de weduwe d’heer Detol- lenaere overleden is. Om in gebruik te koiuen met den dag der geldtelling. 2.’ Donderdag 11 November 1858, om twee uren naer noene, in de herberg hel Gouden Hoofd, te Vynchem, bewoond by sieur Carolus Debacnst, van een behuisd en beplant Hofstedeken, groot volgens titel 2 hectaren 51 aren 87 centiaren, inbegrepen 44 aren 51 centiaren beboerende aen den disch van Wulveringhem, cn 12 aren 84 centiaren compe- teerende het bureel van weldaed van Rul.camp, ge- zamentlyk bekend per plan kadastrael sectie C, nummers 335. 386, 837, 338, 839, 840, 841, 842, 346 en 347, ter grootte van 3 hectaren 09 aren 22 centiaren, staende en gelegen binnen da gemeente van Wulveringhem, benoorden den steenweg lei dende van het gehugtu het Gouden Hoofd naer de calchiede die leidt van Vcurno naer Yperen, verdeelt in 7 loten. Eerste lot. Al de Gebouwen met 20 aren 5 centi aren Grond van Gebouwen en Hof daer medegaende, bekend onderdo nummers 838, 389 en 340, palendo van oosten aen de landen van sieur Francis De Cock, te Wulveringhem, van zuiden aen het zevenstc lot, van westen aen het eerstvolgende, en van noorden aen het zesde lot. Tweede lot. Bewesten aen het voorgaende lot, alsook bewesten aen het zevenste lot eene partie Boomgaerd, groot in het geheel 29 aren 80 centi aren, bekend onder den nummer 837, aboutteerende van zuiden aen den steenweg, van westen het derde lot, en van noorden met een klein dcelken aen ons zesde lol. Derde lol.West hier aen eene partie Boom gaerd, bekend per plan kadastrael nummer 836, op ceno grootte van 47 aren 40 centiaren, palende van zuiden aen de calchiede, van westen aen het eerst volgende lot,en van noorden het vyfde lot. Pierde lot. West hier aen eene partie Zaeiland, bekend per plan kadastrael nummer 835, ter grootte van 43 aren 80 centiaren, aboutteerende van zuiden ae <l r! i i -. v n westen aen de zaeilanden van weduw- en kinderen van Carel Morael, van noor- n aest het w en acn de hofstedelanden van Mr. Deprev, en aldaer naesl het oosten aen het eerst volgende lot. Woensdag 10 November 1858, om twee ure na middagver afspanning den Papegaei, bewoond door Charles Vanderheyde, ter stede van Veurne, zal’er door het ambt van den Notaris BEEHIïAERT, ten verblyvc van Alveringhem, overgegaen worden lot de openbare veiling, in eene zittingen zonder ver deren uitstel, van de hier na omschrovcne goederen, verdeelt in de volgende tien koopen, met regt van geheele of alle gedeeltelyke verzamelingen Zuid-oost langst den keiweg leidende dier meente naer Veurne en op een kilometer afstand dezer stad. Koop Een. De hoeveelheid van een hectare 68 Vyfde lot. Noord aen de loten 3 en 4, eene partie Zaeiland, bekend per plan kadastrael num mer 347, ter grootte van 48 aren 50 centiaren, pa lende van westen acn de hofslelanden van dito heer Deprey, en van noorden aen degeene van sieur Fran- ciscus De Cock, en van oosten aen het eerstvolgende lot. Zesde lot. Oost nacst het zuiden aen het lest- voorschreven lot eene partie Zaeiland; bekend per plan kadastrael sectie C, nummer 346, ter grootte van 88 aren 50 centiaren, abouteereode van oosten en noorden aen de hofstedelanden van sieur Franciscus De Cock,en van zuiden aen ons voorschreven eerste lotin welke partie krachtens den titel van eigen dom compel eert gemeene en onverdeelt aen het bureel van weldaed van Wulveringhem, 41 aren 29 centiaren. Zevenste lot. Bezuiden ons eerstvoorschreven lol eene partie Boomgaerd, bekend per plan kadas trael sectie C, nummers 341 en 842, ter grootte van 28 aren 80 centiaren, palende van oosten aen de hofstedelanden van sieur De Cock, van zuiden aen de calchiede, en van westen hel tweede lol; in welke partie is toebehoorende aen den disch van Bulscamp 12 aren 84 centiaren. Het voorschreven te koopen gesteld Hofstedeken is bewoond en gebruikt by sieur Carolus Deiwarfe, mot pacht tol 1 October 1859 en 1 Mei 1800, in ><d- venante van 350 francs by jare vry zuivergeld. Al de groene calbeilcn daer op ataende zullen nader hand openbaer verkocht worden. De titelen en conditiën der Verkooping zyn be rustende ten kantoore van dito Notaris DE CAE.

Het Advertentieblad (1825-1914) | 1858 | | pagina 1